PDA

View Full Version : Моля помогнете. :(



tonii
04-20-2009, 12:23
Ето какъв е проблема: Значи имам Samsung SGH- J700 имам карта памет 2GB. Качвам 104 песни, които са 506МВ и когато исключа USB-то ми показва, че в папката има 73 файла. Всичко качвам в една папка. Повторих това няколко пъти, нищо не стана. След това реших да ги разпределя на 5 папки да не би да има ограничен брой файлове, но като събера броя файлове които ми показва че има във всяка папка излиза че отново са 73. Качвам ги на картата със сигорност, защото паметта на телефона не би могла да побере 73 песни а най- много 6-7. Моля помогнете. :(


Извинявам се че темата е в този раздел но не мисля че има по- подходящ. :)

gPa3HuTeJl
04-20-2009, 12:25
след като качиш песните пробвай да изключиш телефона и след това да го включиш... би трябвало файловете да се рефрешнат и да ги имаш всичките..

tonii
04-20-2009, 12:28
Благодаря за съвета, но не става. :(

ChildrenOfBodom
04-20-2009, 14:23
Пробвай да ги качваш на части , може апарата да се претоварва и да не може да качи всички :)

CucAgMuH
04-20-2009, 15:17
1) Провери имената на песните за странни символи(т.е. най-добре да са само с латински букви и цифри, без "!@#$%^&*" в тях или други подобни символи)

2) Провери дали самата карта може да поддържа толкова entries(има лимит за броят файлове/директории, според типа файлова система). Т.е. След записването я сложи в друг четец/телефон и виж дали там се виждат всички които си качил(не вярвам да е тук проблема, но е възможно)

3) Последният вариант е да има някакво ограничение на телефона, за тотален брой файлове(например на самият телефон+картата), или да е отделен лимита за user entries(pics+audio+video да речем). Тествай да изтриеш една снимка временно, после пак качи всичката музика. Ако ти даде 74 песни, вместо 73 - там е проблема..(следва да си ъпдейтнеш фирмуеъра... ако е възможно)...

Като цяло 73 не е интересно число, което да говори за някакъв собствен лимит, само на една категория. Няма смисъл... 64 е смислено... 96 донякъде... 128 пак е смислено... но 73 - кълцай го, режи го - трябва да е част от нещо по-голямо за да е лимит...

tonii
04-22-2009, 18:58
izvinqvam se za ezika no ne sym vkyshti
ami to sega pyk kakva stana ka4ih 104 pesni no mi pokazva 4e imam 73
posle ka4ih 73 i mi pokaza 4e imam 48
i posledno bez da iskam gi istrih i ka4ih 30 no mi pokaza 4e imam 23 :(

o6te vednyj se izvinqvam za ezika nqma da se povvtori