PDA

View Full Version : какво да правя



kiko1030
04-20-2009, 13:09
haresvam momi4e koeto i sa6to me haresva poznavame se ot 3 dena
vinagi kogato vleznem v skypa si 4atim zdr kak si ka

Харесвам момиче което и мен харесва когато чатим в скайпа стигаме само здр как си какжо правиш и двамата сме малко срамежливи
и не можем да измислим свестна тема за разговор

някакви идеи?[/quote]

got2Bthe1
04-20-2009, 13:16
"-Здрасти!Как си?
-Здрасти.Добре мерси а ти?
-И аз съм добре.Как мина деня ти?/Какво правиш?
-Ми днеска правих това и това а сега си чаткам и си слушам музика...
-Каква музика слушаш? :)
-Ами всичко освен...А ти?
-То и аз така.Я прати една песничка ;)
-...."

И така не е мн трудно...Фащаш и говориш за нещо.Само един съвет от мене не по скайп освен ако нямаш друг избор :) И дай малко по смело.

П.П. Как разбра че те харесва като се познавате от 3 дни???

kiko1030
04-20-2009, 13:20
от една моя приятелка която е и нейна че тя ни запозна

YouKnowImBetterThanYou
04-20-2009, 13:27
За какво става дума? Познавате се наживо от 3 дни или сте се започнали чрез скайп? Ако е второто бъди внимателен, имам чувството че си поредния, който влага прекалено много чувства в някакво виртуално запознанство. Скайпа си е средство за развлечение, силно се съмнявам да си събудил някакви чувства у нея. Просто момичетата обичат комплименитите дори по чата, така че не може да се каже, че си единствения, с който тя си чати и вероятно си обменя същите приказки.

Bamb0la
04-20-2009, 14:26
щом я харесваш би трябвало да има за какво да си говорите или пък пишете :-o

Lysit0
04-20-2009, 14:34
от една моя приятелка която е и нейна че тя ни запозна
Ти да не се казваш Митко и да си от Перник на 19? :)

...иначе по темата,ми изчакай да мине известно време и я покани на кафе...и ще тръгне натам. :)

vellvet
04-20-2009, 20:58
спокойно и аз и един фр бяхме така в началото здр как си ок ти и аз и до там а сега си говорим с часове вс идва от самосебе си :)

Genetix
04-20-2009, 22:28
ЕЙ забрави за скайп изведи мадама на вънка !!!

Traveller
04-20-2009, 22:31
И какво ще стане като излезат? Даже и до "как ти мина деня?" няма да стигнат. Притеснението е много гадно, затова по-добре да се опознаят в скайп и тогава. Теми за разговор има много, само въображение трябва. Как си? Какво правиш? Как ти мина деня? Как върви в училище? Родителите ти дразнят ли те? Защо? Как мина ваканцията? Гледа ли "този" филм? Слушаш ли "това" ? Какво слушаш? Какво гледаш?

Genetix
04-20-2009, 22:34
И какво ще стане като излезат? Даже и до "как ти мина деня?" няма да стигнат. Притеснението е много гадно, затова по-добре да се опознаят в скайп и тогава. Теми за разговор има много, само въображение трябва. Как си? Какво правиш? Как ти мина деня? Как върви в училище? Родителите ти дразнят ли те? Защо? Как мина ваканцията? Гледа ли "този" филм? Слушаш ли "това" ? Какво слушаш? Какво гледаш?

И кога ще си преодолее притеснението от вербална комуникация с момиче... Всичко трябва да започне от някъде но СКАЙП не е начина!
На 20 още ще си търси гаджетата по скайп и ще пита "Каква музика слушаш"

smileforyou12
04-20-2009, 22:36
И какво ще стане като излезат? Даже и до "как ти мина деня?" няма да стигнат. Притеснението е много гадно, затова по-добре да се опознаят в скайп и тогава. Теми за разговор има много, само въображение трябва. Как си? Какво правиш? Как ти мина деня? Как върви в училище? Родителите ти дразнят ли те? Защо? Как мина ваканцията? Гледа ли "този" филм? Слушаш ли "това" ? Какво слушаш? Какво гледаш?

И кога ще си преодолее притеснението от вербална комуникация с момиче... Всичко трябва да започне от някъде но СКАЙП не е начина!
На 20 още ще си търси гаджетата по скайп и ще пита "Каква музика слушаш"
съгласна сам

Traveller
04-20-2009, 22:37
:lol: Е разбира се, че трябва да се премине на вербална комуникация и то колкото се може по-бързо, но, за да има за какво да си говорят като се видят, трябва да се опознаят първо, а скайп е добра програма в случая, защото като зацепиш и няма какво да кажеш няма да има някой пред теб, който да гледаш тъпо и да се притесняваш, че не можеш да измислиш нещо бързо, да се изчервяваш и тн.

nymphadora
04-21-2009, 05:20
харесваш я от 3 дена?! :razz:
големи чувства треа да има :D

Genetix
04-21-2009, 17:29
:lol: Е разбира се, че трябва да се премине на вербална комуникация и то колкото се може по-бързо, но, за да има за какво да си говорят като се видят, трябва да се опознаят първо, а скайп е добра програма в случая, защото като зацепиш и няма какво да кажеш няма да има някой пред теб, който да гледаш тъпо и да се притесняваш, че не можеш да измислиш нещо бързо, да се изчервяваш и тн.

Отново не съм съгласен защото като си кажеш повечето неща по скайп за какво ще си говорят ако излезнат.. не може ли на вънка да си задава същите въпроси и да се опознават ?

aciko
04-21-2009, 17:31
харесваш я от 3 дена?! :razz:
големи чувства треа да има :D
Човека е казал харесва,а не,че се е влюбил в нея или я обича,има разлика!

smileforyou12
04-21-2009, 18:06
харесваш я от 3 дена?! :razz:
големи чувства треа да има :D
Човека е казал харесва,а не,че се е влюбил в нея или я обича,има разлика!
абее вече всеки бърка тези думи 8-)