PDA

View Full Version : Щуротии



kalashnik
04-20-2009, 13:57
Разскажете за някоя ваша щуротия и как ви наказаха вашите. Е аз съм първи.

Бях някъде 1-2 клас, джиесемите още бяха рядкост, а телефони по селата както е известно няма. Нашите ми имаха доверие, и още ми имат, при това огромно и ми бяха дали пари за билет за автобуса за село. Той беше, и още си е от 8.30 сутринта, но аз го изспуснах идиота, и се наложи да чакам следващия от 17,30. Реших да го чакам на автогарата, до нея е Ловния парк и реших да се подмотвам до него, да но аз така се размотах, че то беше станало 7 вечерта, лятото късно се стъмва и се оказа, че съм останал без автобус. Да се прибера в нас, после всички ще ме базикат доживот и не става, затова реших да преспя в парка. Бая измръзнах и бая ме изпохапаха комарите. На другия ден хванах автобуса на време и в 9 и нещо бях в селото. Баба ми и дядо ми не знаеха точната дата на пристигането ми и затова не се притесняваха. На площадчето както винаги беше дядо ми бъбрещ си с другите старци. С него се отправихме към къщата, но като наближихме с ужас видях колата на баща ми пред къщата. Той си мисли, че вече съм пристигнал, а аз чак сега идвам. Сигурно си е помислил първо, че се връщам с дядо ми, защото нещо е трябвал на баба ми, но когато чух баба ми да подвиква на баща ми, който слизаше от колата "А Сашето къде е?" направо ми прилоша. Вече бяхме пред нас и баща ми ме дръпна на страна и ме попита точно и ясно "Къде беше снощи?" аз му обясних точно и ясно, а той само се засмя и каза да не казвам на никого за това. Майка ми ако разбереше щеше да получи удар, дядо ми също не трябваше да разбира, защото беше болен, а баба ми щеше да вдигне врва и щяха да я чуят и в съседните Годеч и Чибаовци.

nesquiky
04-20-2009, 14:47
xaxaxaxax

zoreto
04-20-2009, 18:14
Бяхме в час,един тъпанар яде бургер.Влиза господина:"ти що ядеш в час бе?" Отговор " ми то аз таковата бях гладен" И прас с дневника по главата и целия бургер го налапа :D:D:D.Че дори и кола поиска говедото му :D :D :D

got2Bthe1
04-20-2009, 19:46
Тва ми го е разказвал 1 приятел:

В час сме господина по литература изпитва.Ние с индивида до мен нещо си говориме и господина пита "Кво прайте бе?"
Аз му казвам "Еми господине той ме пита дали съм чел произведението аз казах не после аз го питах дали е чел той каза не" = 2ки за двмата

alexandra00
04-20-2009, 20:23
ами като бях на 3 майка ми и баща ми тъкмо сложили новите тапети и отишли да пият кафе. Аз съм взела гримовете на мама (пупа, тогава мн скъпи и модерни) и съм омазала цялата стена! :D :D :D Когато са ме видели, родителите ми не са знаели да ми се карат или да се смеят, защото и аз сум била като негър. До такава степен омазана, че само бялото на очите ми се е виждало. Е все пак са ме снимали! :D :D :D :lol:

Jumbie483
04-20-2009, 23:00
Аз това не си го спомням, но майка ми ми го е разказвала..

Когато съм била малка една вечер майка ми е излязла да ме потърси и да ме прибере в нас, понеже съм играла около блока с приятелчета. И аз не съм искала да се прибирам и съм тръгнала пред нея на няколко метра растояние.. И понеже съм много по-пъргава от нея, тя колкото и да ускорява крачка, не е успяла да ме стигне. А даже е почнала и да ме гони, и аз пак съм бягала на няколко метра пред нея 8-)
И на нея не и е било нито да ме гони, нито да ме остави сама.. защото първо, че съм била прекалено малка, втора че сме се отдалечили много от блока и не е знаела дали ще мога да се върна обратно :D
Та накрая аз съм се спънала и паднала, та тя ме е хванала..
Каза ми, че след това един месец ми е било забранено да излизам, че даже и на терасата.. :razz:

Жалко, че не си го спомням :smt102

kinkygirl
08-03-2009, 15:21
ето някои мои бели:
1.Когато сам била на 4 години сме изпращали гости аз умницата сам се качила до мивката с едно столче взела сам една супена лъжичка и си пълня веро и папкам и майка ми като ме видяла понеже е медицинско лице ме промила иначе отдавна да сам си отишла! :D :D :D ;хх ..
2.Време е за къпане пак сам малка :D и майка ми ме е извикала да се къпя и аз сам избягала и сам се била скрила зад закачалката с якетата търсила ме майка търсила ме и най-сетне отишла в банята обаче бил хлъзгаво паднала и си контузила ръката :( но за сметка на това после ме открила :D:D:D ..