PDA

View Full Version : тестовете за бременност



shi_shi
04-20-2009, 15:56
колко пари струват тестовете за бременност .

Extremescream
04-20-2009, 16:08
Sure Check-3.70lv

Joffynka
04-20-2009, 16:33
ъ....... една прителка си го взе за 2,70 от квартална аптека а друга приятелка за 3.60 от 1 Санита :) а на една друга приятелка майка и си е взела за 3,20 от аптеката до тях(те живеят на центъра :)

Lysit0
04-20-2009, 17:17
Вече всички рецепти дори и аналгин ,което е адски тъпо и аз адски се нервирам,ще се дават само с рецепти иначе не.Даже на една приятелка от аптеката и направили забележка,че купила нещо си без рецепта. E,явно и тестовете за бременност ще само с рецепти вече.Е,слава Богу на мен до сега не са ми искали рецепти....ако си купувам антибиотик или нещо по - сериозничко е нормално с рецепта,ама чак за едни хапчета за гърло или аналгин......направо НЯМАМ ДУМИ да изкажа възмущението си. :smt119 ](*,)

Crazy_sunchO
04-20-2009, 17:32
бе ако става въпрос има и тестове за под 1 лев (представи си колко ще са верни) ама си везми Shure check - под 4 лева е :)

P.S.аналгин и аспирин се дават без рецепта, но само те :)

Lysit0
04-20-2009, 17:38
бе ако става въпрос има и тестове за под 1 лев (представи си колко ще са верни) ама си везми Shure check - под 4 лева е :)

P.S.аналгин и аспирин се дават без рецепта, но само те :)

Може,но аз съм взимала и други неща без рецепти. :)
Ама е много тъп този 'закон' дето го измислиха,че трябвало всичко с рецепти.Дано да НЕ се наложи......

Rofl4e
04-20-2009, 20:02
ее как тестовете за бременност с рецепта бе .. мале
ами шуър чека е под 4 лв.. другите който са по евтини от него не струват..
имаше един 4-20-30.. някакъв американски една аптекарка каза че е бил много добър..но той бееш за една приятелка и не съм го полавала аз.. но на нея и беше отчел правилния резултат..
до сега мен шуър чека не ме е лъгъл никога

kalpazanka
04-21-2009, 06:22
бе ако става въпрос има и тестове за под 1 лев (представи си колко ще са верни) ама си везми Shure check - под 4 лева е :)

P.S.аналгин и аспирин се дават без рецепта, но само те :)

Може,но аз съм взимала и други неща без рецепти. :)
Ама е много тъп този 'закон' дето го измислиха,че трябвало всичко с рецепти.Дано да НЕ се наложи......
Дано СЕ наложи, за да се прекрати практиката да се самолекувате или да се съветвате с фармацевт при избора на противозачатъчни! ЗА затягане контрола при продажбата на лекарства съм!

sadsad
04-21-2009, 13:51
В различните аптеки е на различни цени, но няма да е повече от 4лв. сякаш..

sadsad
04-21-2009, 13:55
бе ако става въпрос има и тестове за под 1 лев (представи си колко ще са верни) ама си везми Shure check - под 4 лева е :)

P.S.аналгин и аспирин се дават без рецепта, но само те :)

Може,но аз съм взимала и други неща без рецепти. :)
Ама е много тъп този 'закон' дето го измислиха,че трябвало всичко с рецепти.Дано да НЕ се наложи......
Дано СЕ наложи, за да се прекрати практиката да се самолекувате или да се съветвате с фармацевт при избора на противозачатъчни! ЗА затягане контрола при продажбата на лекарства съм!
По скоро просто да се наложи закона да не продават някои лекарства без рецепта, ама представете си се наложи спешно някой път да се купи нещо и нямаш рецепта. То по принцип ТРЯБВА, за да се купят противозачатъчни рецепта, а не ей така каквото ти препоръчат или каквото си харесаш.

t1n4e7o
04-21-2009, 16:22
Само лекарствата са по рецепта! Теста за бременност не е лекарство! То остава да кажете, че и презервативите ще са с рецепта- нали се продават в аптеката... :lol:

kalpazanka
04-21-2009, 16:24
sadsad, има го и вариантът "Бърза помощ".

Lysit0
04-21-2009, 16:48
бе ако става въпрос има и тестове за под 1 лев (представи си колко ще са верни) ама си везми Shure check - под 4 лева е :)

P.S.аналгин и аспирин се дават без рецепта, но само те :)

Може,но аз съм взимала и други неща без рецепти. :)
Ама е много тъп този 'закон' дето го измислиха,че трябвало всичко с рецепти.Дано да НЕ се наложи......
Дано СЕ наложи, за да се прекрати практиката да се самолекувате или да се съветвате с фармацевт при избора на противозачатъчни! ЗА затягане контрола при продажбата на лекарства съм!

Добре де,за антибиотици и по важни неща съм съгласна.Ама ако ми трябва примерно спешно хапче за гърло или аналгин,поне тях могат да ги оставят без рецепти,иначе си губиш времето и чакаш по 100 часа в поликлиниките с не се знае и някои хора тежко болни и 2,3 пенсьонерчета те предредат и то дойде вечерта :D ](*,)