PDA

View Full Version : Любовен проблем :S



Source
04-20-2009, 16:05
Здравейте...имам сериозна връзка от 10 месеца,обичам я и тя мене.....проблема е следния....ето днес е понеделник,дойде ли този ден здухвам,знам че цялата седмица ше сме заедно и тъпото еднообразие,не се бяхме виждали 3 дни,защото тя си ходи в провинцията всеки уикенд,когато се скарам с нея ми е гадно,но в същото време не искам да съм с нея постоянно,даже да я вида 2-3 пъти на седмица ми е достатъчно,незнам омръзна ли ми...когато трябва да я вида,не испитвам толкова голямо желание,даже не искам,дори след тия 3 дни където не съм я виждал,но знам че не мога без нея и всичко това ме задушава,тя ме задушава,донякъде си искам стария живот без нея,но съм влюбен....ако имаше копче с което да не я обичам,щях да го натисна....не мога да си живея стария живот като съм с нея,пречи ми,но я обичам и като скъсаме,ние сме късали даже наскоро,ми е било гадно.Като извод.....достатъчно ми е,че знам че е с мен,за да не ме боли иначе мога да я виждам 1 път на седмица,както се вика и да си живея стария живот..........Просто изразете мнение по темата,моля ви ..... :-k

bonbonchety17
04-20-2009, 16:28
Разбирам как се чувстваш. Ще си позволя да ти дам едно съветче : говори с нея обясни и всичко това което си написал. Ако се наложи ще е хубаво да се разделите поне за известно време,знам че ще бъде трудно,но не е невъзмжно. Скоро преживях нещо подобно и те разбирам напълно. Определено ако си без нея ще се чувстваш по-добре знам го от опит. Надявам се всичко това да ти е полезно. Пожелавам ти успех и се опитай да направиш нещата така, че на теб да ти е хубаво :grin: :grin:

selens
04-20-2009, 17:02
Ти си поредния лигльо .. ако я обичаше щеше да искаш само нея 8-)

3oPuTy
04-20-2009, 17:06
Аз само не разбрах,какъв точно е бил "стария ти живот" ?!
Какво от него не можеш да правиш и сега,че толкова много си го искаш?! :-o

DevilWish
04-20-2009, 17:16
Дъ?И аз съм имала такъв случай . .ами ако се разделите те първа ще видиш какво губиш и ще съжаляваш . . но след това ще я забравиш с времето.Най-добре се разделете и след това малко ще мислиш за нея, но след най-много месец всичко ще е поутихнало. ;) И се замисли какво правиш, защото има много по-големи трагедии от тези, които ти си мислиш ,че в момента ти късат сърцето.
И ако не можеше да бъдеш без нея, нямаше да си съгласен да не я виждаш толкова време.Надявам се, че и момичето не те обича и иначе ще й е много гадно :С

beiho
04-20-2009, 17:27
Искам да ти кажа, че не я обичаш, иначе щеше да намираш време за всичко и да не ти пука дали ще си с нея.Помисли си!

kobrichka
04-20-2009, 17:32
Когато обичаш един човек няма мисли, като "не искам да съм с нея постоянно". Може би просто си свикнал с нея, но не можеш да ме убедиш, че ти я обичаш.

Crazy_sunchO
04-20-2009, 17:35
Когато обичаш един човек няма мисли, като "не искам да съм с нея постоянно". Може би просто си свикнал с нея, но не можеш да ме убедиш, че ти я обичаш.
+

ifkataAa
04-20-2009, 18:15
Ти си поредния лигльо .. ако я обичаше щеше да искаш само нея 8-)

+1 :)

Take_That
04-20-2009, 18:28
Когато обичаш един човек няма мисли, като "не искам да съм с нея постоянно". Може би просто си свикнал с нея, но не можеш да ме убедиш, че ти я обичаш.
+

+2

soul1199
04-20-2009, 18:40
Искам да ти кажа, че не я обичаш, иначе щеше да намираш време за всичко и да не ти пука дали ще си с нея.Помисли си!+1

FancyGirl
04-20-2009, 22:59
Когато човек обича се опитва да прекара всяка секунда с човека когото обича а не да се чуди как да се отърве от него.... :?

hisy
04-21-2009, 07:42
според мен ти не я обичаш... когато един човек обича някого той се опитва да прави всичко за него... ти ако наистина я обичаше щеше да искаш да сте непрекъснато заедно.. в любовта няма думи като : "тя вече ми омръзна..... не искам да сме непрекъснато заедно" ..мисля че е най-добре да скъсате вместо да и даваш напразни надежди и да се правиш че всичко е ОКЕЙ .... :wink:

Aicken
04-21-2009, 08:12
Аз само не разбрах,какъв точно е бил "стария ти живот" ?!
Какво от него не можеш да правиш и сега,че толкова много си го искаш?! :-o


да си ерген , да ебеш и да бегаш 8)

Hilary_
04-21-2009, 11:51
Когато обичаш един човек няма мисли, като "не искам да съм с нея постоянно". Може би просто си свикнал с нея, но не можеш да ме убедиш, че ти я обичаш.
Ммм дамм... ;-) А и още нещо... като толкова не искаш и го кажи... :?

Presley
04-21-2009, 12:08
Абеее големи сте философи,ама нещо не ви се получават нещата.
Попринцип аэ мисля,че ако постоянно сте эаедно няма как еднообраэието да не се появи.А то като се появи става доста неприятно.Раэбирам те.Но не мога да ти кажа какво ДА направиш.ТИ трябва да решиш.Ако мацката е от теэи,които искат колкото се може повече внимание,надали ще стане номерът да се виждате по-рядко.А доколкото схванах,ако се раэделите ти ще иэперкаш и после ще се чудиш как пак да се съберете,после пак ще ти стане тъпо...няма край.
Раэнообраэи малко срещите ви.Правете нещо раэлично.Идей колкото искаш.Сам прецени какво ще ви е приятно.Спомени да се трупат ;]

MimOSiNitY
04-21-2009, 16:32
Хем ми се иска,хем не ми стиска... :?