PDA

View Full Version : Мнението ви за една диета



zvezdichka2
04-20-2009, 17:45
Здравейте. Имам нужда да сваля около 10 кг.. :( . на 16 години съм- 1.60. моля, кажете ми мнението ви за диетата, която си направих..


Диета и упражнения

Забранени храни:

1- хляб и тестени изделия ( пица, банички, тостери, форнети и т.н.т. )
2- сладко ( вафли, сладкиши и т.н.т. )
3- пържени храни ( пържени картофи, яйца, месо.. )
4- газирани напитки ( кола, фанта.. )
5- чипсове, бейк ролс, солети, бисквити ..

Позволени храни:

1- яйца, кисело мляко, месо на скара и фурна, печени или варени картофи, супи без фиде, ориз, плодове (без банани), зеленчуци, салати, сирене, кашкавал..

2- прясно мляко, чай с мед, натурални сокове ( 2 пъти седмично), минерална вода, фрешове..

Упражнения:

Вечер към 6 часа – бягане
Преди лягане- 50 коремни преси и 50 странични за паласките

Правила:
Повече движение
Повече вода и течности
По- малко сол
Никакво ядене след 18 часа
Закуска към 10- плод или мляко

galu6a
04-20-2009, 18:18
мисля ,че е добра :)

eXpl0d3
04-20-2009, 18:24
Само с диета ще остслабнеш, кожата ти ще се отпусне, ще се появят стрии и ако нямаш късмет ще се появи йо-йо ефекта. (Доста обнадеждаващо нали? :razz: )


Трябва да спортуваш повече - МНОГО ПОВЕЧЕ това което си написала не стига въобще ... вдигай гири, като за момиче мисля, че 3-4кг са идеални. Прави и упражнения за крака. абе виж тук кое за какво е - http://www.fitnes-bg.com/


Диетата пак я спазвай, но и тренировка трябва да има минимум 40 минути ;)

shell
04-20-2009, 18:59
първо мисля,че тази диета не е балансирана-само ще си наврудиш на организма.поговори с деотолог,защото сега растеж и не бива сама да си изклюбваш храни от менюто.
за спорта-както казаха по-горе ти трябва много повече спорт от това,което си намислила- 10кг не са никак малко ,а това което си избрала няма начин как да се свалят.
трябва да подбере упражнения за свалянето на кг и изгарянето на мазннине и също така да включиш такива за стягането на мускулите,за да не ти се отпуснат и да стане много грозна гледка :(
докато сваляш не забравяй да използваш и много кремове против стрии и целулит,за да не се получи отслабване ама кожата да заприлича на нищо!
мисля,че това мога да ти кажа :) успех

Murder_Doll
04-20-2009, 19:02
Махни картофите, богати са на скорбяла и въглехидрати.
Гледай сиренето и кашкавала да са с ниска масленост.
Увеличи спорта и е по-добре да тичаш сутрин на гладно. :)

gabri3lla
04-21-2009, 11:04
Добре е според мен, спазила си еднu от най-важните правила при отслабването. :)