PDA

View Full Version : как се променят приятелите ни и ние самите??!



nese4etenali
04-20-2009, 17:57
Всичко започна като се преместих в друго даскало.Там станахме фр с едно момиче ..ноо постепенно се отчуждихме и разделихме..по някакъв начин сякаш ме комплексира..а никога не съм била такава.. сега започвам да чувствам и старите си приятели по друг начин ',по различни и променени на моменти , а не би трябвало ..започват да ме дразнят и една от най-добрите ми приятелки също ,разказвайки ми за момчета и тн..аз съм имала мн гаджета но нз защо и се дразня и имам чувството че се опитва да ми покаже че е повече от мен , може би така ми се струва или аз самата съм се променила.. така, въпросът ми е дали някой знае как да го преодолея и дали е имал подобен проблем? :shock: :shock: :-D

StRaSsenJunGe
04-20-2009, 18:14
Пиши на кирилица бе! :x :x Сега ще ти затворят темата :lol:

shadow4e
04-20-2009, 18:23
Писането на кирилица е задължително, ако искаш да си редактираш темата, пиши ми ЛС и ще ти я отключа.

ThePowerOfLove
04-20-2009, 20:38
Случи ми се подобно нещо :-D Ами да, не е приятно, но просто с дадени хора като нямаш много общи неща.. Аз затова не се виждам със старите си приятелки, просто в един момент осъзнах, че нямам почти нищо общо вече с тях, а преди бяхме от сутрин до вечер заедно... И аз нямам обяснение, но приятелство без общи интереси нз..