PDA

View Full Version : Ще се побъркам ):



omm
04-20-2009, 18:50
Историята ми е дълга,но ще я разкажа възможно най-съкратено...предварително благодаря,на тези,които ще я прочетат :) Преди 1 година се запознах с най-добрия ми приятел,но нещата не започнаха точно в тази насока...много бях хлътнала по него,а той по мен да не говорим и тръгнахме...след известно време аз прецаках всичко по много гаден начин,страшно много болка му причиних и го осъзнавам,но той остана до мен,пръво като приятел,а след време се превърна в най-добрия ми приятел и най-близкия човек.Винаги е до мен и ме утешава,въпреки че ме обича срашно много,но не като приятелка...и ето вчера,като излязохме проведохме един разговор...той ми каза,че не издържа вече така,че е мазохизъм от негова страна да е всеки ден с мен и да трябва да се сдържа и да прикрива чувствата си.Аз го осъзнавам напълно това и не искам да му причинявам болка...та той ми каза да помисля-или прекъсваме всякакви отношения завинаги,или оставаме заедно,не като приятели.И сега ми е страшно объркано,защото това е единственото момче,за което мога да кажа,че го обичам,но сама не разбирам каква точно обич изпитвам...той е просто идеален,знам че никога не би ме наранил и живота си дава за мен,но просто ме е страх,не знам от какво,не знам какво да правя,моля ви дайте ми някакъв съвет! :(

got2Bthe1
04-20-2009, 18:54
Щом обичаш само него не знам защо питаш тръгнете па може и да стане нещо истинско,кой е казал че след това няма да си проговорите примерно?

AFT
04-20-2009, 18:55
Направи това, което чувстваш за правилно. Ако смяташ, че имате шанс като двойка, давай. Ако го обичаш само и единствено като приятел, слагате край. Ние не знаем какво е в главата и сърцето ти, така че квото и да ти кажем, в крайна сметка ти си тази, която ще трябва да избере и да живее с избора си, демек не ни слушай много много. ;д

moon_flower
04-20-2009, 18:56
Първо да кажа,че наистина това е много гадна ситуация.
И така..очевидно можеш или да го загубиш или да станете гаджета.Доколкото аз разбрах.Защо не се опиташ да тръгнеш с него?Сама казваш,че не знаеш каква точно любов изпитваш към него.Може пък и да потръгнат нещата.Ако ли не,просто му казваш и прекратявате отношения,както той иска.Но представи си,че наистина го обичаш като повече от приятел?Просто пробвай.Нищо не губиш.

ukrotitelkataaa
04-20-2009, 18:59
Ммм по написаното разбирам, че не си сигурна в чувствата си. Така е много гадно наистина. Искай му малко време. Кажи му, че не си сигурна в чувствата си и се нуждаеш от малко време. Ако наистина те обича и държи на теб ще те разбере. Но в никакъв случей не тръгвай сега с него, защото ако се окажи, че изпитваш само приятелска обич ще го нараниш за втори път. :?

omm
04-20-2009, 18:59
^Просто не мога да си позволя да го изгубя,не си представям живота ми без него :( ...не ме мислете за някоя пикла,която не знае какво иска,просто изпитвам някакъв страх,защото знам,че с него ще е различно и това ме плаши...а и това,което пропуснах да спомена е,че след половин година заминава завинаги...

ukrotitelkataaa
04-20-2009, 19:02
^Просто не мога да си позволя да го изгубя,не си представям живота ми без него :( ...не ме мислете за някоя пикла,която не знае какво иска,просто изпитвам някакъв страх,защото знам,че с него ще е различно и това ме плаши...а и това,което пропуснах да спомена е,че след половин година заминава завинаги...

Много важна подробност!!!!!!!!! Остави нещата така както са. Ще се привържете още повече един към друг и става много зле после. :(

soul1199
04-20-2009, 19:05
ами имаш два варянта,или го изпускаш или си с него и разбираш,какво наистина чувставаш,дали го обичаш,като фр. или не

Boyd
04-20-2009, 19:09
Историята ми е дълга,но ще я разкажа възможно най-съкратено...предварително благодаря,на тези,които ще я прочетат :) Преди 1 година се запознах с най-добрия ми приятел,но нещата не започнаха точно в тази насока...много бях хлътнала по него,а той по мен да не говорим и тръгнахме...след известно време аз прецаках всичко по много гаден начин,страшно много болка му причиних и го осъзнавам,но той остана до мен,пръво като приятел,а след време се превърна в най-добрия ми приятел и най-близкия човек.Винаги е до мен и ме утешава,въпреки че ме обича срашно много,но не като приятелка...и ето вчера,като излязохме проведохме един разговор...той ми каза,че не издържа вече така,че е мазохизъм от негова страна да е всеки ден с мен и да трябва да се сдържа и да прикрива чувствата си.Аз го осъзнавам напълно това и не искам да му причинявам болка...та той ми каза да помисля-или прекъсваме всякакви отношения завинаги,или оставаме заедно,не като приятели.И сега ми е страшно объркано,защото това е единственото момче,за което мога да кажа,че го обичам,но сама не разбирам каква точно обич изпитвам...той е просто идеален,знам че никога не би ме наранил и живота си дава за мен,но просто ме е страх,не знам от какво,не знам какво да правя,моля ви дайте ми някакъв съвет! :(

Според мен, пък, той не те мисли за приятелка! Щом целта му е да тръгне с теб, значи не гледа на теб като приятел, а като на момиче. Връзката ще е кратка, ако я започнеш. А и тези ултиматуми са възможно най-глупавото нещо, което е могъл да направи/каже. К'во значи "или това или онова". По-добре поговорете пак и се разберете!

vellvet
04-20-2009, 20:11
заминава за винаги звучи... страшно.. мисля че е трябва да се обвързваш тлкова силно емоционално защото болката след като замине ще бъде още по голяма :cry:

Take_That
04-20-2009, 20:36
Според мен тези ултиматуми са много глупаво нещо, но щом той така е решил.... Ако мислиш, че вашата връзка има бъдеще давай смело, рискувай, може и да излезе нещо много хубаво, но ако го обичаш само и единствено като приятел по-добре не го наранявай, мисля, че ще е по-добре всеки да тръгне по своя си път :)

cinderella_gugutka
04-20-2009, 21:05
тръгвай с него

LitTleJ
04-20-2009, 21:51
Не разбирам кво чакаш щом казваш, че е единствения човек който обичаш.

GossipGirl89
04-20-2009, 22:24
Той е напълно прав за това, което ти е казал за мазохизма - аз съм го преживявала (все още го преживявам даже) и знам какво е да обичаш някого с цялото си сърце, да правиш всичко за него, за да е щастлив, но да знаеш, че той не ти отвръща със същото... Много е гадно и болезнено, и мъчително... Изобщо голям шит е ... :? И е прав донякъде за мазохизма ама това с ултиматумите е много тъпо... Разбираемо е, че го боли и че иска да сте заедно, но насила хубост не става... По този начин като те притиска едва ли ще постигне нещо... Най-много да те изгуби и като приятелка...
Няма да е много честно спрямо него, защото не си сигурна в чувствата си, но ... тръгни с него. Само таща ще разбереш какво наистина изпитваш и дали обичта ти към него е само и чисто приятелска или нещо повече... Кофтито е, че ще заминава и ако през този период, в който сте заедно ти осъзнаеш, че го обичаш не само като приятел и се привържеш повечко към него, после ще ви е много трудно... Но трябва да направиш свойт избор - или тръгваш с него и разбираш какво чувстваш, или слагате край на всякакви отношения още от сега ... :)

nymphadora
04-21-2009, 05:15
ако имаш някакви чувства го направи
но пък той ти е поставил ега ти ултиматума :?

KathieXx
04-21-2009, 11:02
побъркай се лошо нема

omm
04-21-2009, 13:53
Пиши си тъпите мнения в друга тема!Аз търся съвет,защото хич не ми е лесно положението!

fc
04-21-2009, 13:57
Ако тръгнете да ходите, единствената разлика ще е , че ще се ебете и целувате.
Желая ви късмет заедно.