PDA

View Full Version : Моля за съвет



andryZ
04-20-2009, 19:15
Здравейте,
Така харесвам едно момиче.Приятели / не гаджета/ сме от близо 2 години.Излизаме по паркове, караме колела, говорим си за всевъзможни щуротий, играем, гоним се и т.н. Значи прегръщаме/ не ме разбирайте погрешно/ се като на игра и тя не бяга.Но ме е страх да й предложа.Понякога се караме и затова съм неуверен. Но като цяло приема да излизаме само двамата по паркове и кино и кафета. Ценя я като приятел и тя мен, но се страхувам, че ако предложа и ми откаже няма да сме и приятели вече. Бихте ли ми дали съвет?

Dundy
04-20-2009, 19:19
човече имам същия проблем ама от много време.Аз ти казвам да и предложиш,защото имаш шанс.При мен гадното е ,че сме много добри приятели и ми казва почти всичко.И сега иска да предлага на една фр и ми е адски гадно.Предлагай и за да не я изпуснеш

andryZ
04-20-2009, 19:23
Да брагодаря че се отзова. Незная направих прекалено многа за нея съсипъх се телом и духом за изготвяне на перфестно тяло, да не се карам с приятелите й и ако ми откаже казвам ти ще се самоубия.Много се сближихме и това хем ме радва хем ме плаши.Как да се справя с това?

Dundy
04-20-2009, 19:28
ми според мен трябва да се отърсиш малко от това чувство,че тя е всичко за теб.Да искаш да сте гаджета,т.н,но ако не приеме с това не свършва живота.Дори и да ти откаже(в което малко се съмнявам,ако наистина е така както описваш) пак бихте могли да останете приятели.Но ти сам го каза-толкова усилия си положил,че е грехота да не опиташ :)

ifkataAa
04-20-2009, 19:30
Aми просто я покани пак някъде, но само двамата.Намекни и за чувстата си и дано и тя си те харесва.Късмет :)

andryZ
04-20-2009, 19:33
Има и друг проблем. Значи моят най-добър приятел е гадже на нейната най-добра приятелка. Та с гаджето на моят приятел не се разбираме.И ако предприема действия и тя ме насади пред нея това може да е краят и на приятелство или на нещо друго.И както каза ти животът не свършва, но все пак тя значи много за мен.

got2Bthe1
04-20-2009, 19:33
Aми просто я покани пак някъде, но само двамата.Намекни и за чувстата си и дано и тя си те харесва.Късмет :)
+

kotora
04-20-2009, 19:42
Дори и да ти откаже пак бихте могли да останете приятели.
не е точно така... мисля че почти всеки е имал подобен проблем, но тези които са пробвали са малцина... факт е че ако искате след това (дори и да не стане нищо) да си останете приятели ще стане, но няма да е същото... за това към автора на темата... реши какво точно искаш, защото няма връщане назад след това... иначе успех : )

scoobydors
04-20-2009, 19:56
Аз ще те посъветвам да не и предлагаш, защото окончателно ще си разбиете приятелството. И за да бъдем реалисти, едва ли ако започнете връзка ще сте заедно мноооого дълго време. Дори и да стане така няма да остареете заедно (предполагам) ...
Ако наистина държиш на нея силно като на приятел, не рискувай да загубиш всичко. ;)


Все някъде там има момиче за теб. :-)

andryZ
04-20-2009, 19:58
Дори и да ти откаже пак бихте могли да останете приятели.
не е точно така... мисля че почти всеки е имал подобен проблем, но тези които са пробвали са малцина... факт е че ако искате след това (дори и да не стане нищо) да си останете приятели ще стане, но няма да е същото... за това към автора на темата... реши какво точно искаш, защото няма връщане назад след това... иначе успех : )

Ами искам да съм с нея. Просто когато сме сред тайфата и искам да я изведа или да поговорим малко насаме все някой се намесва. Като приятел да съм всеки ден с нея си е чиста проба мазохизъм. Какво мислите и ми кажета нещо конкретно

Take_That
04-20-2009, 20:41
Aми просто я покани пак някъде, но само двамата.Намекни и за чувстата си и дано и тя си те харесва.Късмет :)
+

+2
П.П - каза, че сте се карали и затова си неуверен, е не може без спорове,нали знаеш:"Много хубаво, не е на хубаво!" :P Така, че предложи и виж какво ще стане :) Успех

vellvet
04-20-2009, 21:15
я си останете добри приятели :)

Genetix
04-20-2009, 22:20
я си останете добри приятели :)

IMAO напълно съм съгласен!!!
Ти си в кръга на приятелството с тази мадама. От там не се излиза и не се става нещо повече ... Щом си играете гоните прегръщате значи на нея и харесва да си прекарва времето с теб, но при едно евентуално развитие на нещата тя би се изплашила да не загуби всичко което има до момента (изхождайки от теорията, че връзка с щастлив край няма).

"Искам да не разваляме приятелството си" ....

ПП. Има начин, но е сложен и дълъг трябва съвсем бавно от приятели да преминавате в интимната зона. Пробвай импулсивни целувки, закачки, но не прекалявай! След време ще дойде момента на истинската целувка която ще зароди всичко 8-) 8-)

ПП2. Всичко си зависи от мадамата просто това е моето мнение не твърдя, че съм прав! УСПЕХ С МАДАМАТА !

ПП3. Момичетата избират най-добрите си приятели само ако са сигурни, че няма да се стигне до връзка. (Не казвам, че с времето това не се променя просто в началото е така)

Traveller
04-20-2009, 22:27
Както го описа, не е задължително да иска да сте заедно като показва тези чувства. Има и възможността да те харесва изключително много като приятел, другарче, братче, човек, на който може да сподели всичко, но не и като човек, с когото да ходи. Много е тънка границата и ми се е случвало, затова, ако искаш да й предложиш се увери какво й е мнението за вашата връзка.

andryZ
04-21-2009, 15:45
Както го описа, не е задължително да иска да сте заедно като показва тези чувства. Има и възможността да те харесва изключително много като приятел, другарче, братче, човек, на който може да сподели всичко, но не и като човек, с когото да ходи. Много е тънка границата и ми се е случвало, затова, ако искаш да й предложиш се увери какво й е мнението за вашата връзка.

Как да разбера.Много често ни питат дали сме гаджета.Това е доста неловко положение.Как да разбера как гледа на мен? Ако ме посъветваш ще го направя