PDA

View Full Version : Приятел?!?



UnhappyGirL
04-20-2009, 19:26
[/b] Мисля,че само тук мога да напиша това, което чувствам и да получа съвет, защото съм в задънена улица... Много хора ми казват, че съм щастлива и изглеждам щастлива, но всъщност не съм. В училище ми върви за сега, у дома с наште - също, ноо приятелите... Имам много приятели, но те само се водят такива. Тази година ще се местя в друго даскало и ще изгубя много приятели ... или всичките... Има само един, който много ценя... Изведнъж отношенията с него се промениха :( . Той се промени... а аз не знаех какво да правя и все още не знам. Колко съм плакала за този човек само аз си знам. . . :( :( :( Той е по - голям от мен с 2 години, но пак се разбираме. Искам да знам, ако мога да получа съвет как да си върна стария приятел, старото му държание, защото АЗ ГО ОБИЧАМ и няма да си позволя да го изгубя отново :(

Blab
04-20-2009, 19:30
Не можеш да променяш хората.
Те трябва да поискат, почувстват и осъществят промяната.
А явно си още малка, много раздели ще имаш в живота си. Няма да кажа "свиквай", защото аз не се примирявам, а се боря за обичта си, но е така, не можеш да вържеш някого за полата си против волята му. Някъде пътечките се разделят.;

got2Bthe1
04-20-2009, 20:05
Не можеш да променяш хората.
Те трябва да поискат, почувстват и осъществят промяната.
А явно си още малка, много раздели ще имаш в живота си. Няма да кажа "свиквай", защото аз не се примирявам, а се боря за обичта си, но е така, не можеш да вържеш някого за полата си против волята му. Някъде пътечките се разделят.;
+

alex4e7y
04-20-2009, 20:07
Хмм.. :-o
Не мисля ,че като се преместиш в другото даскало ще загубиш приятелите си..Ако го цениш и те теб ще поддържате вразка(телефони.skype,e-mail..)А относно приятеля ти..Мисля че трябва да си намерите ощи интереси.И след като той е с 2 години по-голям може би(не искам да те разстройвам) би си търси компания на неговата възраст,но ти можеш да правиш разни неща типични за него,за да привлечеш вниманието му.Или направо му кажи как се чувстваш.Е..успех!!! :) и.. smile,не се наъжавай!

UnhappyGirL
04-21-2009, 04:25
Той ми казва, че ме обича и ме цени, а в следващия момент се отдръпва от мен и така постоянно. :) Не мога да го разбера ....

Rza
04-21-2009, 14:05
Добре де няма ли да разбереш кои те ценят и държат на теб след преместването ти и т.н,а за този твой фр щом имате такива силни чувства един към друг,защо се притесняваш,че няма да сте си пак фр,шом се е променил има причина поговорете и това е няма смисъл да страдаш

UnhappyGirL
04-21-2009, 15:25
Добре де няма ли да разбереш кои те ценят и държат на теб след преместването ти и т.н,а за този твой фр щом имате такива силни чувства един към друг,защо се притесняваш,че няма да сте си пак фр,шом се е променил има причина поговорете и това е няма смисъл да страдаш

Знам, че трябва да поговорим, но не намирам сили за това .. може би ни трябва време и на двама ни ... :(