PDA

View Full Version : Искам да изненадам приятелката си! Съвети? :)



REPLAY4O
04-20-2009, 20:17
Здравейте, значи искам да изенадам приятелката си! На 16 съм, тя също, срашно се обичаме и си го показаме един на друг, но досега не съм и кпувал цветя и не съм и правил подаръчета освен на свети валентин! По специялен повод за изненадата няма, просто много я обичам и искам да я направя щастлива! Та хора давайте съвети.. за подарък ии... незнам как да го направя, знам, че звуча много тъпо и изтъркано, но не мога просто така като се срещнем и изведъж да и занеса цветя или да и подъря нещо... незнам дали ме разбирате какво имам предвид... :( офф незнам давайте съвети :P

ThisIsMe
04-20-2009, 20:20
1.Щастието не се купува.
с подарък можеш да я зарадваш,но не и да я направиш напълно щастлива.Щастлива можеш да я направиш с любов.
Подарък и подари,когато има повод! :)

bubblebabe
04-20-2009, 20:25
Направи и торта, на която да пише "Обичам те"
Може и да я заведеш на кино вечерта :)

Extremescream
04-20-2009, 20:32
Евала на душички като теб :-) .Ако имате някаква снимка,може да я сложиш в рамка и да и я подариш.Или да направиш нещо,което има специално значение а нея.Айде успех.

ThisIsMe
04-20-2009, 20:33
Направи и торта, на която да пише "Обичам те"
Може и да я заведеш на кино вечерта :)

тази идея мн ми допада за р.д :) бравоооо

Take_That
04-20-2009, 20:34
Евала на душички като теб :-) .Ако имате някаква снимка,може да я сложиш в рамка и да и я подариш.Или да направиш нещо,което има специално значение а нея.Айде успех.

На същото мнение съм :)

smileforyou12
04-20-2009, 20:41
колие със висящо нз как да го кажа на което пише името ти и снимката също е добра идея

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2009, 00:09
или просто и подари шоколад (ама такъв по изискан..) и с добавка към него ключодържателче на което да пише "обичам те" :) сладко е и + винаги като си вземе ключовете ще се сеща за теб... аз на моя приятел му направих лист с 99 неща които харесвам в него и му го дадох ;) той много се зарадва въпреки че е по скоро подарък тип "направи си сам"... още мисля че е мнoгoооо романтично ако и купиш отново някакъв изискан шоколад и го вържеш на края на 5 6 балона с хелий и добавиш картичка към всичко това... хайде стигат ти идеите за днес :)

Hilary_
04-21-2009, 11:49
Абе незнам за твоята приятелка, но мен много би ме зарадвало цвете просто така... или нещо малко поднесено още щом се видим... иначе можеш да и вземеш цветя, някаква плюшка...незнам какво харесва...ти знаеш най - добре! :wink:

bubblebabe
04-21-2009, 17:57
Направи и торта, на която да пише "Обичам те"
Може и да я заведеш на кино вечерта :)

тази идея мн ми допада за р.д :) бравоооо

А, ако разполага с повече средства и имат сериозна връзка може в небето да изпише "Обичам те.". Има си такива методи, дали ще е с балон или делтапланер (май така се казваше :-D ). А за да го види това тя може да и звънне по телефона и да и каже "Честит рожден ден. Излез на вратата, чакам те." или ако живее в апартамент "Честит рожден ден. Излез на балкона долу съм искам да ти покажа нещо.". И тя ще види изненадата. После може да я заведе на вечеря, дори на пикник в парка. Забавно и романтично. Красиво ще е сред всички цветя да има и влюбени сърца. Ах...

ПП. Отклоних се от темата.

bubblebabe
04-21-2009, 18:02
А, я кажи има ли влечения към музиката, към музикални инструменти?

Rofl4e
04-21-2009, 18:04
направи и романтична вечеря.. моя ми е правил и тогава бях много щаслива :lol:

Boyd
04-21-2009, 18:37
Един букет ще я зарадва предостатъчно. Просто гледай да отидеш след нея на мястото на срещата, защото съм сигурен, че не се взимате с кола (нямате годините) и не ходиш до тях да я взимаш. Като отидеш след нея ще е по-ефектно.

MP
04-21-2009, 18:43
Незабравима нощ,това е подаръкът!

GabisiTa
04-21-2009, 19:36
Купи и цветя и й ги подари без повод.. :)

REPLAY4O
04-22-2009, 18:28
Ами какво да ви кажа много ми харесаха съветите ви, но ще изчакам с тях докато направим 6 месеца.. :) А иначе сега да ви кажа ние с нея не сме се виждали от около месец (няма да казвам защо да не чете и тя... знам ли :D ) Та като се срещнем незнам просто така цветя изведнъж, да не си помисли, че имат някакъв друг подтекст... от това се претеснявам каква ще бъде реакцията и :( Аз я познавам достатъчно добре, ама там е проблема че квато и да и е реакцята нама да ми я пакаже.. :D Ииии се претеснявам.. Вие момичета, ако отидете на среща с гаджето си и той изведнъж ви подари букет цветя как ще реагирате :)

myNameIsImmortal
04-22-2009, 18:39
Спокойно, като й дадеш цветя няма да помисли:
"тоя иска да се женим", "тоя иска дете" и ли нещо от сорта..
Това е просто един жест, с който й показваш по най-простия начин, че тя означава нещо за теб и има място в живота ти.. ;)
Не се притеснявай ;)

Заставаш пред нея и: :mrgreen: