PDA

View Full Version : Развалено приятелство



atry
04-20-2009, 20:43
Случвало ли ви се е приятелството ви с някой да се е развалило от самосебе си, например да спрете да излизате да се търсите и вече да не сте същите приятели като преди, аз преди време имах един приятел като бях на 15 постоянно се виждахме и ето сега след 6 години сигурно няма да се познаем ако се видим никаква връзка не сме поддържали 6-7 години вече, та се питам на вас случвало ли ви се е нещо подобдно има ли причини и някой ден възможно ли е да си приятел с него отново.Спирате в един момент да сте си интересни и търсите нови приятели или просто грешка и от двамата е това?Ако някой има подобни ситуации и мнение може да не е точно като моя случей може да каже какво мисли.

safetyMode
04-20-2009, 20:54
На мен ми се е случвало . Мисля, че с най-добрата ми приятелка някак си си омръзнахме... прсто по едно време започна да ни става скучно заедно и да се караме. Хората се променят се пак......

Pepon
04-20-2009, 22:18
Нещо такова става и при мен!Но наркотиците са тези,които ме карат да спра да му звъня!И още не е станало...но този момент и неизбежен и много близък!

ProstoAz
04-21-2009, 12:02
...Но наркотиците са тези,които...

И при мен беше така. И не бяха само наркотиците, ами като цяло пропадналия й начин на живот - проституция и т.н. А преди това бяхме като дупе и гащи - постоянно заедно. Обаче, когато един човек започне да се променя и да върви по път, който на теб не ти харесва, нормално е да се отдръпнеш и да се дистанцираш (не само ти, а и той)... Трудно ми беше да повярвам, обаче се случва. От тогава не лепвам определения като "най-добрата" ми приятелка. Няма такова нещо. Май всичко е до време...

ThePowerOfLove
04-21-2009, 12:18
Да, случвало ми се е :? Гадно е

sweetkiss74
04-21-2009, 12:23
Аз съм на 15г. имах една мн добра приятелка още от дома,но нашето приятелство беше до 5-ти клас,а и да спомена че живеем мн близо една до друга.Разделихме се някак бавно,тя започна да ходи на една площака където се събираха самоо наркомани,пушачи и т.н,а ние бяхме 5-ти клас все пак...и така малко по малко спряхме да се виждаме.След 7-ми клас стана така,че ще сме в едно училище и започнахме да ходим заедно :oops: Тя си пуши,но тва на мене не ми пречи,сега пак сме си най-добри приятелки и си мисля,че ако го нямаше това "затишие" между нас,нямаше все още да сме си френдки...Мн си я лофф :-)

ANTIHUMAN
04-21-2009, 20:41
Точно в момента се скарах с човек на който държа ужасно много! Причината я знае само той, както винаги! Дано всичко се оправи, но да видим . . .

Jumbie483
04-21-2009, 20:54
Хм.. повечето ми приятели живеят из квартала и няма как да не ги виждам всеки ден почти 8-)
Но имаше едно момче.. Беше в нашата компания и братовчед му също (братовчед му живее в съседния блок). Та въпросното момче не съм го виждала от сигурно 3-4 години, а може и повече.. Спомням си, че беше страхотен човек и приятел.. с огромно чувство за хумор.
Почти винаги като заговорим за старата компания и събирания, се сещам за него.. И наистина много искам да го видя отново.. просто да видя как изглежда след толкова време :)

sexa_na_kompleksa
04-22-2009, 12:20
Да, и на мен ми се е случвало. С едно момиче бяхме доста близки. Само на нея можех да кажа какво точно мисля и чувствам. Само пред нея бях истинска, без маска... Но после нещо се случи. Тя се дистанцира някак си. Не знам защо така се получи, но ми стана доста неприятно. Опитах се да се сближа с нея, но нещо не се получи. : (

justbebsi
04-22-2009, 17:36
Да случвало ми се е .С една много добра приятелка от предното училище. Преди бяхме неразделни , а сега сме само се поздравяваме и това е всичко :?

kuklichka_bg
04-22-2009, 18:16
Да случвало ми се е .С една много добра приятелка от предното училище. Преди бяхме неразделни , а сега сме само се поздравяваме и това е всичко :?

+1 :-k