PDA

View Full Version : тъпотия...



productivesoul
04-21-2009, 06:52
Сигурно има много теми подобни на моята, н все пак ще я пусна.... Влюбена съм в най- добрия си приятел... Всъщност с него се познаваме от началото на 8 клас, а сега сме 9. Отначало като се запознахме, когато още не ми беше толкова добър приятел, мисля че и той имаше нещо към мен, но после тръгна с едно друго момиче. Е, те отдавна скъсаха, но не ми е там проблема. Работата е там, че не знам как да започна конкретен разговор и да му обясня какви са ми чувствата, въпреки че то си личи мен ако питате. НО както и да е, попринцип с него сме си говорили за всичко, за всякви работи без за любов... нито той е отварял някаква тема за приятелките си, нито аз съм го питала (за споделяне от моя страна не може да се говори, защото честно да си кажа нямам никакъв опит) :oops: Това ми е другия проблем липсата на опит... и факта че момчетата май ги е страх да си кажат/ да направят нещо ако ме харесват... :D :D :D
ох... както може би сте забелязали съм доста объркана.. и аз май не зная кво точно искам, но все пак ще я пусна темата

Take_That
04-21-2009, 06:55
Един ден излезте само двамата и му сподели по деликатен начин. че към него изпитваш повече от приятелство :) Дано и той да изпитва същото, успех :)

slun4ice_90
04-21-2009, 08:22
Я,не се излагай а му се хвърляй на врата. :D

Lysit0
04-21-2009, 10:18
Вижте се някой хубав ден и поразходете се набери сила и му кажи каквото чувстваш.

ifkataAa
04-21-2009, 11:36
Преудолей страха и му признай всичко ! иначе някоя друга ще се радва на приятелчето ти ;)

Hilary_
04-21-2009, 11:39
Или му казваш в прав текст, защото явно не разбира от намеци... или губиш... :?

Presley
04-21-2009, 12:24
Момчето,ако не е обвърэано,кажи му.Не се притеснявай,не е кой энае какво.Не ги приемай толкова навътре нещата,че ако эа това се тормоэиш толкова не энам след време эа по-сериоэни неща какво ще правиш.Иэпитваш хубави чувства към него - прекрасно.Давай.Това е моето мнение де.Но ти сама решаваш.

productivesoul
04-27-2009, 07:09
офффф... ужас :D :D :D в петък бях на екскурзия и вечерта си правихме купон с приятели, пък той не беше таам. И аз какво реших да му се обадя по телефона да го чуя и той беше на купон с негови приятели... и говорихме си там разни глупости и от дума на дума взех че му казах... всъщност аз не съм го виждала от тогава насам- днес в даскало ще се видим.. дано да не се гледаме сконфузено или лошо само
п.с. и двамата бяхме под въздействието на алкохол... :smt119

Gary
04-27-2009, 07:13
Няма страшно - вземи му кажи и го шашни. Покани го да си поговорите - всичко започва с един разговор, а как продължава зависи от вас :)

productivesoul
04-27-2009, 07:45
:D е аз вече го шашнах... така че днеска сигурно ще поговорим...абе каквото стане :)

XiPiXoPiGiRL
04-27-2009, 09:12
Успех и разкажи после какво е станало :-)

Aicken
04-27-2009, 11:32
ше стане мазало