PDA

View Full Version : Прически!!!



fluffka1
04-21-2009, 12:56
Имам много гъста и чуплива коса, обикновено ми я филират яко като отида на фризьор и става по добре, понякога и я изправям, ама може ли някой да ми предложи някаква прическа??? Щото примерно като съм 1ва смяна, сутрин нямам време да си изправям косата, пък и 2ра да съм, не си я изправям всеки ден все пак.... Обикновено си прибирам косата с фибичка назад (попринцип най ми отива когато косата ми е назад, бивам и с бритон настрани, ама трябва да е изправен, иначе не седи добре), като понякога взимам по-малко коса, и слагам малка фибичка, а друг път използвам такива, като малки шнолки и прибирам по-голяма част коса. Ама просто ми омръзна да ходя така, а и косата ми нестава за всяка прическа, защото както казах ми е мн гъста! И чуплива. Моля предложете прически, може и снимки да пуснете... ;)

CaribbeanGirl
04-21-2009, 15:29
Дааа, и моята е такава :-P Така че давайте предложения :-D

sweatkiss
04-21-2009, 15:39
Dam i moqta e baq chupliva...Znachi 6om kazvash che ti otiva nazad znachi slu6ai...Bez da si izpravq6 kosata si q vdiga6 na opa6ka visoko ,leko q tupira6 da stane golqva buhkava kydrava topka posle leko q uviva6 i stava mn simpati4en kok razro6en...Nz na men mn mi otiva...Drug variant s pqna q nama4kai gotinko stava...Ako se setq ne6to drygo 6e pi6a...Ne obqsnqvam mn dobre sorry a i nqmam kirilica... :D

fluffka1
04-21-2009, 18:27
Dam i moqta e baq chupliva...Znachi 6om kazvash che ti otiva nazad znachi slu6ai...Bez da si izpravq6 kosata si q vdiga6 na opa6ka visoko ,leko q tupira6 da stane golqva buhkava kydrava topka posle leko q uviva6 i stava mn simpati4en kok razro6en...Nz na men mn mi otiva...Drug variant s pqna q nama4kai gotinko stava...Ako se setq ne6to drygo 6e pi6a...Ne obqsnqvam mn dobre sorry a i nqmam kirilica... :D
тва с пяната все се каня да го пробвам...... а тва за кока мн не го разбрах.. 8-) ама все пак мерси за предложенията! ;)

fluffka1
04-21-2009, 19:25
хораа, напоследък рекламират един шампоан на Глисс за изправяне на косата, измиваш се и до 24 часа косата ти се изправя, мене ми е много чудно как ше стане тва, някой пробвал ли го е тоз шампоан?? :)

eple
04-21-2009, 19:31
хораа, напоследък рекламират един шампоан на Глисс за изправяне на косата, измиваш се и до 24 часа косата ти се изправя, мене ми е много чудно как ше стане тва, някой пробвал ли го е тоз шампоан?? :)

аз не вярвам.
мен за сешоара тия дето са,не ми действат,пък кво остава без нищо?
ако ставаше косата такава като на рекламите,нямаше да има полза от преси.

fluffka1
04-22-2009, 18:45
Айде бе хора, няма ли да пуснете някой идейка? :D

BoCupycake
04-22-2009, 19:08
Ами освен да се връзваш,да слагаш фибички или диадеми не виждам друг бърз и лесен начин... :) Дай снимка на косата ти,може да ми хрумне нещо. =)

toy
04-22-2009, 19:55
ффффффф това с пяната и кока е смешна работа, грозна!!! после като одърпани са ви косите, мазни и мръсни, така изглеждат. всеки косъм си знае неговото. щом имаш гъста и чуплива коса най лесното е или да подчертаеш къдриците или да се възползваш от гъстотата и да я изправяш-ако имаш хубава преса и ползваш стилизиращи продукти няма да ти се налага всеки ден да я гориш, а просто след всяко миене на косата.
къдриците подчертавай с балсам без отмиване-специален за къдрици, а за правата коса изолзвай кристали или силикон за коса.

ELiTyYy
04-22-2009, 19:56
правиш си една рибакост назад... вечерта като си лягаш...и сутринта си готова :)

CaribbeanGirl
04-22-2009, 21:09
^ Много яко се получава това с рибената кост, ама аз нямам никаква представа как се сплита... :(

tItEufFf
04-23-2009, 09:32
хораа, напоследък рекламират един шампоан на Глисс за изправяне на косата, измиваш се и до 24 часа косата ти се изправя, мене ми е много чудно как ше стане тва, някой пробвал ли го е тоз шампоан?? :)'

Само ще ти смачка косата!! Смисъл..не я изправя, а разваля къдриците.
Аз си купих такъв (не на Глис, по-хубав) .. Изхарчих 30 лева само за него, без да прочета за какво е. Доверих се на глупавите фризьорки... Ама пак си намира приложение - преди да се изправя с него се мия..

fluffka1
04-23-2009, 09:43
ффффффф това с пяната и кока е смешна работа, грозна!!! после като одърпани са ви косите, мазни и мръсни, така изглеждат. всеки косъм си знае неговото. щом имаш гъста и чуплива коса най лесното е или да подчертаеш къдриците или да се възползваш от гъстотата и да я изправяш-ако имаш хубава преса и ползваш стилизиращи продукти няма да ти се налага всеки ден да я гориш, а просто след всяко миене на косата.
къдриците подчертавай с балсам без отмиване-специален за къдрици, а за правата коса изолзвай кристали или силикон за коса.

за изправянето...пресата ми бива, ама не е от най-хубавите и изплзвам кристали, а за балсама за къдрици, мисля че няма да стане, мойта коса не е чак къдрава, просто се чупи на където й скимне. :D мерси все пак

zoriyy
01-27-2010, 18:04
az su6to sum s mnogo ama mnogo gusta i dosta chupliva kosa. edinstvenoto re6enie za neq bez da se gori s presa e da ne se reshi i sus spec balsami (s i bez izmivane), maski i kristali prosto da se oformqt kudricite i da q ostavish da poraste dylga, za da teji i da nqma tolkoz mnogo obem :)

magicfairy
01-27-2010, 18:11
Регна се, за да ъпнеш тема от 21-ви Април 2009? При това пишеш на латиница......... :?