PDA

View Full Version : Garnier Pure 3 in 1



Mastta
04-21-2009, 13:02
Чел съм всякакви отзиви за този продукт и скоро смятам да го пробвам. Искам да попитам тези, които им дейва с какъв вид кожа са. Защото аз смятам, че моята не е мазна, но пък това не ми пречи да имам черни точки..

И как точно го исползвате продукта :D

п.п. Порите са ми многоо дълбоки и не мисля, че 1 крем може да изчисти тези огромни мърсотии и ви питам на вас как ви действа - исчиства ги или ги спира да не се появяват?

Чувал съм, отзиви като това, че когато спреш да използваш този продукт положението ставало още по-лошо и мисля че е възможно, защото продуктът е изсушавало много лицето и така организма почва да отделя повече мазнини и като спреш организма продължава да си отделя мазнини и кожата ти става много мазна и проблемана.. При вас как е? забелязвали ли сте го това?

sweet_bubka
04-21-2009, 13:10
Ами попринцип много изсушава и щом ти е суха незнам...трябва задължително да слагаш кремче след това...Аз го ползвам,когато ми е по омазнена кожата,а когато ми е суха ползвам други продукти.Отзаде пише как се използва :)

emily33
04-21-2009, 15:04
Моята кожа също не е много мазна, нормална е! Използвам този продукт от много време и нямам проблеми с лицето, но си слагам и крем пак на Garnier Pure!

toy
04-21-2009, 15:27
Чел съм всякакви отзиви за този продукт и скоро смятам да го пробвам. Искам да попитам тези, които им дейва с какъв вид кожа са. Защото аз смятам, че моята не е мазна, но пък това не ми пречи да имам черни точки..

И как точно го исползвате продукта :D

п.п. Порите са ми многоо дълбоки и не мисля, че 1 крем може да изчисти тези огромни мърсотии и ви питам на вас как ви действа - исчиства ги или ги спира да не се появяват?

Чувал съм, отзиви като това, че когато спреш да използваш този продукт положението ставало още по-лошо и мисля че е възможно, защото продуктът е изсушавало много лицето и така организма почва да отделя повече мазнини и като спреш организма продължава да си отделя мазнини и кожата ти става много мазна и проблемана.. При вас как е? забелязвали ли сте го това?

много си прав, затова иди в някоя аптека или парфюмерия и си вземи лентички на нивеа за черни точки. или това или почистване при козметик :)

withoutbreaking
04-21-2009, 15:40
Кожата ми е нормална,нито мазна нито суха,,странна :)

на мен този гарниер 3 в 1 изобщо не ми харесва.. няма грам ефект ... даже само garnier pure e po hubav..
аз сега в момента ползвам лореал pure,10 лв е и съм страшно доволна !

sladkish_14
04-21-2009, 17:00
Ми като останалите продукти е ,, На мене за черните точки почти нищо не ми помага ,, Вече нямам пъпки или каквито и да е други проблеми с кожата , обаче черни точки още се намират :o .. Прехвален продукт е , като всичко останало де ,, ако си го купуваш не прекалявай с честата употреба и слагай крем задължително след това ..

П.С - Аз се оправих единствено от дерматолог ,, :)

guinessgirl
04-21-2009, 18:49
кожата ми е нормална (клоняща към суха според козметичката :-o )

ползвам Гарниер Пюр и при редовна употреба черните точки изчезват.

mechtaq_za_teb
04-21-2009, 19:05
Изсушава да, но пък аз след това използвам някакъв крем. Доволна съм много от този продукт, а и като цяло от Гарниер.

adkis
04-21-2009, 21:35
С никой продукт немогат да се изчистят черните точки..това става единствено при козметик..Иначе Garnier pure 3 v 1 след премахването им не позволява повторна поява ;)

adkis
04-21-2009, 21:40
кожата ми е нормална (клоняща към суха според козметичката :-o )

ползвам Гарниер Пюр и при редовна употреба черните точки изчезват.

Да бе..и колко употребата трябва да е редовна че да изчезнат 1 година сигорно..Ползвам го от 2 месеца и повече и няма никакъв ефект откъм "премахването на черни точки" !

q4ooo
04-22-2009, 08:12
този продукт не съм го ползвала но мога да ти кажа някои които на мен ми действат много добре.. значи вечер се мия със niveа visage young- gela с микрогранулите; и след това със един друг гел който е с чаено дърво (antiacne Gel на фирмата Bille GD) не е много известна фирма но наскоро я открих на Произведено в България и съм много доволна.. за няколко дни започва да се вижда действието..