PDA

View Full Version : Помощ при избора



Mastta
04-21-2009, 14:03
След малко отивам да си купувам нещо за гадното акне и черните точки. И се чудя между Garnier Pure 3 in 1 или acne out. Според вас кое е по-добрия продукт и кое при каква кожа действа и цената на двете ако знаете.

gabri3lla
04-21-2009, 14:34
Ползвам Garnier Pure 3 in 1 и съм много доволна :)

Swinkenhoffer
04-21-2009, 14:42
Лично аз съм с две ръце за Акне аут, но всяка кожа е различна, знаеш. Обаче то не помага за черни точки. Трябва да се изчистят хубаво и после кожата да се поддържа, докато не се появят отново и пак същото. :D Може да си вземеш и най-обикновен почистващ гел в съчетаяние с Акне аут.
Aз се изгъзарих и вече минах на Виши нормадерм... кремове на Лореал и Гарние(р) повече няма да си сложа. 8-)

Акне аут съм си взимала на най-различни цени, но е под 10лв. Другото и то... около 9-10.

Carmen_Kass
04-21-2009, 14:59
И двете са различни...
Гарниер-а е измиващо,а Акне аут (ако е с бялата капачка) е за лечение на самото акне.
От моя голям опит с тези гадни пъпки,ще те посъветвам да си вземеш и двете...Първо се измиваш с Гарниера и след това си слагаш на проблемните места от Акне аут...Но както ти си прецениш.

yozii
04-21-2009, 15:56
AcneOut

suunnseT
04-21-2009, 16:55
И двете са различни...
Гарниер-а е измиващо,а Акне аут (ако е с бялата капачка) е за лечение на самото акне.
От моя голям опит с тези гадни пъпки,ще те посъветвам да си вземеш и двете...Първо се измиваш с Гарниера и след това си слагаш на проблемните места от Акне аут...Но както ти си прецениш.


Именно! Първо се почистваш,и след това лекуваш!
Аз досега съм използвала AcneOut и за почистване на Гарниер. (:
( =>за черни точки не важи)

evalongoriq
04-21-2009, 16:56
Garnier Pure 3 in 1

shell
04-21-2009, 17:09
И двете са различни...
Гарниер-а е измиващо,а Акне аут (ако е с бялата капачка) е за лечение на самото акне.
От моя голям опит с тези гадни пъпки,ще те посъветвам да си вземеш и двете...Първо се измиваш с Гарниера и след това си слагаш на проблемните места от Акне аут...Но както ти си прецениш.


Именно! Първо се почистваш,и след това лекуваш!
Аз досега съм използвала AcneOut и за почистване на Гарниер. (:
( =>за черни точки не важи)
+1 :)