PDA

View Full Version : 51 СОУ ?!



jujit0
04-21-2009, 14:18
здравейте хорица..интересува ме 51-во даскало и ако някои може да ми даде някфо инфо за него от рода дали е качествено даскало,има ли хора на ниво,наркомани?!,готини учители ии каквато може още полезна информация,ще му бъда мн благодарна..та ако някой учи в 51-во или познава хора които учат там нека пище! /мисля да кандидатствам там след 7-ми клас/ Благодаря ви преварително! :-) 8) :-)

kalashnik
04-21-2009, 14:43
Имал съм честта да участвам на състезание срещу 51 СОУ, впечатлението ми е, че е ълно с наркомани. До колкото знам те интересуват художествените му паралелки, заради теб питах моя съученичка, която мислеше да кандидатства в него, не те съветва, всички даскали са изпадняци.

LittlePrincess
04-21-2009, 14:52
А защо изобщо си се ориентирала към СОУ, а не нормална гимназия? Доколкото аз знам не е от най-добрите, нито учителите са добри. Поне така съм чувала, де.

SUSSIE
04-21-2009, 18:47
Даскалото не е толкова зле . Зависи какво търсиш обаче .
Аз уча в художествена паралелка при И. Дончева , която мога да ти гарантирам е супер свястна , и ако искаш нещо с изобразително тя е човека за мене . Както навсякъде другаде и тука си има неща , които куцат , но ако се наредиш да си в групата на тая госпожа няма да сбъркаш и много ще научиш .
Успех 8)

AnIcHkAtA
04-21-2009, 19:24
Що не направиш сега една тема за 91 НЕГ, та да питаш специално и за нея??

desiredflower
04-22-2009, 09:27
Имам добри впечатления и от учителите и от училището... е има наркомани... ама то къде ли ги няма... Аз исках да кандидатствам там, но се отказах в последния момент.

kalashnik
04-22-2009, 09:38
Имам добри впечатления и от учителите и от училището... е има наркомани... ама то къде ли ги няма... Аз исках да кандидатствам там, но се отказах в последния момент. По каква ли причина?

desiredflower
04-22-2009, 10:17
Имам добри впечатления и от учителите и от училището... е има наркомани... ама то къде ли ги няма... Аз исках да кандидатствам там, но се отказах в последния момент. По каква ли причина?

Защото не знаех, че трябва да се явиш и на изпита по рисуване...