PDA

View Full Version : Не издържам вече . . .



Converse333
04-21-2009, 16:28
Вече 12 дена ходим с приятеля ми.Абе не е доста време,но вече ми писва ... Той е много ревнив,постоянно ходи след мен,постоянно ме разпитва с кого съм излизала.Днес дори закъсня с 15 минути за неговия час,само за да ме изпрати до вкъщи,понеже си мислеше,че ще ходя някъде другаде с "някой" ... :? Просто не ме оставя да дишам.А аз по принцип не си падам по дългите връзки,особено някоя като тази.И сериозно обмислям въпроса дали да не скъсам с него.Но ме притеснява това,че той е луди влюбен в мен,а аз просто го харесвам . . . И като го зарежа ще е съсипан сигурно,но пък все някога щеше да дойде този момент.
Незнам какво да правя-някакви съвети ? :(

slun4ice_90
04-21-2009, 16:30
Как му позволяваш толкова много,бе момиче? :shock: :-o Ако бях на твоето място щеше да му се стъжни просто... :D

Hilary_
04-21-2009, 16:32
Имаш две опциики душко...едната е да го резнеш...а другатада седнеш и да поговориш с него обяснявайки му как стоят нещата... 8)

selens
04-21-2009, 16:34
По-добре първо му обясни как стоят нещата и му дай шанс може да се окаже сериозно момче .. :)

Converse333
04-21-2009, 16:35
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D

leoparda93sl
04-21-2009, 16:40
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D

Охоо,тя си има гадже иска да се зарибява с други момчета несериозна работа :? По темата седни и поговори с него и му обясни как стоят нещата.

selens
04-21-2009, 16:41
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D
Е зарибявай се но внимавай защото можеш да съжеляваш после .. за това мисли преди да направиш нещо.От мислене глава не боли ;-)

А за момчето - обясни му че те задушава и че ще се чустваш по-добре ако не е толкова ревнив :)

LittlePrincess
04-21-2009, 16:42
Говориш с него, а ако не се променят нещата го режеш.

yozii
04-21-2009, 16:45
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D
Е зарибявай се но внимавай защото можеш да съжеляваш после .. за това мисли преди да направиш нещо.От мислене глава не боли ;-)

А за момчето - обясни му че те задушава и че ще се чустваш по-добре ако не е толкова ревнив :)
+1

moon_flower
04-21-2009, 16:52
Според мен пък явно си е в правото да ревнува момчето...самата ти искаш да се зарибяваш с други.Явно има сериозни намерения към теб,влюбен е,по-добре го отрежи отсега вместо после като се привърже към теб още повече да му разбиеш сърцето.

Kostadin_682
04-21-2009, 16:56
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D
хах... скрий се някъде... и вземи отрежи момчето да не съжалява после... детска ти работа :x

vlubeno_momi4e***
04-21-2009, 18:07
Много е неприятно някой да те задушава и да не ти дава свобода - Поговорете за това! .. а пък ако не се разберете го късай.

BaiToq
04-21-2009, 18:13
Съсечи го с мотиката

sladur4etyYy
04-21-2009, 18:25
абе, и да го зарежеш, ще го преживее. едва ли е толкова влюбен, по- скоро има твърде силно собственическо чувство. като за начало поговори с него, въпреки че едва ли ще се промени... ако наистина не го стори, режеш го и готово.

MP
04-21-2009, 18:37
Абе обичал те,тиявно не познаваш момчетата...

Rofl4e
04-21-2009, 18:46
първо поговори с него.. ако не разбере от дума.. остави го.. и МУ ОБЯСНИ ТОЧНО И ЯСНО ЗАЩО ГО ОСТАВЯШ.. И АКО МИСЛИ ДА СЕ ПРОМЕНИ .. ЗНАЕ ТИ НОМЕРА.. ЗНАЕ И КЪДЕ ЖИВЕЕШ!

Аз имах същия проблем... разреших го по този начин.. ;) в момента даже и не ме питат с кой съм ходила на кафе в колко и къде.. .. не ми правят и проблем за дискотките.. :D

Но това не значи че ако той се промени ти трябва да започнеш да правиш каквото си искаш да излизаш да се целуваш натискаш с др момчета и т.н. .. просто трябва да си имате доверие.. и внимавай да го изгуби че тогава става лошо и никога вече няма да го има..

MaMkaMy
04-21-2009, 18:49
хахахаха много си проста! по-добре не мъчи момчето да се занимава с такава като тебе и го зарязвай веднага, да може да си живее живота, да не се занимава с глупости...

Henn
04-23-2009, 09:40
Много е неприятно някой да те задушава и да не ти дава свобода - Поговорете за това! .. а пък ако не се разберете го късай.
много е неприятно като виждаш как приятеля/приятелката ти се зарибява с други :? :? :?

Gary
04-23-2009, 10:04
Късайте доде е време - колкото повече се бавите, толкова по-зле...

plmn
04-23-2009, 10:19
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D

той добре прави като те преследва бе момиче. кво е тва да се зарибяваш с други като сте "гаджета"? сама казваш, че не искаш дълги връзки кво било.. за кво въобще му губиш времето? като не можеш да бъдеш вярна, ходи си по мъже и не си хващай гадже. аз ако разбера кво правиш ( а това рано или късно ще стане и при вас ) на момента ти бия шута. пълни глупости.

jghgh
04-23-2009, 11:12
Вие хубаво критикувате авторката, че е недозряла и несероизна, ама и приятелят й е някакъв психар. 8-)


Махни го, защото
1. е много психиран
2. наистина не сте един за друг, само ще го нараняваш, той пък само ще ти досажда...


На късане все пак бъди добра с него и му кажи причините, поради които го махаш /че ревнува много, че е досаден тип, че е филмиран, че задушава, etc/

Това ще го направиш, за да си вземе някаква поука. Срамота ще е да го резнеш и да не го посъветваш приятелски какво да (не) прави оттук нататък. :)

Това го казвам, защото ти не желаеш да си с него, доколкото разбрах.
По принцип тоя разговор би бил добър "за изясняване", но доколкото разбрах, ти искаш да го махаш, а не да се опиташ да оправиш нещата.
Ами махни го, да. По-добре, отколкото да се мъчите и двамата. Но не му спестяай разговора. Нека се научи. =] Сиреч, от добро го направи ^^

GossipGirl89
04-23-2009, 11:21
Според мен трябва да се разделите. Ти самата казваш, че искаш да се зарибяваш с други момчета и че не си падаш по сериозните връзки, а момчето явно доста е хлътнало и се надява на нещо сериозно. Няма смисъл да се тормозиш ти, а и да му даваш на него празни надежди, че нещо по-така ще се получи... Скъсайте, но му кажи причините - кажи му, че ти си по-свободолюбива личност, че не искаш сериозни неща, а виждаш, че почва да се привързва към тебе и не искаш да го нараниш и така... :)

FlashMX
04-23-2009, 12:41
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D
Мирише на курва...

Take_That
04-23-2009, 16:51
Дам и аз си мислех да седнем да си поговорим...
Просто вече не издържам постоянно да бъда с него,да немога да се зарибявам с други момчета и т.н. ... :D
хах... скрий се някъде... и вземи отрежи момчето да не съжалява после... детска ти работа :x

+++

DevilWish
04-23-2009, 17:22
По-добре първо му обясни как стоят нещата и му дай шанс може да се окаже сериозно момче .. :)
Така е.Макар че тя самата казва, че не иска сериозна връзка.За това си мисля, че и тази връзка рано или късно ще приключи, а щом момчето е толкова влюбено от сега . .тъпичко е ако тя си играе с чувствата му един вид.Или ако продължава да е с него, пък знае, че ще го остави така и така скоро време.По-добре не ходи с никой, като се решиш, че си сядаш на дупенцето и търсиш нещо сериозно с живота тогава вече си търси приятел.Сори, не искам да те обиждам, но си е така. .

m3ch3ncee
04-23-2009, 17:28
Честно да ти кажа,ти не си готова за сериозна връзка.Искаш да си поживееш и да лудуваш :D Не зная как си решила да се захванеш с връзка,но ако смяташ,че нямате бъдеще го зарязвай!

.. DeViL mAy CrY ..
04-23-2009, 17:33
Поговори с него и му кажи как стоян нещата,ако не те разбере ти сама си знаеш какво да правиш

boniboon
05-03-2009, 22:10
Имаш две опциики душко...едната е да го резнеш...а другатада седнеш и да поговориш с него обяснявайки му как стоят нещата... 8)
Аз бих избрала ''2-рата опция'' , а ако и тогава продължава да се държи по същия начин преминавам към първата :-D :-P