PDA

View Full Version : Къде се намират тези 10 у-ща?



stealthyGirl
04-21-2009, 17:35
http://i40.tinypic.com/23m9951.jpg
Или поне само едно ми кажете... моля, отговорете по-бързо, че срока е 30-ти, а и аз на всичкото отгоре не съм от София, а от Пловдив...

GabisiTa
04-21-2009, 19:20
И аз го гледах това днес и до колкото разбрах от прочетеното - десетте училища май са в София... :-o

stealthyGirl
04-21-2009, 19:31
И аз го гледах това днес и до колкото разбрах от прочетеното - десетте училища май са в София... :-o 8-) Да, но София е разтегливо понятие. Искам да науча името на поне едно у-ще.

moon_flower
04-22-2009, 11:45
Пиши до списанието и ги питай. :)

Infinity
04-22-2009, 11:58
Да..да...Отново София тая дупка вече я намразих тотално... :booooomb: Все едно всички са там..хора другаде НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!!!!И отново няма равен старт....Всичко и всички ли са в това нещо наречено"СТОЛИЦА"...Несправедливоооо** :) 8) :?

mysterious93
04-22-2009, 12:18
Да..да...Отново София тая дупка вече я намразих тотално... :booooomb: Все едно всички са там..хора другаде НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!!!!И отново няма равен старт....Всичко и всички ли са в това нещо наречено"СТОЛИЦА"...Несправедливоооо** :) 8) :?

+1 привилегии :D

splendour
04-22-2009, 12:50
Да..да...Отново София тая дупка вече я намразих тотално... :booooomb: Все едно всички са там..хора другаде НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!!!!И отново няма равен старт....Всичко и всички ли са в това нещо наречено"СТОЛИЦА"...Несправедливоооо** :) 8) :? +100000000000

moon_flower
04-22-2009, 13:42
Да..да...Отново София тая дупка вече я намразих тотално... Все едно всички са там..хора другаде НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!!!!И отново няма равен старт....Всичко и всички ли са в това нещо наречено"СТОЛИЦА"...Несправедливоооо**
Че е несправедливо,така е.Но пък не могат да се организират и за всички градове.Дори и да бяха 2-3 града,пак щеше да има недоволни.И след като всичко живо идва в София и тя е столица следва,че не е дупка.

gabi_94
04-22-2009, 14:08
омг, много ме заинтригува с това, ще опитам да разбера училищата, със сигурност не е мойто за жалост, но сигурно в тези "по-елитните" като 1ва и 2ра аег, 1 ва нег и други. А може и да са в някои гимназии с моден дизайн или нещо подобно

Infinity
04-22-2009, 15:14
Да..да...Отново София тая дупка вече я намразих тотално... Все едно всички са там..хора другаде НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!!!!И отново няма равен старт....Всичко и всички ли са в това нещо наречено"СТОЛИЦА"...Несправедливоооо**
Че е несправедливо,така е.Но пък не могат да се организират и за всички градове.Дори и да бяха 2-3 града,пак щеше да има недоволни.И след като всичко живо идва в София и тя е столица следва,че не е дупка.
Еми,да те идват точно поради тази причина,защото всичко се организира ТАМ и ако наистина искаш да се реализираш нормално трябва да си там,докато ако в повече градове имаше тази възможност нямаше да бъде така!!! 8-) :-o

koshtramba
04-22-2009, 16:17
Просто всичката селяния е в София, тва не го ли разбрахте?