PDA

View Full Version : Какво да направя?



youRprincesS
04-21-2009, 21:03
Тук започва.. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=240940&postdays=0&postorder=asc&start=0

Така де, та въпросното момче намери импулс-а на приятелката ми и така си размениха скайповете.Аз също взех неговия, но не можехме да се засечем в скайп, защото той е 1-ва смяна, а аз - 2-ра, а и не e от моя град..живее на 20км. от мен.Затова взех номера му от приятелката ми и му писах смс.И така всеки ден си пишем или си говорим,но те - не.Смисъл нито си пишат смс-и,нито си звънят,нито нищо.Той е адски мил с мен и ми каза,че съм готина фр..Но си мисля,че може да се случи нещо повече.Скоро би трябвало да дойде в моя град и обеща да се видим..Но и двете с приятелката ми го харесваме и се разбрахме да излезем тримата като приятели първо да се опознаем повече и така. Но една др. приятелка ме съветва да излезем само двамата с него и можело да се получи нещо..Каза, че ако не го направя най-вероятно тя ще ми го вземе..Но все пак благодарение на нея си пиша с него ии не знам..Не искам да я предам, тя ми е супер добра приятелка, ще е гадно от моя страна.. Та какво да правя? Да излезем само двамата и да я предам,но да имам възможността да се получи нещо между нас или да излезем тримата и да не я загубя като фр, но да загубя него.. :?

Genetix
04-21-2009, 21:08
Абе излезте 3мата защото не знаем как ще реагира приятелката ти след като разбере, че сте били само 2мата. Опитай се да си по доминиращата от 2те ви. Пък после и кажи, че той е харесал теб и тя да не се бърка, няма какво да направи в този случай...

Дължиш и го доколкото разбрах от нея имаш номера му :P

hamacs463
04-21-2009, 22:53
Оговаряш се с него като доиде в твоя град и излизате първо само двамата след това и звъниш на нея и казваш къде сте и я 4акате и натам както се развият събитията :)

kitty9410
04-21-2009, 23:05
селска историика... :D
еми гледай си кефа щото всеки си гони неговите интереси,излез си сама с него или първо 3-мата и после сама и си се кефи да не ти пука 8-)

windowlicker
04-22-2009, 05:11
Виж сега по принцип всеки си гледа неговия кеф, НО старай се никога да не предаваш приятелки заради мъж!!! Ако и го направиш този номер, 100% ще я загубиш. А пък младежа той не е твой, че да го губиш...
Аз смятам, че е най-добре да си излезете тримата и тогава да видиш дали има смисъл да правиш каквото и да било. Пък и щом на теб ти пише на нея не значи не е случайно :) Айде успех!

yahhooo
04-22-2009, 08:15
Направете 3-ка

bubblebabe
04-22-2009, 18:02
Е, крадла. Не стига, че ти е дала телефона и скайпа му, а пък искаш и да й го откраднеш хах

lipsvashh_mi
04-22-2009, 18:22
помисли си колко кофти ще й е на приятелката ти като разбера,че излизаш с него зад гърба й...просто се постави за миг на нейно място.Ако ти хареса -ок,действай,ако не замисли се-заслужава ли си да разваляш едно добро приятелство заради момче и дали ти самата го желаеш :?

youRprincesS
04-22-2009, 21:13
Е, крадла. Не стига, че ти е дала телефона и скайпа му, а пък искаш и да й го откраднеш хах

Хах,в действителност наистина не мога да и го открадна, защото той не е неин. Всъщност скайпа си ми го даде той в импулс, а приятелката ми даде номера му ;)

"Крадла" - айде в детската градина.. :lol: :lol: