PDA

View Full Version : Ливърпул 4:4 Арсенал :D



leoparda93sl
04-22-2009, 07:31
След 4:4 на Стамфорд Бридж не вярвах,че това ще се повтори направо се хванах за главата :D Аршавин направо ги направи луди с тези 4 гола 8-) Но по-добрата игра беше на Ливърпул :) Казвайте вашето мнение за този меко казано ЛУД мач :D

П.П. Фен съм на Манчестер Юнайтед :)

gsh
04-22-2009, 10:51
Магията на футбола идва с Ливърпул 8-) 8)

Painfull
04-22-2009, 10:54
Арсенал според мен показаха че могат от всяко положение гол да направят пак и се пак сам фен на лидера и най-добрият отбор в Европа :)

clever
04-22-2009, 12:59
Ливърпуул 8)

kristo
04-22-2009, 18:52
Манчестър Юнайтед

InDo
04-22-2009, 19:29
Мача беше много хубав,и двата отбора играха страхотно и мисля че се получи един ненормален мач! :grin:

Vanio22
04-23-2009, 12:50
Ливърпул винаги са били, са, и ще бъдат най- добрия отбор в Англия. Манчестър имат г/д добър отбор, но... Челси с тоя интернационален отбор не са за никъде. Сменят треньорите всеки ден и.. Арсенал - Того, Кения, Сомалия, Афганистан, Ислямабат .. От къде ще копуват футболисти.. За мен няма големи 4. За мен има само Ливърпул в Англия!

П.С.Само Спартак Плевен ;)

kristo
04-24-2009, 12:55
]Ливърпул винаги са били, са, и ще бъдат най- добрия отбор в Англия. Манчестър имат г/д добър отбор, но...[/color] Челси с тоя интернационален отбор не са за никъде. Сменят треньорите всеки ден и.. Арсенал - Того, Кения, Сомалия, Афганистан, Ислямабат .. От къде ще копуват футболисти.. За мен няма големи 4. За мен има само Ливърпул в Англия!

П.С.Само Спартак Плевен ;)
По какви показатели съдиш, че Ливърпул си "остават" номер 1 и са номер едно? Помниш ли от колко години не ставали шампиони? Е, ще ти припомня- от 20! През това време Манчестър Юнайтед станаха 11 пъти шампиони на Англия, а тази година вървят към 12-тата титла в този период и ще се изравнят с Ливърпул по титли. След някоя друга година Юнайтед вече ще има повече титли от Ливърпул, понеже Ливърпул скоро титла няма да видят. Също така в Шампионската лига в тези същите 20-тина години Юнайтед спечелиха 2 пъти, а Ливърпул- един. Тогава как прецени, че Ливърпул е по-добрият отбор след като очевидно Юнайтед ви бие по всички показатели в ново време? Славата на Ливърпул е стара и такава и ще си остава. Този отбор никога повече няма да бъде лидера на английския футбол както е бил едно време. Приеми този факт независимо приятен или неприятен ти е той и не приказвай смешки как Ливърпул били "най-великите". Просто Юнайтед е с класи над вас, също и над Челси, да не говорим за Арсенал, който също от години не е това, което беше.

tastethepoison
04-24-2009, 19:21
Магията на футбола идва с Ливърпул 8-) 8)
колко точно..
А по темата- Ливърпул естествено.
Мисля, че всеки който е гледал мача няма нужда от коментар :)

DinViesel
04-30-2009, 22:53
абе ливърпул .. нищо не става от тях .. Аршавин ви разката отвсякъде .. все едно игра сам .. ЮНАЙТЕД ДЪ БЕСТ :grin:

master_of_disaster
05-01-2009, 08:56
Ако не беше аршавин нямаше да има никаква интрига.

Ketchup
05-01-2009, 18:52
Само ЛИВЪРПУЛ :-P

kuklichka_bg
05-04-2009, 14:31
Ливърпул :P