PDA

View Full Version : About...



lisankata2
04-22-2009, 09:29
Ами, значи ето какъв е проблема. Ние с моя приятел сме заедно от почти 10 месеца. Връзката ни е страхотна, не само се обичаме, но и сме най-добри приятели. Единственото което куца е доверието помежду ни. Може би защото връзката ни започна с 2 изневери- една моя и една негова, но всичко е било поради алкохола. Сега го преодоляхме и аз уж се опитвам да му имам доверие. Той se сърди ако почна да го разпитвам и ако не му се доверявам.За това се старая. Обаче той напълно е обзет от мисълта че ще му изневеря, даже щяхме да се разделим защото докато той беше на сбирка с класа аз съм отишла на купон. Имам ограничение спрямо рождени дни и много приятели (които познавам от 4 години например) Не мога вече, ако говорим за това ще се скараме от ново а аз нямам сила за повече скандали.Искам всичко да е просто и леко.Както когато сме на same.Какво да правя ?

xpower
04-22-2009, 09:41
Това от личен опит ти го казвам : няма ли доверие , няма връзка.Опитай да говориш пак с него и ако не му дойде акъла в главата по-добре се разделете ..

Mi6inka
04-22-2009, 09:58
Това от личен опит ти го казвам : няма ли доверие , няма връзка.Опитай да говориш пак с него и ако не му дойде акъла в главата по-добре се разделете ..

Абсолютноп съм съгласна.... без доверие нищо не може да се постигне... вие в началото на връзката си сте изгубили доверието... трудно е по принцип да се възвърне доверие.. (но не е невъзможно)...постарайте се повече... и опитай да говориш пак с него ,обясни му как се чувстваш и че доверието наистина е важна част в една връзка ..Успех!

Aicken
04-22-2009, 10:14
какво разбирате под изневяра вие 2-мата 8-) ако тои е целунал някоя а ти си се наебала с някои пръч има право да те следи човека и да ти държи сметка 8-)

kalpazanka
04-22-2009, 10:22
Че вие от самото начало сте се оклепали здраво! Чудно ми е защо сте все още заедно?!

curka87
04-22-2009, 11:45
Казваш, че още в началото сте започнали с изневери.....за каква връзка тогава говорите...? Но както и да е. Аз все пак вярвам, че понякога хората си взимат поука от грешките си и не ги повтарят.
Сега обаче, след като искаш да се оправят нещата трябва да седнеш и да се разбереш с него. Ако ти си готова да му вярваш, тогава той би трябвало да ти отвърне със същото....Ако не можете да се разберете....просто няма смисъл.

Lysit0
04-22-2009, 11:47
^^ Като е веднъж може да се прости,защото алкохола не прощава никому и на всеки може да се случи да не е знаел какво прави на купон.Но наистина без доверие за никаква връзка неможе да се говори....ми поговори си с него и му обясни,че не ти е приятно да те ревнува и от най-добрите ти приятели.

Hilary_
04-22-2009, 11:52
Много отстъпки трябва...ии няма не ти се спори... или фовориш с него за последен път...или не и си се карате през ден... :? То сичко е започнало така много ясно, че ще се съмнявате един в друг...аз се чудя как сте издържали толкова... :-o

sexa_na_kompleksa
04-22-2009, 12:27
Имай му и ти доверие. И двамата сте виновни. Защо не се опитате да забравите за случилото се? Все пак тогава не сте мислили трезво. А и какво значение има сега, нали сте си заедно? Радвайте се на връзката ви и не допускайте такава глупост да провали всичко!

Henn
04-22-2009, 12:42
какво разбирате под изневяра вие 2-мата 8-) ако тои е целунал някоя а ти си се наебала с някои пръч има право да те следи човека и да ти държи сметка 8-)
май май така е станало :D :D :D
а пък алкохола не прощава е оправдание за мене.. личен опит

selens
04-22-2009, 15:27
От самото начало сте осрали пейзажа .. :D
Поговорете,друг начин не виждам :( :-|

Take_That
04-22-2009, 17:08
АВръзката ни е страхотна, не само се обичаме, но и сме най-добри приятели. Единственото което куца е доверието помежду ни.

Връзката ви е страхотна, но си нямате доверие, тук става едно противоречие.... :? :? :? Съветът ми е да погворите и да си изясните всичко :)

Genetix
04-22-2009, 17:10
От самото начало сте осрали пейзажа .. :D


++

bubblebabe
04-22-2009, 17:59
Този е психопат.

sextazy_baby
04-22-2009, 19:10
Страхотно начало бе майна 8-)
Иначе...абе след изневяра,че и 2 нищо не е същото.Дано ако поговорите да се оправите

valdesbg
04-23-2009, 05:06
Алкохола не е оправдание. Пък и как по дяволите ще имате супер връзка а доверието ви ще липсва?

Нещо не се връзва я обясни по хубаво ситуацията и тогава ще имаш качествени съвети.

miss_asi
04-23-2009, 06:09
Както някой беше казал:няма ли доверие,няма и връзка.
А колкото до алкохола-той на прощава никому.
Постарай се,ама мога да ти кажа,че аз се разделих със моя приятел точно защото ми изневери и изобщо не съжалявам,защото нямаше как до продължим ако аз му нямах доверие! :?

Tera
04-25-2009, 15:36
Ако мислиш,че с разговори ще си оправите отношенията...Ок давай...Но за мен,алкохола не е оправдание за изневерите ви..Той ви е дал куража за да го направите...мое мнение

AnzaRe
04-25-2009, 15:59
Ако ще пиете алкохол пийте го заедно 8-) :P :-P