PDA

View Full Version : Моля ви много помогнете...коя песен да пея?



sweetkiss74
04-22-2009, 10:32
Ето и проблема.В моето училище се провежда нещо като мюзик айдъл,само че ние ще пеем.Кастинга е утре,а аз още не съм решила коя песен да пея.Мисля да пея Duffi-Mercy ,но нз как ще се справя,защото е трудна.Моляви се мнооого кажете някоя песен българска или английска,но да не е толкова "голяма лъжица" ,защото аз пея хубаво,но... а и мн се срамувам. Наистина имам нужда от помощ ...моля ви! :-#

sexa_na_kompleksa
04-22-2009, 12:11
Някоя, която ти харесва и я знаеш. Все пак мисля, че целта е да се забавляваш. Пък и щом пееш хубаво, няма да има проблеми. : )

Biskfitka
04-22-2009, 12:44
При нас миналата година имаше такава глупост... :? едно момиче от класа ми пее много хубаво,но не я избраха щот песента дето пя била много лесна ....
Така,че избери нещо по -трудно,но което да можеш да изпееш!

ukrotitelkataaa
04-22-2009, 18:54
"Изкарай Ганьо говедата" <-Много добър вариант :D :P Шегувам се. :) Ами незнам... на Toni Braxton-Unbreak my heart ... Много хубава балада.

TheBestFriends
04-22-2009, 20:17
След като не сме запознати с гласовите ти данни, не можем да ти кажем коя песен ще те представи добре.
Потърси в сайтове като vbox и youtube и започвай да пееш, че да видиш, коя песен ти приляга - както се казва.

Biskfitka
04-23-2009, 14:37
И като мине тоя кастинг кажи какво е станало :-P

pifiella
04-23-2009, 16:53
И ти ли..... :-D хаха и в моето учлище имаше и аз пях "В друго време,в друг свят "на Сигнал .Това е една от любимите ми песни,много е хубава. http://vbox7.com/play:036851cf
Момиче съм да спомена.
И следващия път с едно момче ще пеем
http://vbox7.com/play:9e94f366
Тая песен ми е толкова смешна........ :razz: нз как ще я изпея

John Travolta & Olivia Newton-John - Youre The One That I Want 8-) уЖаСсСсС......................
Успех!

niketose
04-23-2009, 18:34
Която песен ти харесва, нея ще пееш. Ако някой от форума ти каже да изпееш ''В джобчето ми дрънкат семки и бонбонки" ще я изпееш ли?
Глупава тема

SuSamka
04-24-2009, 07:38
Aбе не е важно на теб да ти харесва песента, а да я пееш хубаво. За това попрегледай някои песни, които знаеш и си ги изпей и прецени коя пееш най-хубаво! Успех! :wink: