PDA

View Full Version : Как да си предизвикам цикъла



Sissy90
04-22-2009, 12:27
Здравейте! Прегледах темите, които има с такъв въпрос, но не ми вършат работа и затова пускам нова.
Проблемът е, че не ми е идвало от началото на февруари. Не съм правила секс през презерватив през това време (даже повече от година), а освен това си правих тест за бременност за по-сигурно - отрицателен. Питах личната лекарка миналия месец дали имам повод за притеснение, а тя каза, че е от стрес (все пак сега изпити, кандидатстване и т. н.). Но все пак ми с струва, че нещо не е наред.
Искам да попитам дали някой знае и/или е пробвал някакъв "бабешки" метод за предизвикване на цикъла - преди време бях чувала например за нещо с вино и горещ душ, но не помня какво беше точно. Ако знаете нещо друго, моля да ми кажете :)

clever
04-22-2009, 12:44
щом лекарката ти е казала ;че нямаш повод за притеснения-изчакай
ноо ако мине доста време отиди пак на лекар без да опитваш бабешки начини-няча такива :?

П.П.успех в изпитите :P 8-)

shell
04-22-2009, 12:54
според мен не е добра идея да ги опитваш тези "бабешки" рецепти- по добре се концентрирай на причината да не ти идва толкова време-стрес.разбирам те,когато аз бях седми клас и аз бях страшно напрегната,но трябва да намериш начин да влезеш в релси и ще ти дойде :) успех на изпитите :)

marilyn
04-22-2009, 19:09
Дам, наистина се успокой, ето сега има доста почивни дни през май и няма да е лошо да се отдадеш на активна релаксация, а не в уроци и задачи... Все пак здравето ти е по-важно, а лекарката щом ти е казала да не се тревожиш, значи няма нищо притеснително. Просто не се стрсирай толкова за изпитите и успех :) :-)

jujit0
04-22-2009, 19:21
мила не знам дали това което ще ти кажа ще ти помогне,но ще споделя,че на мен също ми се е случвало.Май не си написала колко време не ти идва или просто аз не съм забелязала,но попринцип имам не много редовен цикъл но си идва..СЛУЧВА СЕ да пропуска месец и после пак да си дойде но най-много един месец...найстина може да е от стрес или нещо такова...но споко-не си единствена с цикъл който си идва когато си пожелае :D

Biskfitka
04-30-2009, 14:17
Първо..питам само за информация.. :)
Последната менструация ми закъсняваше и една фр-ка каза да пия Аналгин и ще ми дойде....Това вярно ли е?

Аз не пих нищо тогава,защото и без хапчета ще ми дойде (а и от аналгина съм чувала,че е по силна менструацията...),но ми стана интересно.. :-o