PDA

View Full Version : котенце



pinki
04-22-2009, 16:26
От както се помня все за животинки съм се грижела, но сега по стечение на обстоятелствата се налага да се грижа за осиротяло двуседмично котенце (2 седмици и 4 дена), вс върви по план от 4 дена съм му майка :smt003 но има 1 проблем 8-[ моля ви се кажете ми по колко мляко да му давам на ядене :-k все пак то е бебенце и аз на 3-4 часа го храня (даже и на 2 ...) ама то яде,яде и яде и аз все му давам...страх ме е да не се запече нещо :-k че се случи вече 1 и не беше мн приятно преживяване :-k
Пак да си повторя въпроса: По колко мляко да му давам на ядене?
P.S. съжалявам ако не съм нацелила раздела и моля не ми трийте темата, че спешно ми тр информацията

shadow4e
Грешен раздел.

renegade1990
04-23-2009, 22:26
Сипваш му сутрин и вечер по една паничка, и така.
Има доста теми и статии из нета, поразрови се малко, все пак това е отговорна работа. :)
Един познат не оставя паницата на котката си никога празна, и сега ще се бори за рекорд в Гинес...
То вярно е малко коте, и изисква повече храна, но не трябва да се прекалява!

pinki
04-24-2009, 19:06
Това със "сипваш в паницата" мисля, че беше излично ... и щом да питам по колко точно мл тр да му давам значи преди това съм се разровила в нета и явно не съм открила търсеното, както и да е ... благодаря

zoreto
04-25-2009, 11:07
Колкото му се яде толкова все пак е мъничко,като децата е-все са гладни :Д после като порасне ще се оправи.Давай му колкото то иска :)

srpsko_1988
04-25-2009, 15:15
и кво общо има котето ти с наука :-o

Genetix
04-25-2009, 17:28
Храниш го с мляко и капкомер :P

pinki
04-26-2009, 13:16
дам и ми се взема акъла :P малкия дрисльо расте с вс изминал ден :-) и си му давам по колкото иска докато не ми заспи в ръцете :smt003

exelek3k
05-02-2009, 18:26
Котките са бездънни ями... колкото да им даваш могат и още... от 9 години имам котка... и до сега не е отказвал храна за 9 годишна котка яде по 8 пъти на ден (но не е дебел...).
Извод: Споко, щом му даваш да яде и яде значи няма проблеми...
ПП: Обаче ако не си забелязала дали ходи по голяма нужда, това вече е проблем...

pinki
05-02-2009, 19:35
Котките са бездънни ями... колкото да им даваш могат и още... от 9 години имам котка... и до сега не е отказвал храна за 9 годишна котка яде по 8 пъти на ден (но не е дебел...).
Извод: Споко, щом му даваш да яде и яде значи няма проблеми...
ПП: Обаче ако не си забелязала дали ходи по голяма нужда, това вече е проблем...
абе и аз имам голяма писана на 8 год и нея сме си я отгледали от 2 седмична буболечка ама сме нямали проблеми от такъв тип (с многото ядене) :-D ама споко на 5.05.2009г дребосъка става на 1 месец :P за сега вс е супер, растен с пълна гас (пишката расте също :-D ) и такам :-)

Spider4eto
05-02-2009, 19:41
Според мен ще е добре да го заведеш на ветеринар за профилактичен преглед :)

molika
05-03-2009, 07:29
:-D Tази тема е само за наука :razz: Винаги съм живяла с котки и мисля че е най добре да му сипваш мляко по 3 пъти на ден. :)

afterforever
05-03-2009, 10:37
Ох, наука е да си храниш котето... във всички смисли... :razz: :razz:

pinki
05-03-2009, 11:12
Абе хора какъв ви е проблема?! А къде да пусна темата в 'Козметика' или в "Секс", а може би в 'Любов' има си модератори и ако са сметнали, че темата не е за тук щяха да я изместят или изтрият! Като няма да ми пишете конкретно по темата не ви е тука мястото! А molika щом си живяла цял живот с котки трябваше да си запозната, че котетата на 1 месец все още сучат и не могат да пият от чинийка ;) а на преглед ще го заведа на 45 дни като стане

Genetix
05-03-2009, 11:33
Всичко тийн накуп
Интернет, книги, списания, спорт, мода, забавления...и всичко останало:)

Звучи ми правдоподобно а на теб ?

fire_magic
05-03-2009, 12:03
страх ме е да не се запече нещо :-k 8-)


Е как по колко.. по колкото му се яде :D
:lol:

pinki
05-03-2009, 19:12
Всичко тийн накуп
Интернет, книги, списания, спорт, мода, забавления...и всичко останало:)

Звучи ми правдоподобно а на теб ?
и все пак ако модовете са сметнали, че темата е грешна щяха да я изтрият не мислиш ли!? Всъщност темата ми не се отнася за това къде съм я сложила...стига сте ме занимава ли с това, така или иначе не мога да и променя мястото!