PDA

View Full Version : Как да я накарам да го направим?



LooLeZ1
04-22-2009, 17:43
Аз сам на 17, а тя е почти на 16.Питах я веднаж да го направим, но тя непожела. Как да я накарам? >.<

DarkKisss
04-22-2009, 17:47
Абе мъжко говедо ...
Ти па за единия секс ли я искаш аз не мога да разбера?
Обидно й е било .. Плюс това може да се осъмни в тебе ...
Не се прави така .. От колко време сте заедно?

LooLeZ1
04-22-2009, 17:49
2 месеца.

DarkKisss
04-22-2009, 17:52
Ама искаш да си с нея .. Не е като да я изчукаш и да я оставиш ..
А между другото иска се онова което не може да се има ... Може това да е нейната тактика ... Незнам ама съветът ми е да не я притискаш иначе ще останеш 100% на сухо ..

egois74e
04-22-2009, 17:54
мда DarkKiss е прав/а... ако си обичаш и цениш приятелката ще я чакаш :P ако си за секса не си струва да я разиграваш по добре я остави и не и даваи надежди... 8-)

CrazyBear
04-22-2009, 17:55
Е верно си мноо прост!
Девствен ли си?А тя?
Не я карай,ако държиш на нея не посягай върху невинността й чрез изнудвания и хленчове :-x ,ако не държиш на нея й се разкарай от живота и си намери някоя с която ще си се покварявате по взаимно желание!
"Kaк да я накарам" лелелелееее имай малко респект бе! Явно е че си невеж....
Един ден като имам деца ще ги образовам как се свалят пичове и мацки!

04-22-2009, 18:01
как да я накараш,ааа? :-o :-x

зле си,пич,зле си.. кво ш я караш момичето щом ти е отказало значи - НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ.. пък ако и дойде мерака тя ще ти го покаже..няма нужда да и мрънкаш и да я питаш всеки ден.. как да я накарал :o пфф момчета кво искам :D

ukrotitelkataaa
04-22-2009, 18:32
Как да я накараш ли??? :D :-D :grin: :-D :D :-D неможеш да я накараш, трябва тя сама да го пожелае. ; )

jambo_bs
04-22-2009, 18:32
С много бой 8)

Rofl4e
04-22-2009, 18:35
С много бой 8)
:shock: :lol: .. не моо повервам!

Ами изчакаш я до като тя не си пожелае.. знам от момчета че им е най сладък секса когато момичето си го поиска ;) :lol: :lol: такаче стоиш бездеистваш и чакаш!

jambo_bs
04-22-2009, 18:39
С много бой 8)
:shock: :lol: .. не моо повервам!

Ами изчакаш я до като тя не си пожелае.. знам от момчета че им е най сладък секса когато момичето си го поиска ;) :lol: :lol: такаче стоиш бездеистваш и чакаш!

То май наистина е така :)

Rofl4e
04-22-2009, 18:41
С много бой 8)
:shock: :lol: .. не моо повервам!

Ами изчакаш я до като тя не си пожелае.. знам от момчета че им е най сладък секса когато момичето си го поиска ;) :lol: :lol: такаче стоиш бездеистваш и чакаш!

То май наистина е така :)
май или юни :lol:

yahhooo
04-22-2009, 18:42
200-300 грама пиине и е готова

mArMaLaDkA
04-22-2009, 19:20
С пистолет!

Какво значи "да я накарам"?Звучиш като психопат,бе!Като не иска=>няма да правите секс!По-добре я зарежи,като толкова ти се чука,вместо да караш момичето да прави нещо против неговото желание,и да й оставиш един неприятен спомен за първия път.Боже,та тя е на 15!

got2Bthe1
04-22-2009, 19:33
С пистолет!

Какво значи "да я накарам"?Звучиш като психопат,бе!Като не иска=>няма да правите секс!По-добре я зарежи,като толкова ти се чука,вместо да караш момичето да прави нещо против неговото желание,и да й оставиш един неприятен спомен за първия път.Боже,та тя е на 15!
+

sugarbaby_
04-22-2009, 19:44
Абе ти от какъв зор ще я караш да прави нещо, за което явно смята, че не е готова или просто, че не му е дошло времето ?!!
Ако държиш на нея й го показвай и я чакай, а ако не - по-добре си намери някоя, която ще знае за какво си с нея и няма да има нищо против!!! :?

windowlicker
04-22-2009, 19:56
Много присърце го взимате :) вижте му другите мнения и се позабавлявайте! хаха аз поне така направих :)

ThisIsMe
04-22-2009, 21:22
Ужасно тъп въпрос бе човече :?
Искал да я ''кара'' ...пф ,че вземи я изнасилвай тогава! :?
Ако не иска ->значи няма секс и точка,брей че индивиди имало в тоя форум. :o

adkis
04-22-2009, 22:10
Меко казано нещастник!

EDI16
04-22-2009, 22:59
Аз сам на 17, а тя е почти на 16.Питах я веднаж да го направим, но тя непожела. Как да я накарам? >.<

Абе ти за къв се имаш бе :-x баси тъпанара... искал да я накара... (баси земи я изнасили още малко... ИДИОТ!!) Бе тя ако иска ще прави секс с теб, ако не иска няма да прави бе... :? , а пък си има начини чрез които да предразположиш едно момиче, а не с тва "искаш ли да праем секс", супер просташки и тъпанарси казано!!! Мноо ясно, че ти е отказала... хах горкото момиче :? :( ГЛУПАК... :o

smileforyou12
04-22-2009, 23:17
нямаше смисъл да ти чета темата само по заглавието което прочетох ще ти кажа че си кретен

BePoHuKa
04-23-2009, 00:17
Аз сам на 17, а тя е почти на 16.Питах я веднаж да го направим, но тя непожела. Как да я накарам? >.<

Абе ти за къв се имаш бе :-x баси тъпанара... искал да я накара... (баси земи я изнасили още малко... ИДИОТ!!) Бе тя ако иска ще прави секс с теб, ако не иска няма да прави бе... :? , а пък си има начини чрез които да предразположиш едно момиче, а не с тва "искаш ли да праем секс", супер просташки и тъпанарси казано!!! Мноо ясно, че ти е отказала... хах горкото момиче :? :( ГЛУПАК... :o :D как го натовари само :D

nymphadora
04-23-2009, 05:46
Аватара на DarkKisss си казва цялата истина ;DDD
а ти си говедо,което не я заслужава :?

Hilary_
04-23-2009, 11:16
С "каране" няма да стане... :? Тва да не ти е овца да я подкарваш... :o :? Щом не иска ... я остави!!! Тя ще си прецени кога иска... :?

dragonfly92
04-23-2009, 21:13
Меко казано нещастник! +1 :-o :? :smt021

ScreambOy
04-23-2009, 21:43
Ако бях на момичето на местото щях дате наплюя в лицето и те напсувам едно хубаво... Толкова ли нямаш 30 лева да дадеш на някоя курва дати го дърви там.. :x

OtrakanaKaka86
04-23-2009, 22:09
Аз сам на 17, а тя е почти на 16.Питах я веднаж да го направим, но тя непожела. Как да я накарам? >.<

Пиленце, не ги слушай тези дето те ругаят и се правят на много морални :-x
Ние жените обичаме екстравагантността, първичността и предизвикателността.
Обичаме да бъдем прелъстявани по всякакви начини. Колко по-изобретателен е мъжът - толкова по-добре.
Мен лично първият път ми сложиха сода-бикарбонат в питието и някак си подивях...........нахвърлих му се............НАЙ-НЕВЕРОЯТНОТО ИЗЖИВЯВАНЕ, КОЕТО СЪМ ИМАЛА НЯКОГА!!!!! :oops: :grin: :grin:

Действай! :-)

JenataNaShefa
04-23-2009, 22:57
Аз сам на 17, а тя е почти на 16.Питах я веднаж да го направим, но тя непожела. Как да я накарам? >.<

Пиленце, не ги слушай тези дето те ругаят и се правят на много морални :-x
Ние жените обичаме екстравагантността, първичността и предизвикателността.
Обичаме да бъдем прелъстявани по всякакви начини. Колко по-изобретателен е мъжът - толкова по-добре.
Мен лично първият път ми сложиха сода-бикарбонат в питието и някак си подивях...........нахвърлих му се............НАЙ-НЕВЕРОЯТНОТО ИЗЖИВЯВАНЕ, КОЕТО СЪМ ИМАЛА НЯКОГА!!!!! :oops: :grin: :grin:

Действай! :-)

Оо Боже мой :shock:

Автора, защо не се поставиш на нейно място ? Ако не се чувства готова защо трябва да я притискаш ! Защо не я оставиш да го поиска сама ?

heroine
04-24-2009, 08:03
loser

Dollystar
04-24-2009, 10:20
АКо не иска по-добре не я карай, защото ще съжалява за цял живот. Тва е мн. важна стъпка за едно момиче и тя трябва да го иска, а нети да я караш :-) Знам, че сигурно не можеш да си задържиш к*рчето в гащите и ще пренебрегнеш единното мнение, но помисли за нея!

lutfen
04-24-2009, 10:40
Аз сам на 17, а тя е почти на 16.Питах я веднаж да го направим, но тя непожела. Как да я накарам? >.<

Пиленце, не ги слушай тези дето те ругаят и се правят на много морални :-x
Ние жените обичаме екстравагантността, първичността и предизвикателността.
Обичаме да бъдем прелъстявани по всякакви начини. Колко по-изобретателен е мъжът - толкова по-добре.
Мен лично първият път ми сложиха сода-бикарбонат в питието и някак си подивях...........нахвърлих му се............НАЙ-НЕВЕРОЯТНОТО ИЗЖИВЯВАНЕ, КОЕТО СЪМ ИМАЛА НЯКОГА!!!!! :oops: :grin: :grin:

Действай! :-)

аз съм ЗА.накарай я да те желае сама гледай да я саблазниш и тя сама ще ти да де това което искаш от нея пробвай УСПЕХ ОТ МЕН :-P :-P :-P