PDA

View Full Version : Да рискувам ли или да оставя нещата така ?



Gabriellchetyy
04-22-2009, 18:47
Значи всичко започна от там, че се запознах с едно момче, което сред познатите ми е доста популярно ии така да се каже е нещо като playboy .. ;DD Та срещнахме се и си допаднахме, а сега сме вече заедно. Но от около година харесвам едно друго момче, което за мен беше сякаш недостижимо, защото никога не съм мислела, че точно той ще ми обърне внимание. По скайп си писахме и се оказа че той заедно с гаджето ми тренират на едно и също място и се познават от много време и са добри приятели. Но въпреки това, отидохме на кафе. Разбрахме се да не казваме на приятелят ми, но през цялото време се оглеждахме да не се появи от някаде и да не ни види. ;D Толкова се надявах че нещата ще потръгнат и мн се притеснявах, че май сичко оплесках и сега не знам трябва ли да остана със сегашния си приятел или трябва да продължа да се боря за това момче .. въпреки че не искам да нараня никой ..

Lysit0
04-22-2009, 18:53
Към кой имаш чувства,бори се за него.

Gabriellchetyy
04-22-2009, 19:01
ами мисля че и към двамата, но определено чуствата ми към приятелят ми са по-малки отколкото към другото момче, просто незнам дали си заслужава да рискувам това което имам за него..

sextazy_baby
04-22-2009, 19:02
Ти трябва сама да решиш,слушай сърцето си

got2Bthe1
04-22-2009, 19:25
Ти трябва сама да решиш,слушай сърцето си
+

BlindedAngel
04-22-2009, 19:27
Вие момичетата обаче хич въ нямъ...Не знаете какво искате или поне повечето ! Плюя и на тебе :-x

Henn
04-22-2009, 20:30
Вие момичетата обаче хич въ нямъ...Не знаете какво искате или поне повечето ! Плюя и на тебе :-x
да ва хване приятеля ти да му фърли един бой на тоя пък на тебе доживотен игнор :-x :-x :-x

My6mYLka
04-22-2009, 20:33
съгласна с Henn ... най накрая с никой няма да бъдеш

anSsito
04-22-2009, 20:36
Първо реши с кого искаш да си, а след това действай..
А доколкото се отнася за това кого да избереш - ем послушай сърцето си ;)

smileforyou12
04-22-2009, 20:39
Вие момичетата обаче хич въ нямъ...Не знаете какво искате или поне повечето ! Плюя и на тебе :-x
да ва хване приятеля ти да му фърли един бой на тоя пък на тебе доживотен игнор :-x :-x :-x
емм така е сме ний жените

valdesbg
04-23-2009, 05:41
Абе защо някои жени сте толкова отвеяни наистина.... :-o

nymphadora
04-23-2009, 05:43
а после защо момичетата са курви... :x

miss_asi
04-23-2009, 06:04
Ако искаш нещо със този така наречен плейбой,скъсай със приятеля си.Иначе просто ще си курва във очите на хората,пък и не е хубаво да го залъгваш,щом имаш чувства към друг.
Нали знаеш,"Риск печели,риск-губи!" 8)

curka87
04-23-2009, 10:53
Послушай сърцето си. То няма как да те излъже. И след като разбереш с кого искаш наистина да бъдеш.....вече ще си намерила отговорите на въпросите си.
Ако искаш гаджето си....ОК.Всичко е ясно.Ако пък искаш другото момче, тогава не дей да лъжеш приятеля си.Едва ли го заслужава. Независимо какво ще стане с другото момче, не трябва да заблуждаваш гаджето си.Остави го и се бори за другия.
А изхода.....риск печели, риск губи.