PDA

View Full Version : Къде да уча англииски?



nakamura
04-22-2009, 19:11
Моля, да ми препоръчате някакви школи, където сте ходили и от които сте доволни.
В момента се колебая между Европа и Британика, но може да споделите мнението си и за други.
Ако може да ме информирате и за цените, ще съм ви много благодарна.

hrisi7uuu
04-22-2009, 20:28
Аз преди ходех във Фарос и бях много доволна!За цена не зная,защото бях решила 1 тест по англ. в у-ще и получих стипендия!Но до скоро ходех в Британика и смятам , че това е най-добрата школа и до колкото знам нашите даваха около 1000 на година без учебниците!И гарантирам, че там получаваш много добро езиково образование, а и долколкото знам имаше някакви неща със сертификатите.При Европа май имаше нещо , че тр да вземеш всички сертификати задалжително(а единия не ти трябва, ако не решиш да ставаш учителка по англ.), а в Британика си избираш ти кой да вземеш.Но не съм мн. запозната с този въпрос и може да бърка!Смятам, че бях мн изчерпателна . 8-) 8-) 8-)

desiredflower
04-23-2009, 07:49
Аз ходех в Европа... и не съм особено очарована от убочението.. :?

xpower
04-23-2009, 07:51
британика са доста добри :)

nakamura
04-23-2009, 19:26
британика са доста добри :)

а като цени да ме ореантираш :)

melinor
04-23-2009, 19:33
Аз ходех в Европа... и не съм особено очарована от убочението.. :?

:lol: ОбУчението :D

Boyd
04-23-2009, 19:36
Аз ходех в Европа... и не съм особено очарована от убочението.. :?

Май първо български трябва да научиш, а после да се опитваш да учиш друг език.

Езика можеш да го научиш и в училище! Не си мисли, че като отидеш в някое частно заведение, че ще го научищ много лесно. В крайна сметка всеки ще ти каже, че е доволен от там, където е бил. Аз съм научил английския от училище + постоянно гледане на Дискавъри, Енимал планет, сериали и филми, които гледам без субтитри!

afterforever
04-23-2009, 19:36
Аз ходех в Европа... и не съм особено очарована от убочението.. :?

Аз предполагам, че и от ОбУчението и в училище не си доволна...

nakamura
04-23-2009, 20:50
Езика можеш да го научиш и в училище! Не си мисли, че като отидеш в някое частно заведение, че ще го научищ много лесно. В крайна сметка всеки ще ти каже, че е доволен от там, където е бил. Аз съм научил английския от училище + постоянно гледане на Дискавъри, Енимал планет, сериали и филми, които гледам без субтитри!

Аз съм студентка, завърших английска паралелка в гимназията, гледам филми без субтитри и разбирам голяма част от нещата.
Става въпрос, че ми трябва школа, която да ме подготви добре, да мога да си взема всички сертификати и да имам документ, че знам езика. Защото когато кандидатстваш за някой стаж в чужбина и им кажеш, че знаеш езика от телевизията, меко казано ще те изхвърлят. :)

Rofl4e
04-23-2009, 21:16
Еми аз съм ходила в Европа.. :) 3 год г/д и съм доволна много ;)

ChOcOlaTEsTar
04-24-2009, 05:46
Britanica :grin: Ходила съм на Фарос, AVO 3 и Britanica.Фарос не ми хареса, а AVO 3 и Britanica са супер!Цените зависят от нивото но около 300 евро без учебниците,които са около 70 лв.

Seducti0n
04-24-2009, 11:41
:) В АВ3 съм за първа година и съм доста доволна.
Имат 2 офиса-на Дондуков и на Графа /при канала/

TheSadGirl
04-24-2009, 14:30
не знам от къде си, но ако си от Пловдив препоръчвам Максимум :) :) :)

nakamura
04-24-2009, 19:31
От София съм :)

got2Bthe1
04-24-2009, 20:02
Ако имаш достатъчно пари отиди в Британския Съвет от 2 години съм там и съм взел FCA и CAE догодина Proficiency.Лично аз съм си доволен пък и учителите са добри :)

nakamura
04-24-2009, 20:27
Ако имаш достатъчно пари отиди в Британския Съвет от 2 години съм там и съм взел FCA и CAE догодина Proficiency.Лично аз съм си доволен пък и учителите са добри :)

колко по-точно ще ми излезе?

Seducti0n
04-25-2009, 08:15
не знам от къде си, но ако си от Пловдив препоръчвам Максимум :) :) :)

Тази школа я има и тук в София,
даже един форумник ходи и по думите му е доволен.

afterforever
04-25-2009, 08:24
Вие тоз език само за стажове ли го учите бе... :lol:

nesquiky
04-25-2009, 09:33
xaxaxaxax

got2Bthe1
04-25-2009, 14:10
Ако имаш достатъчно пари отиди в Британския Съвет от 2 години съм там и съм взел FCA и CAE догодина Proficiency.Лично аз съм си доволен пък и учителите са добри :)

колко по-точно ще ми излезе?
Ами не съм много сигурен ама някаде около 1500лв за срок където те подготвят англичани,има компютри,материали,библиот ека на английски и други.Можеш да избереш няколко месеца интензивен курс или по дълъг и не толкова напрегнат.Успех.

nesquiky
04-25-2009, 16:55
xaxaxax

term0t0
04-30-2009, 09:20
Аз ходех в Европа... и не съм особено очарована от убочението.. :?

Май първо български трябва да научиш, а после да се опитваш да учиш друг език.

Езика можеш да го научиш и в училище! Не си мисли, че като отидеш в някое частно заведение, че ще го научищ много лесно. В крайна сметка всеки ще ти каже, че е доволен от там, където е бил. Аз съм научил английския от училище + постоянно гледане на Дискавъри, Енимал планет, сериали и филми, които гледам без субтитри!Аз лично не съм ходил на урци и школи и на Фарос имам 80-90% винаги..е винаги има 2ма пред мене..единия баща му е англичанин,остава да не зане езика,защото бащо му не знае български,а другия /винаги различен/ е този който седи до него и преписва 8-) ,иначе си прав много учене в даскало и гледане на програми с английски..

SunLov3
04-30-2009, 18:56
Планета 100 процента :grin:

afterforever
04-30-2009, 20:18
филмчета по ха/олма/а(р)к чаенъл

Bianca
04-30-2009, 20:55
Чаенъл? 8-)
Да не съм луда, че да давам толкова пари, бе? Дааа, бе, да. Който си е тъп и не отбира, и милиони да плаща за училища, пак няма да му се набръчка сивото.
Слушам в час и запомням абсолютно всичко, което говорят, достатъчно ми е.

afterforever
04-30-2009, 21:29
E Чаенъл, шото нали се блееше там... въпрос е на желание ебати, права си, по дяволите! :lol: :lol:

Bianca
04-30-2009, 21:31
Знам, че се блее, и аз за това си помислих. :D Прав си.
Имаме една учителка, която казва "опън да брАкетс". Умираме си от смях. :D

SUSSIE
05-01-2009, 15:41
Гледай сега и 1 млн . да дадеш не ти е гарантирано колко ще го научиш . Трябва много да наблегнеш над учебниците и да го искаш , което е много важно . :)
А що се отнася Фарос срещу Британика- Аз съм била във Фарос много отдавна и не ми хареса ( сега нз как е ) , в Британика ходи 1 приятелка и казва , че е добре .
Чувала съм , че "Модулор" са добри , 350 - 400 лв някъде на ниво .
Аз сега съм в "Образователни технологии" , от където много хора и авери са доволни .
П.С. Гледането на филми на англ. много помага . Аз си бях дръпнала някой друг сезон на ОТХ и нямаше субтитри ( тогава ) и добре се отрази на езика . 8) :D 8)

iwka95
05-01-2009, 18:55
аз ходя на училище европа от 8 години и съм доволна от обучението там 8-)

Sarge
05-03-2009, 07:16
Аз ходех в Европа... и не съм особено очарована от убочението.. :?

Май първо български трябва да научиш, а после да се опитваш да учиш друг език.

Езика можеш да го научиш и в училище! Не си мисли, че като отидеш в някое частно заведение, че ще го научищ много лесно. В крайна сметка всеки ще ти каже, че е доволен от там, където е бил. Аз съм научил английския от училище + постоянно гледане на Дискавъри, Енимал планет, сериали и филми, които гледам без субтитри!


Шанса да научиш един език в училище граничи с нулата!

afterforever
05-03-2009, 07:27
^ Вярно! Аз 5 години уча език, който на практика не се приказва никъде, и пак нищо не мога да кажа на него :razz: :razz: :razz:

Bianca
05-03-2009, 08:16
Аз ходех в Европа... и не съм особено очарована от убочението.. :?

Май първо български трябва да научиш, а после да се опитваш да учиш друг език.

Езика можеш да го научиш и в училище! Не си мисли, че като отидеш в някое частно заведение, че ще го научищ много лесно. В крайна сметка всеки ще ти каже, че е доволен от там, където е бил. Аз съм научил английския от училище + постоянно гледане на Дискавъри, Енимал планет, сериали и филми, които гледам без субтитри!


Шанса да научиш един език в училище граничи с нулата!
Зависи от училището, броя часове и така нататък. ;)
Мислиш ли, че съм учила английски някъде другаде? Мислиш ли, че дори сядам вкъщи да уча? Ми, не. Ама смея да твърдя, че поне основата ми е доста корава. :)

desi_222
04-24-2018, 13:10
Бих препоръчала тази школа за курсове по английски http://onlain-angliiski.com/kursove-po-angliiski/

nqkuvotruse
04-30-2018, 01:31
Бих препоръчала тази школа за курсове по английски http://onlain-angliiski.com/kursove-po-angliiski/

Малко си закъсняла с 9 години :D