PDA

View Full Version : шампоан за по-бърз растеж на косата



dimi93
04-22-2009, 20:27
здравейте :) искам да ви питам, дали знаете или дали има такъв шампоан или лосион за коса от който косата да расте по - бързо моля ви много ми трябва :( :( :( :( :( :( :( :( :shock: :shock: :o :o :x :x :x

By_YoUr_SiDe
04-22-2009, 20:44
Хининов шампоан, за втори път вече слагам от него. Също става и хининова вода или стимуланта за коса на Икаров :)

My6mYLka
04-22-2009, 20:47
хора спорд мене косата си расте най бързо сама... аз си правех някфи маски с мисълта че растяла по бързо :lol: ама тфа е само като си въобразя :lol: :lol: .... и се пак хининовата вода не съм мн сигурна че ще действа поне на мене не ставаше 8-) тя мойта коса е мн нестабилна

dimi93
04-22-2009, 20:58
Хининов шампоан, за втори път вече слагам от него. Също става и хининова вода или стимуланта за коса на Икаров :)

с каква цена са и каде мога да ги намеря?

LovelyGirl
04-23-2009, 06:36
Продават ги в аптеките.Хининовата вода е стотинки(малките шишенца са това, все не мога да си намеря големи..).
Стимуланта струва 5 и нещо.
Аз ги ползвам 2те отскоро, да видим дали ще има ефект :)

Loshotia
04-23-2009, 06:38
Шампоан с боров катран- за пърхот е моят, но доста почна бързичко да ми расте косата

shell
04-23-2009, 10:26
хининовия шампоан е не повече от 2лв
хининовата вода 1 може и лев и нещо
стимуланта за коса на Икаров е около 5лв

By_YoUr_SiDe
04-23-2009, 10:48
Хининовият шампоан ми беше точно 2 лева, а водата 0,80 на Kasy, има много различни :)

dimi93
04-23-2009, 16:33
Шампоан с боров катран- за пърхот е моят, но доста почна бързичко да ми расте косата

между другото преди и аз се къпех с катранен сапун и много барзо ми растеше ся като гледам по снимки....

Neftochimic
04-23-2009, 16:58
и заслужават ли си тея неща?
и има ли ефект

safetyMode
04-23-2009, 17:00
Шампоан с боров катран- за пърхот е моят, но доста почна бързичко да ми расте косата

между другото преди и аз се къпех с катранен сапун и много барзо ми растеше ся като гледам по снимки....

а тоя шампоан не мирише ли гадно?

Loshotia
04-23-2009, 17:09
Ами неприятно мирише, но като се измиеш с още един след това, всичко е ок

Rofl4e
04-23-2009, 17:10
катранения сапун наистина мирише много гадно ни има ефект..

ся наскоро бях се навъдила с пърахот :D и като не го щях тоя сапун майка ми ми купи витамини за подхранване и от тях също се маха пърхота.. :lol:

dimi93
04-23-2009, 17:21
Ами неприятно мирише, но като се измиеш с още един след това, всичко е ок


на мене много ми помагаше катранения за пархута и за разтежа (ся осазнах) мирише поносимо кофти...но не смесвайте два продукта голяма грешка е аз преди тей 1во минаах с катранен после с джонсан и имах мн пархут като минах само на катранен сичко са опрай, апак проблема с миризмата реших с дизодорант :-P :D :D

dimi93
04-23-2009, 17:25
сега се замислям... дали да не направя така: сутрин да се къпя с катранен сапун а вечер с този хининов пашуан а след това да разтривам с хининова вода, но малко се опасявам, крайния резултат ще е без коса :-D :-D

shell
04-23-2009, 18:04
сега се замислям... дали да не направя така: сутрин да се къпя с катранен сапун а вечер с този хининов пашуан а след това да разтривам с хининова вода, но малко се опасявам, крайния резултат ще е без коса :-D :-D
и аз мисля,че така ще стане ако си миеш косата толкова много-по добре дси избери 1-2 продукта и им дай време да помогнат на косата ти да си порасне :)

denuu
06-10-2012, 22:22
колко струва шампоана с боров катран ???

desi_dm
06-22-2015, 20:41
Мисля, че и в друга тема съм го споменавала.
Шампоан за растеж на косата с едни от най-агресивните за целта билки - репей, коприва, чемерика, лавандула. Изцяло билков, но според мен не е подходящ за сух скалп, по-скоро за нормален или мазен. Освен това придава обем на косата.
http://foryoubg.com/products.php?id=41

Лосион за растеж на косата със сходните съставки без отмиване на същия производител и отново билков

http://foryoubg.com/products.php?id=42

Каквото и да изберете бъдете постоянни и не се отказвайте. Косата, кожата и тялото ви ще ви се отблагодарят за положените грижи.