PDA

View Full Version : Много объркана , дано поне разберете закакво става въпрос :[



sladkish_14
04-22-2009, 20:39
Охх по оплетено няма на къде да е :( ,, Почвам , значи запознах се с едно момче , което адски много ме харесваше , минаха няколко седмици и тръгнахме. Ходихме 2-3 седмици и аз скъсах с него ,, Причината беше в самата мене, аз обичах/м още бившия си приятел с който бяхме 2 години и това момче ми дойде някак си като спасителен пояс да изплувам от дъното. Но с времето нещата се измениха спрях вече да обичам предишния си приятел /доколкото е възмножно/ и започнах да се влюбвам в това момче .. Накратко /защото иначе е много по - дълго/ скъсахме , защото той започна доста да ме притиска ,да се виждаме всеки ден , всяко междучасие и аз изпитах нужда да остана за малко сама. Но след като това отмина се почуствах отново самотна и тъй като знаех ,че иска още да е много с мене започнах някаква игричка с чувствата му , съзнателно при това ! Започнах да му давам надежди , да го гушкам и да го карам да прави всичко за мене , от своя страна в отношение пак да сме заедно се дърпах ,, Знам , че това което правя е к*рвенска работа, обаче след всичката тази мъка имах нужда някак си и аз малко да нараня хората , да опитам и аз от кръвта на другите. Сега той ме притиска до самия ъгъл , иска да знае какво изпитвам и дали искам да сме още заедно , защото такива недежди му възлагам. А аз самата не знам какво изпитвам , не обичам вече бившия си , но няма да отреча , че 2 години са много време и каквото и да става той винаги ще е в сърцето ми! От друга страна харесвам момчето , но това не е достатъчно пак да се впусна в тази връзка , а толкова ми харесва да прави всичко това за мене ,, Възползвам се :( , осъзнавам го , но не мога да спра , а сега когато той настоява за конкретен отговор не знам какво да му кажа ,, Хем не искам да го загубя , хем не искам да сме заедно ,, и приятели не искам да сме само ,, Ужас :x . Ядосвам се на себе си я вие кажете нещо по - въпроса ,, Ужасно много ме пристиска вече , а аз съм толкова объркана , затова така правя нещо ново е за мене , винаги съм била сериозна в тези отношение , винаги съм имала сериозно връзки , а сегаааа не знам защо си играя с него и с мойте чувства , който не знам какви всъщност са ! :neutral:

ViciouSs
04-22-2009, 20:55
Мога да сложа следното заглавие върху това произведение:
"Аз незнам какво искам, но може би вие ще ми кажете." :-o

smileforyou12
04-22-2009, 21:00
амии според мен и да ти кажем какво да правиш ти няма да го направиш защото нито искаш да си с него нито искаш да сте само приятели изясни си намеренията по някакъв начин според мен ний не можем да ти помогнем и ваобще не е хубаво че използваш човека да се възползваш от меговите чувства за свои изгоди никак няма да му е приятно ако разбере

Isoxa
04-22-2009, 21:17
С тия кавички изкара моите очички :shock: А иначе, по въпроса, същественото от целия пост беше: "Хем не искам да го загубя, хем не искам да сме заедно и приятели не искам да сме само..." Добре бе мацка, ти кво искаш? :lol:

Lysit0
04-23-2009, 05:13
Помисли си какво искаш да сте,приятели само или гаджета,и действай.

nymphadora
04-23-2009, 05:41
Недей да разиграваш така момчето,защото и то има душа :( .Реши какво искаш и си изяснете нещата,защото не е толкова лесно,ако се поставиш на негово място :?

miss_asi
04-23-2009, 06:12
Не го разигравай,защото можеш да си изпатиш много!Наистина седни и помсли какво искаш. :)

Aicken
04-23-2009, 06:29
наи добре ходи се фърли под влака :)

xpower
04-23-2009, 06:40
Каквото и да ти каже някой реши какво искаш , защото нямаш никакво право да си играеш с чувствата на някой.Постъпваш глупаво.Остани малко сама , за да ти дойде акъла в главата.

andryZ
04-23-2009, 07:18
Каквото и да ти каже някой реши каквото искаш , защото нямаш никакво право да си играеш с чувствата на някой.Постъпваш глупаво.Остани малко сама , за да ти дойде акъла в главата.
+, меко казано

curka87
04-23-2009, 08:04
Ти не си готова да сис този човек......не си готова да си с когото и да било.Това, което правиш с момчето е гадно и подло. След като ти самата не знаеш какво искаш, значи не можеш да му дадеш нищо - нито приятелство, нито връзка...нищо. Затова остави човека намира.
А ти се опитай да помислиш малко какво точно искаш.
И най-важното............ПОРАСНИ!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

leoparda93sl
04-23-2009, 08:09
Ти не си готова да сис този човек......не си готова да си с когото и да било.Това, което правиш с момчето е гадно и подло. След като ти самата не знаеш какво искаш, значи не можеш да му дадеш нищо - нито приятелство, нито връзка...нищо. Затова остави човека намира.
А ти се опитай да помислиш малко какво точно искаш.
И най-важното............ПОРАСНИ!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Напълно съгласен :)

Bellatrix
04-23-2009, 08:12
,, Знам , че това което правя е к*рвенска работа, обаче след всичката тази мъка имах нужда някак си и аз малко да нараня хората , да опитам и аз от кръвта на другите.
Аха. Похвално. Няма що. Аз от всичко тука не виждам къде ти е "всичката тая мъка" и кой точно тебе те е наранил. Като гледам май все ти го късаш, даваш надежди, късаш, използваш... Не искам да съдя прибързано, ама ми мязаш на безсърдечна егоистична кифла. Извинявай, ако съм те засегнала.

Човек, който има нужда да наранява хората ей така, при това хора, които нищо лошо не са му направили, се нарича садист.

valdesbg
04-23-2009, 08:26
Мога да сложа следното заглавие върху това произведение:
"Аз незнам какво искам, но може би вие ще ми кажете." :-o

Тъй е. Ама лошо когато някой очаква ти да му решаваш личните му проблеми.

Take_That
04-23-2009, 08:46
Ти не си готова да сис този човек......не си готова да си с когото и да било.Това, което правиш с момчето е гадно и подло. След като ти самата не знаеш какво искаш, значи не можеш да му дадеш нищо - нито приятелство, нито връзка...нищо. Затова остави човека намира.
А ти се опитай да помислиш малко какво точно искаш.
И най-важното............ПОРАСНИ!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Напълно съгласен :)

Аз също съм съгласна

kyker4y
04-23-2009, 09:21
започнах някаква игричка с чувствата му , съзнателно при това ! Започнах да му давам надежди , да го гушкам и да го карам да прави всичко за мене , от своя страна в отношение пак да сме заедно се дърпах

и на мен едно момиче ми направи
същия номер гушкаше ме само за
да забрави старото си гадже и
да си дига самочуствието
от момичета които не знаят какво
искат от момчетоо направо
ама не ми пукааааа

BornSinful
04-23-2009, 12:56
Имам савет за теб... Ти знаеш какво искаш но не си сигурна и търсиш потвърждение. Ето ти един савет ако искаш да си с момчето просто му кажи да и говори с него. Говори за това как искаш да се отнасяте един с друг, (един вид дай му условия... :D така да е щом иска да е с тебе поне да е как тряя ) кажи му че не харесваш някои да те притиска както каза и че за теб пълноценна връзка е тази в която всеки си има личната свобода и пак ще сте си заедно въпреки тази свобода... Малко объркано но мисля, че ще схванеш смисъла. :-|

myNameIsImmortal
04-23-2009, 13:18
Toва е най-тъпото нещо е 2ма човека да се харесват, а да не са гаджета.. а това, че го харесваш и да си играеш с него.. срамота.. :?
Съжелявам, ама това е самата истина..
Реши какво искаш..
Кажи му че искаш да те остави за 2-3 дни без да имате контакт, да премислиш нещата и наистина да го направиш - да решиш кое е най-добре за теб, дали искаш само приятелството му, или да си с него и като го харесваш и той те харесва може да се получи нещо..
Трябва сама да прецениш кое е правилното решение за теб!

Успех!

marin4itu
04-23-2009, 14:50
Остави момчето на мира! Само се гавриш с него! Той не ти е виновен, че с бившия сте скъсали! Съвета ми е, да се отдалечиш от него, само "здравей-здрасти", но преди това му обясни, че не си наясно с себе си и че, не знаеш какво искаш. Така и той самия ще иска да избяга от теб. :x

sladkish_14
04-23-2009, 18:16
,, Знам , че това което правя е к*рвенска работа, обаче след всичката тази мъка имах нужда някак си и аз малко да нараня хората , да опитам и аз от кръвта на другите.
Аха. Похвално. Няма що. Аз от всичко тука не виждам къде ти е "всичката тая мъка" и кой точно тебе те е наранил. Като гледам май все ти го късаш, даваш надежди, късаш, използваш... Не искам да съдя прибързано, ама ми мязаш на безсърдечна егоистична кифла. Извинявай, ако съм те засегнала.

Човек, който има нужда да наранява хората ей така, при това хора, които нищо лошо не са му направили, се нарича садист.


Нямаш право :) ,, Мъката , която аз съм изпитала едва ли мога да я побера тука в този сайт ! За нея и предишната ми връзка и 10 теми да напиша достатъчни няма да са ! Затова казах , че е дълга историята. Не знам дали е похвално това , което правя , но е похвално , че го осъзнавам и съжалявам за това :? . Много добре знаех , че ще има хора , който така ще реагират - нищо против нямам вие сте в правото си , има за какво да ме критикувате и сама го осъзнавам ,, Що до някой друго коментари от сорта 'хвърли се под влака' -- По - добре ще е ако човека , който дава този съвет да го направи това ,, Никой не е безгрешен и мен са ме наранявали несъм тръгнала да убивам хора само съм ОБЪРКАНА ,, :?

sladkish_14
04-23-2009, 18:22
'marin4itu' - 'myNameIsImmortal' - 'BornSinful' и на всички преди това - Благодаря Ви :( ,, Днеска поисках да се срещнеме и му казах , че не знам какво искам и какво целя с поведението си. Обесних му , че съм объркана той знае за миналото ми и не започна да ме съди за положението в което се намираме ,, Разбрахме се , че ще си дадем време и когато ми се изясни всичко ще говорим пак. През това време му предложих да се поздравяваме само и да не палим неща в себе си , след който няма да знаем как да оправим последиците. :)

beiho
04-23-2009, 18:46
Казваш, че го обичаш, а разправяме за новия, който едва сега е влязъл в живота ти.Опитай се да се върнеш при стария!Така или иииначе може би е истинската ти любов, но помисли, щом не правиш нищо, за да си го върнеш, има ли място за съмнение дали го обичаш реално?Или страдаш от женската болест, която изисква мъжете винаги да са първи?

sladkish_14
04-23-2009, 18:50
Казваш, че го обичаш, а разправяме за новия, който едва сега е влязъл в живота ти.Опитай се да се върнеш при стария!Така или иииначе може би е истинската ти любов, но помисли, щом не правиш нищо, за да си го върнеш, има ли място за съмнение дали го обичаш реално?Или страдаш от женската болест, която изисква мъжете винаги да са първи?

Повярвай ми не мога ,, :)

Bellatrix
04-23-2009, 18:55
,, Знам , че това което правя е к*рвенска работа, обаче след всичката тази мъка имах нужда някак си и аз малко да нараня хората , да опитам и аз от кръвта на другите.
Аха. Похвално. Няма що. Аз от всичко тука не виждам къде ти е "всичката тая мъка" и кой точно тебе те е наранил. Като гледам май все ти го късаш, даваш надежди, късаш, използваш... Не искам да съдя прибързано, ама ми мязаш на безсърдечна егоистична кифла. Извинявай, ако съм те засегнала.

Човек, който има нужда да наранява хората ей така, при това хора, които нищо лошо не са му направили, се нарича садист.


Нямаш право :) ,, Мъката , която аз съм изпитала едва ли мога да я побера тука в този сайт ! За нея и предишната ми връзка и 10 теми да напиша достатъчни няма да са ! Затова казах , че е дълга историята. Не знам дали е похвално това , което правя , но е похвално , че го осъзнавам и съжалявам за това :? . Много добре знаех , че ще има хора , който така ще реагират - нищо против нямам вие сте в правото си , има за какво да ме критикувате и сама го осъзнавам ,, Що до някой друго коментари от сорта 'хвърли се под влака' -- По - добре ще е ако човека , който дава този съвет да го направи това ,, Никой не е безгрешен и мен са ме наранявали несъм тръгнала да убивам хора само съм ОБЪРКАНА ,, :?
Не знам колко си изстрадала, но каквото и да е било, сегашното момче не е виновно.
След нараняване един умен човек търси щастие. Търси някой, с когото да може да споделя, да са заедно и един друг да се направят щастливи. Един вид да получи това, което или е загубил, или не е получил в миналата връзка. А не тръгва да върши простотии. Не се надява да пролее кръв, за да "опита" какво е. Знаеш какво е. Нали си била наранявана? Тогава от какъв зор искаш да причиниш същото на друг?
И другото нещо, какви са тия истории: тръгваш с някой, за да забравиш друг? А някой друг по-малко нараняващ другите вариант да не би да няма? Хобита? Приятели? Или тия неща не се считат. По-интересно е да има драма и филм...
Не се обиждай, не те познавам и е хубаво, че си се осъзнала, но от тия приказки ми става зле.

djuki
04-23-2009, 19:06
'marin4itu' - 'myNameIsImmortal' - 'BornSinful' и на всички преди това - Благодаря Ви :( ,, Днеска поисках да се срещнеме и му казах , че не знам какво искам и какво целя с поведението си. Обесних му , че съм объркана той знае за миналото ми и не започна да ме съди за положението в което се намираме ,, Разбрахме се , че ще си дадем време и когато ми се изясни всичко ще говорим пак. През това време му предложих да се поздравяваме само и да не палим неща в себе си , след който няма да знаем как да оправим последиците. :) Това е най-умното което можеше да направиш ... все пак не е етично да го разиграваш , но ако дълго време те е страх да започнеш пак това момче може да не те чака толкова колкото ти се иска . Понякога не трябва да забравиш какво можеш да загубиш !Помисли си какво имаш към него но не се бави много защото той ще си тръгне !