PDA

View Full Version : Нещо повече от приятели



Amelly
04-22-2009, 20:39
Харесвам едно момче,но се чудих защо интересът му към мен от един момент спадна,при положение,че той първи ме хареса и започна с намеците...,някак си захлдня към мен.
След това научих/сигурен източник/,че човека супер много ме харесвал и външно и по харектер,но тъй като повечето му връзки били много кратки и обикновенно свършвали по глупав начин и после с момичето не се поглеждали,той не искал това да се случва и този път,тъй като много ме ценял като човек блабла...
Въпросът е,че познавам себе си и него познавам и съм сигурна ,не убедена,че в случая няма да се завърши така.И искам да стане нещо.
Но как да му го кажа или по скоро намекна...
И се чудя дали ако предприема нещо,той ще се възпротиви.... :(

smileforyou12
04-22-2009, 20:42
по добре поговори с него по този въпрос кажи му че и ти имаш чувства към него по добре рисквай от колкото да седиш в недуомение

ViciouSs
04-22-2009, 20:46
Ще дам универсалния коментар за всички подобни теми:

Взетеме поговорете като големи хора. Викаш го някаде, където ще сте само 2мата и си казваш каквото имаш. С приказки много неща могат да се решат. :grin:

valdesbg
04-23-2009, 05:47
Няма да се възпротиви. Просто действай, щом е от срамежливите ти ще го сваляш :)

Бтв колко сигурен е сигурния ти източник? Щото може на момчето просто да са му охладняли чувствата и толкоз.

miss_asi
04-23-2009, 05:52
Ако не говорите,нищо няя да стане.
Ако той се дърпа,опитвай се да го сваляш.
Все някога ще спре да се дърпа! :)

Amelly
04-23-2009, 05:57
Няма да се възпротиви. Просто действай, щом е от срамежливите ти ще го сваляш :)

Бтв колко сигурен е сигурния ти източник? Щото може на момчето просто да са му охладняли чувствата и толкоз.

ами да и аз така се мислих и се бях преждевременно отказала,но това ми го каза ней-добрият му приятел,а той не би ме излъгал,така че информацията е наистина сигурна,за което се радвам.

miss_asi
04-23-2009, 06:01
Мога да ни кажа,че винаги тряя да се съмняваш,дори да е съвсем малко.Все пак сама каза,че информацията си я получила от най-добрия му приятел,ами замисляла ли си се,че могат да те лъжат.Не знам каква ще е ползата,но винаги имай едно на ум.Съветвам те!

Amelly
04-23-2009, 06:50
Мне не ми сля,че ме лъжат, по-скоро точно обратното отй нарочно му е казал,за да разбера и аз по косвен път.
Не знам защо направо той самия не ми го е казал,може би чрез охладняването ис към мен се е опитал да ми го покаже,но в случая не е прав.

curka87
04-23-2009, 07:02
Според мен трябва просто да поговориш с момчето. Обясни му, че няма от какво да се притеснява и че и ти искаш да си с него. Ако и тогава нещата не се получат.....значи приятеля му те е излъгал и чувствата му просто са охлядняли.

xpower
04-23-2009, 07:21
Е аз като те гледам ти си много убедена , че и той ти се кефи и не виждам какво се чудиш.Отиваш при него , кафенца-мафенца , гаджосвате се и всеки получава каквото иска ;)

Take_That
04-23-2009, 08:48
Но как да му го кажа или по скоро намекна...
И се чудя дали ако предприема нещо,той ще се възпротиви.... :(

Щом източникът ти е сигурен, тогава няма за какво да се колебаеш и да си мислиш:"Ами ако се възпротиви?" Няма нужда според мен от намеци, а просто да седнете и директно да му кажеш всичко и да го питаш на какво се дъжи неговото държание.. Успех :):):)

Hilary_
04-23-2009, 11:09
Давай смело щом си сигурна няма смисъл да чакаш... :grin:

fc
04-23-2009, 14:05
Със скръстени ръце като седиш нищо няма да стане.