PDA

View Full Version : Странно...



b3b0rana
04-23-2009, 02:18
Здравейте! Значи ето какъв е проблема: преди 1 седмица правих секс за 1 път с приятеля си,който също беше девствен. Всичко беше ок и след това ми дойде. Когато ми мина, пак правихме секс с него,но от тогава имам някакво странно усещане докато ходя до тоалетната по малка нужда. Не е болка.."парене" също като че ли не описва добре усещането. Имам чувстовто ,че ми се пишка непрекъснато,а като отида до тоалената и..нищо. :shock: Та исках да попитам, след като девствената ципа наскоро се е скъсала,номално ли е да имам леко странно усещане докато пишкам? :-o

Lysit0
04-23-2009, 05:25
Нормално е..
Ама ,ако ходиш до тоалетна често по малка нужда,може да имаш цистит,той се получава от настинка.

clever
04-23-2009, 12:48
консултирай се с лекар
може да е хроничен цистит или инфекция ... :?

mimsssssss
04-23-2009, 14:30
нормално е.все пак е имало разкъсване.ако продължи до месец направи консълтация с гинеколог

b3b0rana
04-23-2009, 15:24
Ами аз не съм боледувала от нищо в близкото минало и прдължава от 2 дни само.. днес мисля ,че е по-добре вече! Мерси за отговорите :-)

b3b0rana
04-24-2009, 19:08
Ох май съм сгрешила :( сега чувството малко се промени и премина към лека болка и имаше 1-2 капки кръв :( Ходя до тоалетна около 5 пъти на ден и първите 1-2 минути след това се чувствам сякаш много ми се ходи,а после се орпавя.... преди малко четох доста неща за цистит,но аз не съм боледувала въобще скоро,а всичко започна със секса .... На някой случвало ли му се е ? :(

Едит: сега прочетох,че се появавал често след сексуална активност,а симптомите ми общо взето са същите... явно е това и сега ще отида на лекар. Вече прегледах доста теми като моята ,така че някой модератор може да заключи тази :) Благодаря много за помощта! :-) :-)

edit2:Ако някой има подобен проблем и живее в Канада-във всяка walk-in клиника може да отидете. Най-добре е да имате здравна кaрта ,(health card) защото инъче прегледа при доктора ще бъде около $60 даже и само "здрасти" да ви каже,а ако имате и здравна застраховка (health insurance) даже и за лекарствата няма да плащате,които в моя случай бяха $22 антибиотика и $13 лекарстово за болката (което аз не си взех, защото не изпитвам кой знае каква болка ). Взимат само урина и ви предписват нужните неща. Един съвет от мен: Не се самолекувайте!

Abigoria
04-26-2009, 08:47
Ох май съм сгрешила :( сега чувството малко се промени и премина към лека болка и имаше 1-2 капки кръв :( Ходя до тоалетна около 5 пъти на ден и първите 1-2 минути след това се чувствам сякаш много ми се ходи,а после се орпавя.... преди малко четох доста неща за цистит,но аз не съм боледувала въобще скоро,а всичко започна със секса .... На някой случвало ли му се е ? :(

Едит: сега прочетох,че се появавал често след сексуална активност,а симптомите ми общо взето са същите... явно е това и сега ще отида на лекар. Вече прегледах доста теми като моята ,така че някой модератор може да заключи тази :) Благодаря много за помощта! :-) :-)

edit2:Ако някой има подобен проблем и живее в Канада-във всяка walk-in клиника може да отидете. Най-добре е да имате здравна кaрта ,(health card) защото инъче прегледа при доктора ще бъде около $60 даже и само "здрасти" да ви каже,а ако имате и здравна застраховка (health insurance) даже и за лекарствата няма да плащате,които в моя случай бяха $22 антибиотика и $13 лекарстово за болката (което аз не си взех, защото не изпитвам кой знае каква болка ). Взимат само урина и ви предписват нужните неща. Един съвет от мен: Не се самолекувайте!
Откри топлата вода, а?