PDA

View Full Version : Неприятна миризма...



qoper
04-23-2009, 05:54
Здравейте! ще карам направо по темата - от главичката на пениса ми се усеща неприятна миризма, винаги. Къпя се всеки ден нямам други хигиенни проблеми, но това много ме притеснява... Може би поне някои от момчетата ще ме разберат - става въпрос за леко възкисела миризма
дори веднага след като се изкъпя тя пак се чувства а ако не се изкъпя 1 ден става непоносима.. исках да питам нормално ли е и ако не трябват ли ми (и има ли) медикаменти които биха ми помогнали
благодаря предварително!

erst
04-23-2009, 06:34
Еми аз мисля, че не е нормално , но по-добре отиди на лекар!Той ще ти каже най-добре.
Успех!

Vanio22
04-23-2009, 12:41
Еми брато, за такова нещо не съм чувал. Най- добре отиди на лекар или нещо такова.

clever
04-23-2009, 12:50
Здравейте! ще карам направо по темата - от главичката на пениса ми се усеща неприятна миризма, винаги. Къпя се всеки ден нямам други хигиенни проблеми, но това много ме притеснява... Може би поне някои от момчетата ще ме разберат - става въпрос за леко възкисела миризма
дори веднага след като се изкъпя тя пак се чувства а ако не се изкъпя 1 ден става непоносима.. исках да питам нормално ли е и ако не трябват ли ми (и има ли) медикаменти които биха ми помогнали
благодаря предварително!
консултирай се с лекар за товакакви медикаменти да използваш
може да е инфекция

Nitroglycerin
04-23-2009, 14:09
Някакви болки или нещо подобно в областа на пениса или под пъпа?! Пиеш ли редовно вода?

mimsssssss
04-23-2009, 14:26
консултация с уролог е най добрия "медикамент" за начало

john95
04-23-2009, 15:20
И при мен има тази миризма.. - Само като си оголя главичката де.. - Странна е - но според мен това се получава след като се изпразниш или пък изпикаеш - защото когато не си обрязан остава там кво беше... Смегма или нещо от тоя род...

Ако искаш отиди на уролог - и ако каже че не е нормално сподели моля те :-o

qoper
04-23-2009, 18:29
ами нищо не ме боли , пия си достатъчно вода, а това е откакто се помня... 100% не е инфекция..