PDA

View Full Version : Какъв е най-точния отговор на въпроса?



ziko
04-23-2009, 08:54
Доста често ми се е случвало да чуя този въпрос,който винаги ме е дразнил...и той е : "Какво ще си помислят другите?" или " Какво ще кажат другите". Но някак си не мога да намеря точния отговор.По принцип отговарят :"Не ме интересува хорското мнение" или "Данък добавено мнение не давам" ....но сякаш не е достатъчно да накарам човека отсреща да мисли като мене и да не се влияе от мнението на другите....какво вие бихте отговорили ,ако бяхте на мое място ?:)

caseoftheex
04-23-2009, 08:57
you wanna piece of me?! много хубава песен 8-)
по темата: какво те интересуват другире

xpower
04-23-2009, 08:58
Не можеш никой да накараш да мисли като теб , всеки е индивидуална личност и гледа на нещата по различен начин :) Има хора , които са зависими от хорското мнение и то е най - важно за тях . Има и такива , на които не им пука :)

valdesbg
04-23-2009, 09:01
Ами как какъв отговор - "Ще си помислят че сме сладури" с една широка усмивка и избиваш веднага нанякъде другаде :)

nymphadora
04-23-2009, 09:01
понякога много ме интересува хорското мнение и се влиая много от него,но повечето пъти си казвам"Абеее,майната му"

xpower
04-23-2009, 09:04
понякога много ме интересува хорското мнение и се влиая много от него,но повечето пъти си казвам"Абеее,майната му"

Е има ли значение от мнението на хората какво казали?

ziko
04-23-2009, 09:13
Ами как какъв отговор - "Ще си помислят че сме сладури" с една широка усмивка и избиваш веднага нанякъде другаде :)
Хахах..това е яко...и вообще не ми идвало като мисъл :D ..наистина е мн яко

valdesbg
04-23-2009, 09:16
Хахах..това е яко...и вообще не ми идвало като мисъл :D ..наистина е мн яко

Принципно е патентовано. Действай и да видим :) бирата после :Р

ziko
04-23-2009, 09:25
Хахах..това е яко...и вообще не ми идвало като мисъл :D ..наистина е мн яко

Принципно е патентовано. Действай и да видим :) бирата после :Р
Нямаш ядове за бирата...отдавна имам да те черпя ;) :smt006.
Даже сега като се замисля реакцията на човека отсреща ще е позитивна (т.е. ще се засмее или най малко ще се усмихне...поне така си мисля че ще стане)

valdesbg
04-23-2009, 09:28
Нямаш ядове за бирата...отдавна имам да те черпя ;) :smt006.
Даже сега като се замисля реакцията на човека отсреща ще е позитивна (т.е. ще се засмее или най малко ще се усмихне...поне така си мисля че ще стане)

Да, най-малкото. А иначе до пловдив ще хода на 1-2-3 май. Ако искаш - ЛС за повече подробности.

curka87
04-23-2009, 10:01
От личен опит мога да кажа, че ако слушаш и все се подчиняваш на хорското мнение, до никъде няма да стигнеш.
Хората не живеят твоя живот, така че не се оставяй те да диктуват действията ти.

jghgh
04-23-2009, 10:12
Е, за някои неща трябва да се послуша и хорското мнение.
Ужасно съм съгласна с мнението на curka87, но не смятам че има и нещо лошо в конформизма. Нещо повече - той е нещо естествено и в малки дози изобщо не вреди.
Освен това на всеки му пука за другите хора, защото човекът е социално животно и търси одобрение. Абсолютно всеки. Разликата е че някои ги ебе по-малко, други в повече, трети стигат до краен конформизъм и правят какво ли не "за хората" и за тяхното мнение. 8-)
А реално погледнато, на повечето хора не им пука изобщо за теб, това отдавна съм го видяла затова не се кося кой знае колко какво ще си помислят... защото те изобщо не мислят и не им пука за мен или какво правя -.-
Не е ли тъй? Всеки си е отвеян нанякъде и главно себе си гледа.

Така че си успокой момата и се натискайте по пейките спокойно :lol:
3ма от 10ма ще си помислят "нещо". На останалите просто не им пука. 8-)


Работата тук е да не сте роби на параноята от обществения линч.
А за мнението на обществото - все пак имайте го в предвид, от време на време.

woshata
04-23-2009, 16:24
Снощи имах разговор за една моя болна тема .. и един приятел ми каза .. а после това ще бъде още една причина да те хранят ..
дам ще ме помислят за каква ли не ако го направя наистина
само аз казах че не ми пука от тяхното мнение .. нали на мен трябва да ми е добре :)

Hilary_
04-23-2009, 18:08
Чакай не разбрах защо искаш да принуждаваш някой да мисли като теб...нека си се интересува...важното е това да не пречи на връзката ви (приятелство) ... :wink:

ziko
04-23-2009, 20:28
Чакай не разбрах защо искаш да принуждаваш някой да мисли като теб...нека си се интересува...важното е това да не пречи на връзката ви (приятелство) ... :wink:
Накарам е силна дума ..имах предвид" Да види моята гледна точка";).
п.п. Аз приятелсво не искам :P

AFT
04-24-2009, 20:15
Уф, някой като каже, че не му пука кво си мислят другите и настръхвам! Просто това за мен е невъзможно, всеки се влияе от чуждото мнение малко или много, защото (както jghgh каза) "човекът е социално животно и търси одобрение". А да не говорим, че в повечето случаи тези, които постоянно твърдят колко не ги грее, са тези, които най-много мислят за мнението на околните (особено в пубертета,аз там съм добра ;д ).

smileforyou12
04-24-2009, 20:28
щом не иска да погледне от теойта гледна точка тогава няма как да стане има моменти в които човек постоянно се съобразява с чуждото мнение и в даДЕН момент от живота той преодолява тази бариера на мнението и личното щастие ако те обича истински не виждам защо я е срам или нз как да се изразя

Dollystar
04-25-2009, 06:24
Ако си уверен в себе си това изоб6о няма да те интересува :razz:

Hilary_
04-25-2009, 07:10
Чакай не разбрах защо искаш да принуждаваш някой да мисли като теб...нека си се интересува...важното е това да не пречи на връзката ви (приятелство) ... :wink:
Накарам е силна дума ..имах предвид" Да види моята гледна точка";).
п.п. Аз приятелсво не искам :P
Ами помоли я за разбиране... =D> Щом искаш да сте заедно трябва все пак да те разбира... 8) айде Успех! 8)

selens
04-25-2009, 07:25
Интересува ме но само мнението на приятелите ми .. а това че ме интересува не значи че се съобразявам 8-)

sextazy_baby
04-25-2009, 07:38
Казваш си "Майната им на всички" и продължаваш напред,недей да слушаш никого,това е твоят живот

gorgeous
04-25-2009, 07:59
Просто трябва да си наясно мнението на кои хора е важно за теб...и коии могат да го д*хат ( с извинение) :-D ...

GossipGirl89
04-25-2009, 08:09
Е ти няма как да принудиш човека срещу тебе да мисли по същият начин, защото всички сме различни и имаме различни мнения...
Колкото до хорското мнение - на мин лично наистина не ми пука. Интересувам се само какво биха казали близки хора, на които държа. Иначеи не трябва да ви пука от хорското мнение - правете това, което искате, а не което искат хората...

lipsvashh_mi
04-25-2009, 11:00
да не ти дреме за хорското ммнение..ако и тя те харесва-ще е с теб,независимо какво говорят останалите :)

sladkish_14
04-25-2009, 11:17
понякога много ме интересува хорското мнение и се влиая много от него,но повечето пъти си казвам"Абеее,майната му"

Е има ли значение от мнението на хората какво казали?

Разбира се , че има ! Какво всички сте седнали да се самозалъгвате , че няма ! Фарс ,, Разбира се , че има значение , ние не живеем сами на този свят , а с още хиляди хора и ние трябва да не приемаме тяхното мнение много навътре , но трябва да се вслушваме в него! Едно мнение по наш адрес от друго лице винаги се поражда от някъде!

П.С- Аз не се комплексирам , нито приемам навътре мненията относно мен , но никога не казвам 'майната му' , помислям върху казаното и си правя равносметки ! Все пак щом някой говори нещо , значи има защо да го говори и ние трябва да мислим над това !

evelinka1122
04-25-2009, 12:42
ако слушах хорското мнение до сега да съм се установила под някоя тераска и си чопля ноктите от студ.... :?

valdesbg
04-25-2009, 17:13
Нещо оакахте темата, не мислите ли?

Bellatrix
04-25-2009, 17:23
Пука ми за мнението на приятелите ми. За враговете - не.
А освен това:
Ако дадено мнение е на една определена личност и на никой друг - безразлично ми е.
Ако много хора мислят така - замислям се дали не са прави.

moneycomeme
04-25-2009, 20:36
...xmm бих казала: ,,Това си е моя живот,ще правя каквото искам!Който не ме харесва,да не ме гледа или да се изнася! ,, :)

cherinka
04-25-2009, 21:39
Елате да ви дам малко от моя непукизъм... :-)