PDA

View Full Version : Стилове на писане : )



SWASTIKA
04-23-2009, 10:26
Всеки потребител си има собствен стил на писане.
Някои пишат с различен цвят, други го правят дебел, трети не слагат интервал...

Кажете според вас кой стил ви допада, тоест стила на кой потребител? :)

Знаете кой как пише... :)

kalpazanka
04-23-2009, 10:40
Стига да е написано грамотно и на български, не ме бърка дали ще е болднато, наклонено, червено, оранжево или пипитено.

cherrypezz
04-23-2009, 10:48
трети не слагат интервал...
:D :D :D

Четвърти цитират някой и пишат +1 +2 гррр
На мен ми харесва ДЕБЕЛИЧКО 8-)

YouCantStopMe
04-23-2009, 11:17
Аз пиша така.
Но както казаха преди мен-стига да е грамотно,не ме бърка дали е черно,зелено,червено и пр.

zloto
04-23-2009, 11:18
Не се кефя на разни възвишени личности, които пишат по 2 думи на ред и си съчетават цвета на писане с цвета на аватара или сигнатурата, за да са много артистични. Някои даже пишат с много малък размер букви. Тук изключвам тези, които пишат по няколко думички дребно, защото не искат да ги четат всички. Имам предвид онези, които винаги пишат с по-малки букви, за да се открояват.
Дразня се и на хората, които имитират нечии чужд стил на писане, леко е кхъм... жалко. Но авторът май питаше за цвят, големина и т.н., така че това няма значение.

SWASTIKA
04-23-2009, 11:25
Не се кефя на разни възвишени личности, които пишат по 2 думи на ред и си съчетават цвета на писане с цвета на аватара или сигнатурата, за да са много артистични. Някои даже пишат с много малък размер букви. Тук изключвам тези, които пишат по няколко думички дребно, защото не искат да ги четат всички. Имам предвид онези, които винаги пишат с по-малки букви, за да се открояват.
Дразня се и на хората, които имитират нечии чужд стил на писане, леко е кхъм... жалко. Но авторът май питаше за цвят, големина и т.н., така че това няма значение.
О, има...

cherinka
04-23-2009, 11:36
Харесват ми всички, които пишат като теб, Raybeez, SofiaregularCunt, като мен. 8-)
Общо взето обикновеното... :)
По-респектиращо изглежда някак си.
Иначе се дразня на себе си, че всяко изречение го пиша на нов ред. :(

Само когато имам чувството, че съм написала нещо адски смислено, тогава го болдвам, белким повече хора го прочетат. :D

jghgh
04-23-2009, 11:42
И аз се чудех да споменавам ли Raybeez, ама много фамилиарно да не изглежда, ахахах. Хубаво си пише постовете.
Както и Bellatrix например, правила ми е впечатление, никога не се отпуска да пише само с малки букви (както аз понякога правя 8-)) и т.н., грамотна е..

Иначе дразнене чак.. да се дразня на шрифтове е силно казано, но не ми харесват хора, които пишат всичките си постове в един цвят. оО
Например Българчето.. Не е като да не пише смислени неща, доколкото съм скивала, но това червеното ужасно ми бърка в очите, че и удебелено на всичкото отгоре. Същата и она'а Зориту, и тя така пише 8-)

Иначе - long live километричните постове, особено добре написани..

cherinka
04-23-2009, 11:44
^специално за старозагорския жребец, добра идея е да намалиш яркостта на монитора си.
Тогава постовете му ми идват идеално. 8-)

Swinkenhoffer
04-23-2009, 12:03
Излишна работа ми се струва това. Мързи ме.
Моите постове и така са си корави... :-|

Инак за стила на изразяване - има хора, на които доста се радвам да им чета постовете, ама нe ми се пише кои... то те са ми приятели/познати така или иначе. :D

lams
04-23-2009, 12:16
Най обичам всичко да е изписано нормално иииии само една дума да речем да е с курсив... да се подчертае за бавните къде е акцента на поста 8-)

hottie
04-23-2009, 12:16
просто искам да е на кирилица, за да не ми създават работа :D

guinessgirl
04-23-2009, 12:18
мен ме мързи да натискам shift при всяко ново изречение,камо ли да сменям цвета..

и се дразня на потребителите,които пишат в червено,оранжево,цианово и бенбено или пишат с прекалено малък или прекалено голям шрифт всеки пост.

cherrypezz
04-23-2009, 12:56
eeEeEeEeE АмИ тАКа ХаРеСвА ЛиИиИиИиИ вИиИиИи ?

:razz:

Mihailova
04-23-2009, 13:03
Мразя шарениите, мразя цвета на буквите да е различен от черен цвят, освен както написаха по-горе от мен , ако не е , за да бъде забелязана от повече хора. Същото се отнася и за болдването. Размера на буквите няма да го коментирам - придържайте се към стандартния, никой от нас не е сляп, а тези, които имат проблеми с очите, носят очила. Нямаме нужда от "Голям" размер на буквите и особено в някакъв супер дразнещ цвят - червено, оранжево, лилаво :?

ScionOfStorm
04-23-2009, 13:09
и аз не харесвам шареното като цяло...рядко болдвам или цъкам италика и се радвам, че голяма част от хората имат същата практика. особено примерно италик + някакъв по-светъл цвят е УУУЖАС!

също така много, ама много мразя неспазването на интервал след точки, запетаи и други...ужасно непрегледно и кашесто ми е.

и 10 милиона въпросителни, удивителни, или емотиконки към всеки пост също ми действат..разхлабително.

FockidyFockFock
04-23-2009, 15:51
Липсата на разстояние след запетайка, която спомена Scion-а, ми бърка в главата.

Също така, се чувствам притиснат от прекаляването с многоточията (...), конгломерата от въпросителни и удивителни знаци (?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?) и употребата на твърде много реторични въпроси, при липса на знание, как и за какво се използват.

Абе, стига да няма омиране, учи, много цветове и прочее - всичко е О.К.

Bianca
04-23-2009, 16:00
Като ще и с лайняно да пише, с най-големия шрифт – само да е грамотно.

Jumbie483
04-23-2009, 16:10
Не харесвам шаренотията, червения цвят, главните букви (имаше някакви, дето пишеха всичко с главни) и най-вече не харесвам постовете написани на латиница или неграмотно.

eple
04-23-2009, 16:12
Дразни ме, когато някой пише по една дума на ред и червеният цвят.

Joc
04-23-2009, 16:19
има по-важни неща за мен, и не обръщам кой знае колко внимание на това кой и как пише.

Spider4eto
04-23-2009, 16:55
Ем дразня се единствено на постовете с изречения написани с малки буквички, иначе стига да не е на шляковица не ми пречи :)

SWASTIKA
04-23-2009, 17:06
Ем дразня се единствено на постовете с изречения написани с малки буквички, иначе стига да не е на шляковица не ми пречи :)
Шльокавица...

Spider4eto
04-23-2009, 17:22
Ем дразня се единствено на постовете с изречения написани с малки буквички, иначе стига да не е на шляковица не ми пречи :)
Шльокавица...
Явно и двамата грешим :D (http://i309.photobucket.com/albums/kk367/spider4eto/google.jpg)

jghgh
04-23-2009, 18:11
Липсата на разстояние след запетайка, която спомена Scion-а, ми бърка в главата.

Също така, се чувствам притиснат от прекаляването с многоточията (...), конгломерата от въпросителни и удивителни знаци (?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?) и употребата на твърде много реторични въпроси, при липса на знание, как и за какво се използват.

Абе, стига да няма омиране, учи, много цветове и прочее - всичко е О.К.

Умиране 8-)


Кат' казахте тва за запетайките, да се присъединя и аз - ААААААГХР. След препинателен знак винаги има разстояние. Много неприлежно е да няма...

И като спомена и за многото препинателни знаци, АААААААА, имаше едно момче от Арабия май, той редовно прекаляваше със знаците и имах чувството че някой истерик пише, много ме дразнеха постовете му. 8-)

eple
04-23-2009, 18:14
^инишъл д ... яко дразнеше с тия въпросителни и удивителни. :D

Dumb
04-23-2009, 18:19
Липсата на разстояние след запетайка, която спомена Scion-а, ми бърка в главата.

Също така, се чувствам притиснат от прекаляването с многоточията (...), конгломерата от въпросителни и удивителни знаци (?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?) и употребата на твърде много реторични въпроси, при липса на знание, как и за какво се използват.

Абе, стига да няма омиране, учи, много цветове и прочее - всичко е О.К.

Умиране 8-)


Кат' казахте тва за запетайките, да се присъединя и аз - ААААААГХР. След препинателен знак винаги има разстояние. Много неприлежно е да няма...

И като спомена и за многото препинателни знаци, АААААААА, имаше едно момче от Арабия май, той редовно прекаляваше със знаците и имах чувството че някой истерик пише, много ме дразнеха постовете му. 8-)
Мисля, че FockidyFockFock имаше предвид неграмотното писане 8-)

Blab
04-23-2009, 18:29
МоЙте кафЕви Учи!:Д
лялялялялялял
ялялляляля
лялялялял
лялялялялялляля

Canis_Dirus
04-23-2009, 18:33
Много ме дразнят тези, които могат да пишат! Гадни грамотни копеленца! Не може да си култов и против системата и различен и да можеш да пишеш!

jghgh
04-23-2009, 18:37
Dumb, ааааааааааааа, чак сега схванах, дааа.
Ама аз тва "учи" в първия момент си помислих че е няква повелителна форма не на мястото си. 8-)
Както и да е, значи сори за поправката, щото не е на място и тя.



Canis, u r kvlt bro /lolz/

FockidyFockFock
04-23-2009, 19:19
шъ омрети?!!?!? :x

EarthShaker
04-23-2009, 19:22
аз мн често пропускам главни бувки и ползвам многоточия 8-)

FockidyFockFock
04-23-2009, 19:25
аз... говоря... за... нещо... подобно... :-)

hardball
04-23-2009, 19:29
шъ омрети?!!?!? :x
Хахахаха ^^ :D

Дразнят ме недомислици и кофти правопис. Другите неща, дето ме дразнят не са въпрос на стила на писане, а на манталитета на дадени персони :x

Харесва ми Фокиди как пише, 'щото ми е забавен, SofiaRegularCunt, 'щото си държи на мнението, РОАР, защото има нестандартна гледна точка, както и още много хора поради някое от тези (предимно), но както казах, това са нравствени, а не стилови оценки, така че ддз.

Pliok0019
04-23-2009, 19:31
Най-много харесвам мойте си постове. :-D

Bianca
04-23-2009, 19:36
МоЙте кафЕви Учи!:Д
лялялялялялял
ялялляляля
лялялялял
лялялялялялляля

Пише се "кафЕви", така или иначе.
Не разбирам защо го подчертаваш, при положение че е вярно. Тук си проличава кой колко е грамотен. :-o

hardball
04-23-2009, 19:39
Не е ли дублетна форма като крила и криле?!

Blab
04-23-2009, 19:39
пхахахахах:Д

Bianca
04-23-2009, 19:40
Не е ли дублетна форма като крила и криле?!
Не. Има си правило, но ме мързи да го цитирам.

Blab
04-23-2009, 19:54
ахахха:Д
мкей:Д

Jesus
04-23-2009, 20:09
е на никой ли не му е направило впечатление че съм неграмотен ?

KoRnFlAkE
04-24-2009, 02:07
о, да и мен много ме дразнят шаренийките, както и различните размери.
най ми харесва, когато постът е написан грамотно, без никакви изгъзици от сорта на 4454 емотиконки и удивителни знаци.

b0Nb0n
04-24-2009, 06:28
дразнете се пичове аз не обръщам внимание дали има запеитайки дали има точки дали е в зелен цвят дали в червен не ми прави впечатление

gsh
04-24-2009, 15:10
1 - Да е на български език
2 - да няма повече от една-две правописни или пунктуационни грешки
3 - да няма 6ци, 4ки
4 да има многоточия 8-)
5 - да не е f@Sh!0n
6 - често пропускам главни букви :)

Decu
04-24-2009, 15:43
Аз пък обичам да си болдвам..навик ми е вече.
И многоточията обичам! 8-)

ToniStoraro
04-24-2009, 17:29
най - не харесвам като се пише с ярки, светли цветове (ярко светлосиньо, ярко жълто и други).
Най си харесвам моето си писане.

woshata
04-24-2009, 18:46
jghgh ме кефи като изразяване. Всеки нейн пост почти ми пълни душата дори да не съм съгласна понякога. :D
Иначе и аз не харесвам писането тип 4ервен0т1квен14к0.. или в някакви нереааааални цветове :-o
От другия си акаунт пиша ето така щото отначало не исках да си личи коя съм :lol: и след това още две тъпи шамандурести момиченца в еднага решиха да ме копират. Йеаа.. иначе доста често ме мързи да почвам с главна буква или пък да слагам запетайките :booooomb:
Иначе по едно време пишех и такаама ме мързи всеки път да го натискам тва :D

EroSennin
04-24-2009, 18:54
ето така е най-яко :D

woshata
04-24-2009, 18:56
напротив

BrainlessROCKBABY
04-24-2009, 19:11
След препинателен знак винаги има разстояние. Много неприлежно е да няма... Мда, първо че изглежда отврат, второ - трудно е за четене. Дразнят ме много и латиницата или пък нещо от рода: SU53rm3g7 IsKr3iZaluUuU7uUu :lol: Обичам да пиша черно, често италик.

jghgh
04-24-2009, 19:22
а3 мНоgy ubи4аm д@ гubя kъm 7 mинsS 3a dъ нАпi6Aa neщu tak0фъ, tруdНо0 za ra3b!r@nе3е. 8-) 0oтnEmъ мi u}|{asнОо мНогuUu wр3м3, i sиg ш'е sи k@}|{373 чeE sYм ibасIi nOo-lIfErкъТа, оо0бАче3 mи 3 мАsA сkUчNo и не'Ам 'fo0 дЪъ пРаЯ! tYй ч3 фyYк о0оФfFf!!! 8-) 8-)





woshata. мерси. :oops:

DJEB
04-25-2009, 05:28
имам навик да започвам някой от мненията си със 'абе'.не се взимам много насериозно в тоя форум и за т'ва често използвам -> :lol:
многоточията ми са с две точки.. :lol:

Joc
04-25-2009, 08:13
малките букви дразнят

BloomF
04-25-2009, 09:29
Мии аз най много си харесвам моя стил на писане - грамотния! Много по приятно е, когато четеш нещо, то да е написано като хората, наместо да се пулиш и да се чудиш :D Аз си удебелявам шрифта, защото така ме кефи повече, нз защо..

Enough
04-25-2009, 10:08
Не ме кефят шаренийките ... най-много да го удебеля, за да изпъква

mhmhmhmhm
04-25-2009, 10:56
Мии аз най много си харесвам моя стил на писане - грамотния! Много по приятно е, когато четеш нещо, то да е написано като хората, наместо да се пулиш и да се чудиш :D Аз си удебелявам шрифта, защото така ме кефи повече, нз защо..

:-o

cherinka
04-25-2009, 11:26
имам навик да започвам някой от мненията си със 'абе'.не се взимам много насериозно в тоя форум и за т'ва често използвам -> :lol:
многоточията ми са с две точки.. :lol:
Ето това е един страхотен отговор!

BlackaTBW
04-25-2009, 23:13
Не ми пука.

Като е трудно за четене - не го чета.

Понякога ползвам този шрифт, за да вмъкна нещо, което не е основния смисъл на мнението.
Помня, че преди като започнах да пиша във форума и болдвах, но нямам спомен защо го правех. 8-)

yozii
04-25-2009, 23:24
Абе важното е да се чете...

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-26-2009, 04:08
на мен си ми харесва моя но удебелен и цвета които си е.. само кофти че нз защо аз не го виждам много много удебелен :) :-o

PainMonopoly
04-26-2009, 17:15
Допада ми стилът по подразбиране и ползвам него. Болд, червено или уголемен/умален шрифт ползвам само при нужда. Другото са изгъзици.

InnchetO
04-26-2009, 19:37
ммМmmмmмmМмmМнnНnnnnНnNнОООоООО гГgгgggGggГGГггГuуuУuуUУuUууУuUУu
СsSСSсSсsсSСЪъyЪyЪъyЪmмmМmм
ЯqqQККkкkкKЪyъyyyЪY


оф :Д отказвам се. :Д писах го тва 1 час. ;д идеята я разбрахте ;д а изречението трябваше да е "много съм яка щото пиша така " :Д:Д

ПП. Мене ме нерви като е на латиница :]

Jesus
04-26-2009, 19:40
Инче хубаво момиче си ама моля те неправи повече такива неща :)

InnchetO
04-26-2009, 19:59
хахаха :D няма спокойно :D та аз се отчаях от живота докато го напиша тва :lol:

SWASTIKA
04-27-2009, 08:26
Raybeez има добър стил...

_donna_
04-27-2009, 08:38
Не се кефя на разни възвишени личности, които пишат по 2 думи на ред
доста
възвишено
не мислиш
ли?

как си
позволяват
да ти се
правят на
възвишени.

във форума
всички трябва
да са равни.

и да си пишат
като обикновените
невъзвишени
на един
ред.

ммуухахаха 8-[


А има такова сред младите.
Примерно ника на сестра ми в скайп сигурно е нещо от рода на
прИнцеSкЪтЪ или МЪничитУ

SWASTIKA
04-27-2009, 08:43
Покойници, вий в други полк минахте,

де няма отпуск, ни зов за борба,

вий братски се прегърнахте, легнахте

и "Лека нощ" навеки си казахте -

до втората тръба.



Но що паднахте тук, деца бурливи?

За трон ли злат, за някой ли кумир?

Да беше то - остали бихте живи,

не бихте срещали тъй горделиви

куршума... Спете в мир.



Българио, за тебе те умряха,

една бе ти достойна зарад тях,

и те за теб достойни, майко, бяха

И твойто име само кат мълвяха,

умираха без страх.



Но кой ви знай, че спите в тез полета?

Над ваший гроб забвеньето цъфти.

Кои сте вий? Над сянката ви клета

не мисли никой днес освен поета

и майките свети.



Борци, венец ви свих от песен жива,

от звукове, що никой не сбира:

от дивий рев на битката гръмлива,

от екота на Витоша бурлива,

от вашето ура.



И тоз венец - той няма да завене,

и тая песен вечно ще гърми

из българските планини зелени,

и славата ще вечно пей и стене

над гробни ви хълми.



Почивайте под тез могили ледни:

не ще да чуйте веч тръба, ни вожд,

ни славний гръм на битките победни,

към вечността е маршът ви последни.

Юнаци, лека нощ!

woshata
04-27-2009, 09:10
:razz:
аз мисля да пиша само така..

или пък така ? 8-)

PainMonopoly
04-27-2009, 12:17
Иначе - long live километричните постове, особено добре написани..Мен пък ме дразнят. Уважавам постове, които с едно изречение казват много неща.