PDA

View Full Version : общуване?!?!



kristito3
04-23-2009, 12:53
Може ли да ми дадете някакви теми за разговор, когато съм с половинката ми, защото все се получава така, че той говори повече от мен и като ми каже "Кажи нещо" и аз се притеснявам :( Но това не е само като съм с момче. Е, разбира се, с моите приятелки си казвам всичко :) :) Та на наистина ще ми трябва малко помощ. Ама сега това не означава, че изобщо не говоря като съм с него.

valdesbg
04-23-2009, 12:56
Напиши го на кирилица и ще ти отговоря.

kristito3
04-23-2009, 13:17
Добре специално за valdesbg пиша на бг :P може ли да ми дадете някакви теми за разговор, когато съм с половинката ми, защото все се получава така, че той говори повече от мен и като ми каже "Кажи нещо" и аз се притеснявам :( :( Но това не е само като съм с момче. Е, разбира се, с моите приятелки си казвам всичко :) :) Та на наистина ще ми трябва малко помощ. :( Ама сега това не означава, че изобщо не говоря като съм с него :-) :-D :-D :-D

myNameIsImmortal
04-23-2009, 13:27
а сега, заради мен си поправи 1вото мнение на кирилица, защото модераторите като видят, че не е на кирилица ще ти изтрият темата!
Приятелски съвет! ;)

По темата:
момиче си - можеш да говориш без да спираш, само трябва да решиш за какво ще говориш:
- училище
- приятели
- как минава денят ти когато не си с него
и всичко което той не знае ;)
А и той ти е гадже, на него можеш да казваш също всичко :)

Айде успех! ;)
П.П. Промени 1вия пост на кирилица :)

kristito3
04-23-2009, 13:35
айде вече всичко е на бг :P :P мерси за успеха :P ще се опитам да се предразположа :) :)

ThePowerOfLove
04-23-2009, 13:36
Когато си с подходящия думите си идват отвътре :-) ;)

valdesbg
04-23-2009, 14:27
Данчо е моя човек :)

За да не повтарям поста му, просто ще добавя - можеш да говориш и за нищо. Говори уверено и едновременно с това жизнерадостно.

Дака - и чакам да пишеш нали знаеш :Р

marin4itu
04-23-2009, 14:43
Притесняваш се да говориш с гаджето си? :shock:
Аз на моя такива глупости му дрънкам.. Виж кво, той ако ще те харесва, ще те харесва такава каквато си, дори и понякога да изцепваш по някоя глупост. ;)

GossipGirl89
04-23-2009, 14:54
Ама много сте ми странни такива... "Кво да говоря с гаджето ми". Ми той ти е гадже - общо взето за всичко можеш да говориш... Споделя му там някви неща, разказвайте си случки... И един съвет от мене - никога не си прави някакви сценарии и планове за това какво ще говориш с някой, защото в 99% от случаите не се получава. Бъди инстинктивна и говори това, за което се сетиш :)

TheBeliever
04-23-2009, 15:26
Интересно ми е, защо си с него като нямате какво да си кажете? Как може да питаш непознати хора по някви форуми, за теми за разговор с гаджето ти? Ами той е твое гадже, би трябвало да имате общи теми. И както преди мен казаха - на него би трябвало да можеш да кажеш всичко.

kristito3
04-23-2009, 15:28
za6toto na6ata vruzka e o6te v samoto na4alo ;)

BaiToq
04-23-2009, 15:45
Говорете си за края на
света през 2012 или
Третата световна през 2014

kristito3
04-23-2009, 16:03
:D :D :D abe tova za kraia na sveta moje da go izpolzvam :-D :-D

TheBeliever
04-23-2009, 17:51
Няма значение колко в началото ви е връзката. Като нямате за какво да си говорите как изобщо сте тръгнали. И ако си мислиш, че разговора ще върви по график "Днес ще си говорим за това, а за утре ще измисля още нещо" :? И как мислиш да му го изтърсиш? "Ай, мило, да си говорим за края на света." Не става така. :lol:
Ако става въпрос аз какво си говоя с приятеля ми... Ами за всичко, от " А пък да знаеш какво сънувах снощи..." до теорията на Дарвин и клошарите в парка :lol: И това в един двучасов телефонен разговор. Не защото съм си намисляла теми, а защото просто така се е стекъл разговора.
Това, което имам предвид е, че няма смисъл от набелязване на предварителни теми за разговор. Или има какво да си кажете, или не.

Hilary_
04-23-2009, 18:05
хах познато... :D Еми знам ли каквото ти дойде на ум... :D Много пъти ръся пълните простотии и от там подхващаме някоя тема... :D И не се притеснявай...няма от какво...гадже ти е все пак... :wink:

kristito3
04-23-2009, 18:33
ами да то наистина няма значение от колко време е, но може би не съм се поотпуснала твърде още :-D правилно си казва TheBeliever не може да се прави график :-D :) ще се поуча малко :) :) :) мерси

oasis
04-23-2009, 18:33
Точно пък, защото е началото на връзката ви
би трябвало постоянно да си говорите,
сега има толкова неща който незнаете един за друг,
как може да нямате теми за разговор! :shock:
Еб*хти връзката, майна! :lol:

marito
04-23-2009, 18:44
emi na men pak bivi6 m i mn mal4e6e (moje bi zatova mie biv6) az sam kato laterna samo drankam kvi li ne glyposti dokato ne bqxme zaeti s po vajni ne6ta :D:D:D :grin: ama nakraq my bix dyspata ama tva ne be6e pri4inata de :D

sh3_1s_7h3_0n3
04-23-2009, 19:56
Куца ли ви общуването и връзката ви ще закуца.

Как изобщо сте 'заедно'? :-o

Blab
04-23-2009, 20:00
ДъБилийвър!
"половинката", обаче

WondeR TeddY
04-23-2009, 20:11
Ха странно е наистина, както казаха по-горе точно защото сте в началото на връзката ви трябва да не ви млъкват устите :-D ...и аз сега съм в началото на връзка и не млъкваме постоянно или той или аз дрънкаме и се лигавим 8-) ама няма значение.. според мен просто се отпусни и го питай всякакви неща..какво обича за ядене, кви филми, какво е правил цял ден, няква интересна случка ддз абе гадже ти е все пак :D :)