PDA

View Full Version : Много суха коса - проблем!!!



gabi_94
04-23-2009, 15:20
Пиша тази тема за да помогна на най-добрата си приятелка, защото тя се е отчаяла напълно. Косата и е супер суха, ама много е твърда и е като слама. Не и помагат никакви балсами и шампоани, кристали, маски - нищо! Ако някой знае нещо което наистина помага ще съм му много благодарна. Освен че косата и е суха, пада и то доста, затова я е страх ако си слага нещо на косата да не пада още повече. Надявам се някой да помогне!!! :)

mimsssssss
04-23-2009, 15:24
боядисва ли я ?а колко често си постригва косата?защото е добре да се обират връхчетата за да не се изтощава косата.

gabi_94
04-23-2009, 15:45
боядисва ли я ?а колко често си постригва косата?защото е добре да се обират връхчетата за да не се изтощава косата.

ами не я боядисва, ама не я подстригва много често :-D ама тя и да я подстригва косата и пак ще е суха!

mimsssssss
04-23-2009, 15:58
^ eми не е баш така.косата иска постоянна поддръжка за да изглежда жизнена.първо да иде на фризйор който да и обере изгорялото-сухото и тогава вече да почва с грижите по косата си.вече не веднъж споменах маската миозотис с костен мозък(макар че други хора ми напомниха как точно се казва :D ).та въпросната маска е за подсилване,макар че моята коса растеше доста от нея.и все пак да не се отчайва тази твоя приятелка има спасение за нея.влиза в първия срешнат козметичен магазин и пита с какво да третира сухата си коса-най вероятно ще и препоръчат шампоан и балсам и някаква маска.но определено и кажи да се постриже за да не са тормози с нацафтяло и сухо по косата

Svalkata
04-23-2009, 16:05
^ eми не е баш така.косата иска постоянна поддръжка за да изглежда жизнена.първо да иде на фризйор който да и обере изгорялото-сухото и тогава вече да почва с грижите по косата си.вече не веднъж споменах маската миозотис с костен мозък(макар че други хора ми напомниха как точно се казва :D ).та въпросната маска е за подсилване,макар че моята коса растеше доста от нея.и все пак да не се отчайва тази твоя приятелка има спасение за нея.влиза в първия срешнат козметичен магазин и пита с какво да третира сухата си коса-най вероятно ще и препоръчат шампоан и балсам и някаква маска.но определено и кажи да се постриже за да не са тормози с нацафтяло и сухо по косата
Абе, хубава ли е тази маска? :?

mimsssssss
04-23-2009, 16:31
^ на мен ми харесва,ама предполагам че е индивидуално на някой друг може да не му помага.с опит се намира подходящи препарати за третиране,аз докато попадна на нещо добро доста време се мина,после е лесно като знаеш какво да си взимаш :)

joannalof
04-23-2009, 19:06
Хах .. пък моята коса :shock: ежедневно ми падат по снопчета с косми :booooomb: Какво да кажа аз? До 3-4 ще оплешивея :oops:

mimsssssss
04-23-2009, 19:30
Хах .. пък моята коса :shock: ежедневно ми падат по снопчета с косми :booooomb: Какво да кажа аз? До 3-4 ще оплешивея :oops:
е нормално е да пада то се обновява косъма спокойно :lol: иначе и аз да съм плешива досега

sladkish_14
04-23-2009, 19:48
Хах .. пък моята коса :shock: ежедневно ми падат по снопчета с косми :booooomb: Какво да кажа аз? До 3-4 ще оплешивея :oops:
е нормално е да пада то се обновява косъма спокойно :lol: иначе и аз да съм плешива досега


Ааа познато :-D