PDA

View Full Version : Шампоан против пърхот



Blo0dSuGaR
04-23-2009, 15:23
Здравейте момичета!Имам проблем с косата.Постоянно ме сърби главата и като се почесам ми се разранява и сега имам пърхот :? Много неприятен проблем.Мисля,че е така,защото си мия косата на 3 дни и може да ми е станала суха кожата.Не знам..Кажете ми някой хубав шампоан против пътхот,който сте ползвали и сте доволни от нвго.Благодаря предварително

mimsssssss
04-23-2009, 15:41
първо може да нямаш пърхут а просто да не ти понася сегашния ти шампоан.просто го смени и гледай да е за нормална коса и кожа и след това ако няма промяна тогава търси за пърхут.щото пърхута си е вече заболяване на кожата

Loshotia
04-23-2009, 16:26
Шампоани с боров катран

Rofl4e
04-23-2009, 17:14
аз използвам витамини за премахване на пърхота.. при мен има ефект от тях

но една приятелка каза че е много доволна от шампоаните на клиър.. :D но за него не гарантирам нищо защото не съм го ползвала.. ;)

Sintya
04-23-2009, 17:54
Какво на 3 дни, като се миеш? Аз се мия на 1 и нямам. Използвам head and shoulders и кожата на главата ми е добре - няма сърбежи, не ме боли и тн. Ако на теб обаче не ти понасят такива шампоани по добре си купи от аптека, може да е по скъп, но е и по нежен! :)

Blo0dSuGaR
04-23-2009, 18:49
Мисля да си купя шампоана с Боров катран.И в други теми го видях.В момента си мия косата с Палмолив с екстракт от маслина.Днес я измих и в момента нямам пърхот,но като започне да се омазнява малко,започва и пърхота.Преди 1 месец ползвах Пантен ,но той спре да ми действа,понеже го използвах повече от 3 месеца.
Ще видя с тоя боров катран какво ще стане.
Благодаря за отговорите :)