PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ СПЕШНО ЗА УТРЕ ПРЕВОД ОТ БГ НА НЕМСКИ :(



sisoni456
04-23-2009, 17:22
ХОРА МОЛЯ ВИ МНОГО ПОМОГНЕТЕ МИ ЧЕ САМ СЕ СПЕКЛА НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВА :( :smt022 ТОЗИ ТЕКСТ МИ ТРЯБВА ЗА УТРЕ В KONJUKTIV

Бих искала да бъда извънземно.Моята къща да бъде едно голямо НЛО и там да живеят заедно с мен много извънземни.Бих искала да слизам всеки ден на Земята,за да помогам на хората в нужда и теда не се страхуват от мен.Бих искала да бъда извънземно,за да мога да разглеждам Космоса с всяка една негова забележителност.Ако бях това създание,нямаше да се нуждая от нищо,освен от усмивкте по лицата на хората.

Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!

sisoni456
04-23-2009, 20:30
ХОРА МОЛЯ ВИ МНОГО ПОМОГНЕТЕ МИ ЧЕ САМ СЕ СПЕКЛА НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВА :( :smt022 ТОЗИ ТЕКСТ МИ ТРЯБВА ЗА УТРЕ В KONJUKTIV

Бих искала да бъда извънземно.Моята къща да бъде едно голямо НЛО и там да живеят заедно с мен много извънземни.Бих искала да слизам всеки ден на Земята,за да помогам на хората в нужда и теда не се страхуват от мен.Бих искала да бъда извънземно,за да мога да разглеждам Космоса с всяка една негова забележителност.Ако бях това създание,нямаше да се нуждая от нищо,освен от усмивкте по лицата на хората.

Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!]

sisoni456
04-23-2009, 20:39
ХОРА МОЛЯ ВИ МНОГО ПОМОГНЕТЕ МИ ЧЕ САМ СЕ СПЕКЛА НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВА :( :smt022 ТОЗИ ТЕКСТ МИ ТРЯБВА ЗА УТРЕ В KONJUKTIV

Бих искала да бъда извънземно.Моята къща да бъде едно голямо НЛО и там да живеят заедно с мен много извънземни.Бих искала да слизам всеки ден на Земята,за да помогам на хората в нужда и теда не се страхуват от мен.Бих искала да бъда извънземно,за да мога да разглеждам Космоса с всяка една негова забележителност.Ако бях това създание,нямаше да се нуждая от нищо,освен от усмивкте по лицата на хората.

Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!]
ehooo molq vi se mnogo mi e spe6no ve4e 3 4asa se mu4a s re4nici da go pravq sama znam 4e ne e vqrno molq vi se pomognete mi

6te 4akam nqkoi ako moje da mi otgovori i utre do obqd da e ne e kusno prosto trqbva da go predam

sisoni456
04-24-2009, 05:57
защо така няма кой да ми помогне мн е гадно знам ама нямам избор трябва да е в konjuktiv s tez ware hatte wurde i t.n не ми изглежда трудно за някой който му разбира но не и за мен :(

alex4e7y
04-25-2009, 18:37
Не че не искаме да ти помогнем-просто не можем.. :S 6те попитам ч фр и 6те жидя какжо мога да направя..

alex4e7y
04-25-2009, 18:38
е то вече не ти трябва..