PDA

View Full Version : Как да я попитам дали си има гадже?



zazza
04-23-2009, 16:34
Взех да си падам по една мацка.Бяхме на лагер няколко дена и яко си паснахме,но така и не разбрах дали си има приятел.Идея как да разбера ся,но ако може да не се усети яко?

Shia
04-23-2009, 16:39
Ми с уста е най-вероятно.

Нещо като например "Не мисля,че може да си сама сега"

kristito3
04-23-2009, 16:43
примерно "Излизаш ли с някого?" макар че пак се подразбира :?

zazza
04-23-2009, 16:43
тва не звучи толкова зле.
други идеи?
бтв мисля по icq da q pitam taka 4e...
davajte nqkvi kiber idei :D:D

sladur4etyYy
04-23-2009, 16:47
ми щом искаш по icq, както си пишете за нещо друго там, вметни ''а кво става при тебе как са гаджетата :Д'' или нещо такова. :wink:

zazza
04-23-2009, 16:51
bi bilo ok ako ne se bqhme vijdali ot mesec
a ne ot 2 dena

FancyGirl
04-23-2009, 16:55
Директно..

BlueDream16
04-23-2009, 17:14
Пробвай с "Имаш ли си гадже?" още никой не е бил убит като е попитал .. :lol: :D

kristito3
04-23-2009, 17:33
Пробвай с "Имаш ли си гадже?" още никой не е бил убит като е попитал .. :lol: :D :-D :-D :-D ами да или пък "Имаш ли си приятел?" понякога трябва да се учим да казваме или да питаме направо независимо колко ни е трудно ;) нищо лошо няма да стане, ако питаш направо (е само дето ще знае защо се навърташ около нея :-D ) но знай, че както и да попиташ момичетата са доста досетливи и няма как да не разбере какво имаш напредвид като я питаш ;)

sh3_1s_7h3_0n3
04-23-2009, 17:41
Чудиш се все едно брак ще й предлагаш. ;)

Направо я попитай "К'во прави гаджето?" или нещо подобно свързано с това, че уж си има гадже и тя ще ти каже "Нищо" - ако има, или "Нямам такова". ((:

Стреляй направо, какво се шашкаш толкова. :)

.. DeViL mAy CrY ..
04-23-2009, 17:45
Ами добре щом те е срам,докато си пишете в скайп или където и да било измисли някоя история с твои приятел или гаджето му за да покажеш че си сам и дай тема на разговор как гаджето на твоя приятел е напраило много гадно на приятеля ти :D.След това я питай а при теб как върви любовта,нещо гадже приятел и горе долу се получава,ако те е толкова срам да и я попиташ

YouKnowImBetterThanYou
04-23-2009, 17:47
Няма такова нещо като да задаваш въпрос, по който трябва да се подразбира, но да не звучи директен. Всичко е най-хубаво да е директно, в прав текст. Ако зададеш въпроса си така "Имаш ли си приятел сега?" нито излиза, че питаш с умишлен интерес или пък обратното, просто си директен. Ако решиш да зададеш въпроса по различен начин, уж да не излиза, че си директен и някак си по в междудругото като от сорта на "Сигурен съм, че излизаш с някого, но все пак да питам..." илиза, че го докарваш баш по начин, по който си се подразбира, че вкарваш филми и очакваш отговор, който те интересува лично. Просто бъди директен, задавай въпрос след въпрос без да вкарваш особени заобиколки, че да изглежда някак "уж". Колкото по на "уж" изглеждат въпросите, толкова по-ясно бие на очи явен интерес, че разчиташ да я вкараш в леглото... Абе не знам, доста обстоятелствено разгледах случая с този въпрос, та дано сте ме разбрали. :D

Hilary_
04-23-2009, 18:07
Ми знаеш ли при мен е едно изречение само... :D "Имаш ли си гадже?!" ... не мисля, че е толкова трудно за да хвърляш толкова дерзания... :wink:

monttitty
04-23-2009, 19:09
Ми знаеш ли при мен е едно изречение само... :D "Имаш ли си гадже?!" ... не мисля, че е толкова трудно за да хвърляш толкова дерзания... :wink:

+1 :)

selens
04-23-2009, 19:37
Чудиш се все едно брак ще й предлагаш. ;)

Направо я попитай "К'во прави гаджето?" или нещо подобно свързано с това, че уж си има гадже и тя ще ти каже "Нищо" - ако има, или "Нямам такова". ((:

Стреляй направо, какво се шашкаш толкова. :)

Kostadin_682
04-23-2009, 19:38
Взех да си падам по една мацка.Бяхме на лагер няколко дена и яко си паснахме,но така и не разбрах дали си има приятел.Идея как да разбера ся,но ако може да не се усети яко?
Питаш
Булка имаш ли си гадже? 8-)