PDA

View Full Version : why and why



nqkafsi_tam
04-23-2009, 17:03
Защо?
Познавам едно момиче от много време, последните няколко години много я харесвах и реших да и го споделя, обаче тя нямаше чувства към мен или някак си странно ме отблъсна от себе си или просто не искаше да бъде близка с мен...След известно време ние леко се разделечихме и аз бях още по-привързан към нея и честно казано незнаех какво да правя, тези чувства бяха по-силни от мен и неможех да ги задържа в себе си за това и казах още веднъж. След това се правех, че нищо не е станало и отново успях да се сближа с нея... Докато след 7-8 месеца отново бях на ръба, един миг на слобост, в който се чувствах добре но ми липсваше едно нещо това беше тя, аз отново и споделих как се чувствам... После нещата станах още по-сложни и още по-объркани. Накрая така се получи, че аз едвам я гледах в очите от срам, а тя някак си не искаше да ме вижда или така ми се струваше...
Всички ми казвата проблема не е в теб, че нищо не сам изгубил и че
единствено тя е изгубила, но аз все още не вярвам в това, защото все още имам много силни чувства към нея, които понякога изглеждат доста странни и глупави признавам си... Ми как да ви кажа, общо взето преди бях готов живота си да дам за нея и сега донякъде е така,
а тя и "Здрасти" не ми казва, и всички ми повтарят откажи се, защо си го причиняваш и такива, че не си заслужава... незнам и аз като се запитам "Дали си заслужава?" преди отговора беше "да" но сега май отива към по-скоро "не" и сега нещата се объркаха още повече и направо понякога просто не искам да я виждам писна ми да я виждам навсякъде където отида.... А постоянно тя ми е в главата... незнам и аз това любов ли е обсебване ли е какво е .... незнам..... просто и желая да намери своето щастие , то се е видяло, че няма да е с мен ...
Честно казано незнам и аз, но напоследък около година и повече всеки ден това ми е в главата излиза за малко и пак се връща някак си ми писна вече незнам как да се отърся от тея мисли, а когато съм друго момиче почвам да я сравнявам с нея... общо взето си е прецаквация от всякъде... Въпроса е има ли лекарство за тоя проблем или незнам и аз, просто времето не помога, защото раната боли, сърцето не спира да тупти и да крещи нейното име.... защо се питам аз?
защо?
незнам и аз в момента честно казано бих казал едно...
"наистина я обичам, но просто не искам да я виждам :)"

m3ch3ncee
04-23-2009, 17:34
Че я обичаш,това е ясно,но понеже тя е разбила сърцето ти,същевременно и я мразиш донякъде..Лек за това не знам дали има.Единствено ти трябва някак си да намериш начин да я преодолееш.Сигурно е доста трудно,но не е честно да причиняваш на себе си това!Успех! :)

nqkafsi_tam
04-23-2009, 19:09
:?

nqkafsi_tam
04-23-2009, 20:30
and why? tell me please :\

nqkafsi_tam
04-23-2009, 21:14
ae hora vseki vliza i izliza ot taq tema are pi6ete ne se pritesnqvaite ;]

m3ch3ncee
04-23-2009, 21:19
Why та why... Ами влюбен си,затова!

justbebsi
04-23-2009, 21:24
Според мен , добре постъпваш че не искаш да я виждаш. Нали знаеш поговорката "Невиждани очи лесно се забравят". Имай надежда че все някога ще я забравиш.Но направи нещо по въпроса . Излизай често , занимавай се с някакъв спорт или с нещо което обичаш да правиш.Друго за което се сещам е да смениш обстановката поне за кратко , да отидеш на село или някаде на екскурзия , за да се поразнообразиш малко и да не мислиш толкова за нея . Успех :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2009, 01:56
Според мен , добре постъпваш че не искаш да я виждаш. Нали знаеш поговорката "Невиждани очи лесно се забравят". Имай надежда че все някога ще я забравиш.Но направи нещо по въпроса . Излизай често , занимавай се с някакъв спорт или с нещо което обичаш да правиш.Друго за което се сещам е да смениш обстановката поне за кратко , да отидеш на село или някаде на екскурзия , за да се поразнообразиш малко и да не мислиш толкова за нея . Успех :)

на същото мнение съм :)

valdesbg
04-24-2009, 05:03
Пак ли се самонавиваш мой човек...не ти ли писна?

Омръзна ми да пиша едно и също в темите ти. Проблема е изцяло и само в теб. Държиш се като мухльо а очакваш девойката да ти скочи на раменете - е няма как да стане...

NeonBlack
04-24-2009, 06:44
Той valdesbg си го е казал, но и аз ще метна няколко лафа:

Когато ти се държиш като путка със себе си, останалите ще те приемат по същия начин. Отвращават ме подобни "мъже", сериозно. Казах й веднъж, казах й втори път, казах й трети път. Алооо, и десет хиляди пъти да й го кажеш, като не те харесва момичето, няма да ти се отвори парашута.

Ебахти и лигавата мижитурка си, честно. Имам чувство, че половината мъже на земята се превърнаха в безгръбначни..

Искаш съвет, ето ти го: Изправи се на крака, набий си шамарите (или намери някой да ти ги набие) и продължавай да вървиш. Никой не е казал, че е лесно. Човечиците преживяваме хиляди разочарования през живота си. Обаче някакво парче месо с цици да те прави на луд си е шибано унижение.

Gary
04-24-2009, 06:47
Време ти трябва - и ще премине всичко. И до утре да си пишем тук, все тая. Реши какво искаш и край. Моят съвет е въобще да не се занимаваш с нея - жените статистически са повече от мъжете. Ще ти излезе късмет с друга (зная от опит).

nqkafsi_tam
04-24-2009, 10:07
Ае ман к'ви ги говориш такива държал съм се кат п*тка ми вика, начи като кажеш за чувствата си на някой си п*тка така ли? Т'ва си е просто един разговор........ К'во тряаше да напрая да се прая на газе и да се прая, че я виждам, да я дразня по-всякви начина и да се държа с нея супер мило и след 5 мин да се прая, че не я познавам, това ли тряаше да напрая ... накрая да почна да я лъжа и да си измислям всякви глупости, за да я навия да я ибъ и после да и дръпна една п*тка майна и после пак отначало същото това ли тряаше да напрая с нея к'во, да се правя на нещо, което не съм ли к'во аз по-принцип като искам да кажа нещо на някой човек си му го казвам ... Тука ви моля за помощ вие ме нахранихте едно хубаво, казах ви разбирам как се прецаках и к'во съм напраил.... и съжелявам за всички грешки, който направих, но повече те няма да се повторят, което е най-важното ...
Просто бях ебати директния, просто и на мен да ми кажат ей така ей такива неща и аз бих бягал от тоя човек, замисли се... Ми проблема е, че не искам вече да я виждам, а няма как да стане това...

valdesbg
04-24-2009, 10:25
За да не кажеш че ти разказвам приказки. Ето конкретни неща от твоето писание:


Защо?
последните няколко години много я харесвах и реших да и го споделя,
Харесваш един човек Х години и си мълчиш? От тук работата е тръгнала на зле. Отделно ако си казал че си я харесвал няколко години....Работата съвсем е загрубяла.

обаче тя нямаше чувства към мен или някак си странно ме отблъсна от себе си или просто не искаше да бъде близка с мен...
Повече от нормално - и аз да съм и аз ще те отблъсна. Никой не иска страхливец и смотльо до себе си.

тези чувства бяха по-силни от мен и неможех да ги задържа в себе си за това и казах още веднъж.
Ужас..двойно самоубийство. Отделно че се самонавиваш.

След това се правех, че нищо не е станало и отново успях да се сближа с нея... Докато след 7-8 месеца отново бях на ръба, един миг на слобост, в който се чувствах добре но ми липсваше едно нещо това беше тя, аз отново и споделих как се чувствам...
Продължаваш със самонавиването и илюзорните представи и надежди. Самоубиваш се втори път, още по брутално.

После нещата станах още по-сложни и още по-объркани. Накрая така се получи, че аз едвам я гледах в очите от срам, а тя някак си не искаше да ме вижда или така ми се струваше...
Естствена реакция. Самочувствието ти е паднало толкова ниско че е можело да мине под килима и още място да остане. А тя е била мека с теб, щото е можела да те напарви сам да си говориш. И вярвай тогава щеше да искаш да не я познаваш.


Всички ми казвата проблема не е в теб, че нищо не сам изгубил и че
единствено тя е изгубила, но аз все още не вярвам в това, защото все още имам много силни чувства към нея, които понякога изглеждат доста странни и глупави признавам си...
Точно в теб е проблема. Момичето с нищо не е виновно че ти си заврял увереността и самочувствието в задника и се държиш по зле и от мамино детенце. Отделно че нищо не губи, защото ти нищо не и предлагаш като възможности и качества. И продължаваш да се самонавиваш.

Ми как да ви кажа, общо взето преди бях готов живота си да дам за нея и сега донякъде е така,
а тя и "Здрасти" не ми казва, и всички ми повтарят откажи се, защо си го причиняваш и такива, че не си заслужава... незнам и аз като се запитам "Дали си заслужава?" преди отговора беше "да" но сега май отива към по-скоро "не" и сега нещата се объркаха още повече и направо понякога просто не искам да я виждам писна ми да я виждам навсякъде където отида....
Да си дадеш живота на човек който открито ти заявява че не иска да има нищо общо с теб и не те смята за нещо повече от изтривалката пред тях е повече от смешно. Причините ги казах по горе.

А постоянно тя ми е в главата... незнам и аз това любов ли е обсебване ли е какво е .... незнам..... просто и желая да намери своето щастие , то се е видяло, че няма да е с мен ...
Продължаваш с гадото излюзорно самонавиване. Човеко от коя планета си?


Честно казано незнам и аз, но напоследък около година и повече всеки ден това ми е в главата излиза за малко и пак се връща някак си ми писна вече незнам как да се отърся от тея мисли, а когато съм друго момиче почвам да я сравнявам с нея...
Извади си вярата и себеуважението от където си си ги заврял, поотупай се и изплувай. В момента си не на дъното ами не знам някъде под него даже...

общо взето си е прецаквация от всякъде... Въпроса е има ли лекарство за тоя проблем

Има. Социализация, практика общувай с много хора и се ошлайфай. Промени си принципите и започни да се уважаваш. Чак след това искай уважение от другите.

NeonBlack
04-24-2009, 10:29
Добре, прав си. Продължавай да им говориш, да описваш как безумно ги обичаш, как не можеш без тях, колко слаб се чувстваш. Продължавай да се тъпчеш със съветите, които 95% от потребителите тук дават:
"Бори се за любовта си!" , "Говорете!", "Намери начин да стигнеш до сърцето й!", "Времето лекува!", "Намери си хоби!" и всякакви други лайна.

Ще те видим с подобни величествени подходи докъде ще я докараш.

Иначе нищо лошо нямам към теб, наистина, даже ми става кофти, че един мъж се терзае за подобни неща. Но свят голям - хора всякакви. Попивай милите съвети на момичешката върхушка наоколо, пък дано ти излезе късмета.

Dollystar
04-24-2009, 10:32
Намери някое друго момиче което ще сподели чувствата ти това е единственото решение :?

nqkafsi_tam
04-24-2009, 15:02
Честно казано сега прочетох к'во ми е написал valdesbg и със сигурност наистина е прав, но това не съм аз ... наистина цялата тая "боза", която създадох около мен отначалото тръгна с базик и се стигна до мисли к'во прая на тоя свят и т.н., което е адски жалко за тези години, има толкова много неща, които искам да направя има толкова много хора, с които ще се запозная в бъдещето..., че аз се забивам с това момиче, ама и тя не е съвсем безгрешна можеше да ми каже още първия път, че нищо няма да излезе и да ни си го слагава при сърце и на главата всичко това...Честно казано мен цялото т'ва нещо ми е адски смешно би излязал един добър виц от цялата тая истоорийка :)

Take_That
04-24-2009, 16:47
a[N]D[i]T[k]a]
Според мен , добре постъпваш че не искаш да я виждаш. Нали знаеш поговорката "Невиждани очи лесно се забравят". Имай надежда че все някога ще я забравиш.Но направи нещо по въпроса . Излизай често , занимавай се с някакъв спорт или с нещо което обичаш да правиш.Друго за което се сещам е да смениш обстановката поне за кратко , да отидеш на село или някаде на екскурзия , за да се поразнообразиш малко и да не мислиш толкова за нея . Успех :)

на същото мнение съм :)

Аз също съм съгласна