PDA

View Full Version : Не ми вярва.. :(



slun4ice_90
04-23-2009, 17:45
Пускам тази тема,защото преди малко се скарах с едно момче...Знам,че ще я скива.Обаче не ми пука.Може и да ми се разсърди, не зная.Искам да му кажа,че е много важен за мен.Искам го за мен,но той още обича бившата си.Питах го,а той само се измъкваше.Обаче аз знам,че не я е забравил.Пък и има други пречки... :? Проблемът е,че и той не ми вярва за нищо.Мисли си,че имам 100 гаджета тук в София.А,аз не съм от този тип момичета.Той не е от тук.В момента съм адски отчаяна и не знам как да постъпя.Исках просто да напиша нещо,за да ми стане по-добре. :-# Е,ако някой иска да даде съвет,да пише.Мерси,за вниманието и отделеното време за темата ми. :-k

3oPuTy
04-23-2009, 17:52
:( :-) :( Липсата на доверие наистина е нещо ужасно :( ,а когато и растоянието играе роля е още по-зле :(
Не знам,какъв съвет да ти дам,защото и аз съм в подобно положение (до някъде де ... всъщност при мен нещата са доста по-сложни заради две момчета,но това е друг въпрос :D ),но определено ти пожелавам УСПЕХ! и дано нещата между вас си дойдат на мястото :( :-) (мечки)

slun4ice_90
04-23-2009, 17:55
:( :-) :( Липсата на доверие наистина е нещо ужасно :( ,а когато и растоянието играе роля е още по-зле :(
Не знам,какъв съвет да ти дам,защото и аз съм в подобно положение (до някъде де ... всъщност при мен нещата са доста по-сложни заради две момчета,но това е друг въпрос :D ),но определено ти пожелавам УСПЕХ! и дано нещата между вас си дойдат на мястото :( :-) (мечки) Зори,мерси много мацко...Сега плача като глупачка направо не мога да се позная...Връзка от разстояние е нещо кофти за мен,което аз не допускам заради това..Обаче за него съм готова на всичко. :-# (хуг)

Hilary_
04-23-2009, 18:02
Еее душко точно пък от теб не съм очаквала да се отчаеш толкова...спокойно аз си мисля, че ако той наистина те харесва (дор и обича) ще ти повярва... :smt003 Спокойно не се разтройвай...всичко ще мине... :wink: 8)
P.S. Пусни си някоя песничка за душата... :-({|=

slun4ice_90
04-23-2009, 18:04
Еее душко точно пък от теб не съм очаквала да се отчаеш толкова...спокойно аз си мисля, че ако той наистина те харесва (дор и обича) ще ти повярва... :smt003 Спокойно не се разтройвай...всичко ще мине... :wink: 8)
P.S. Пусни си някоя песничка за душата... :-({|= Щото съм слънчице,нали? Хах :-o Ем,мен може да ме отчае само едно момче.Каза,че ме харесва,аз също го харесвам.Обаче това не е достатъчно...явно.. :?

Hilary_
04-23-2009, 18:06
Ама сега заедно ли сте или не...?! Само до харесване стигнахте...?! :-o

slun4ice_90
04-23-2009, 18:08
Ами той не е от тук...И сама разбираш,че не ходим още...Това е,което ни тревожи и двамата всъшност (разстоянието)... :?

Hilary_
04-23-2009, 18:11
Аха ясно... ами да логично е за едно момче след като не е близо до момичето си да я ревнува даже и да не и вярва... ами опитай се да му обясниш?! :-o Смисъл разбирам, че си опитвала ама му обясни, че няма смисъл да се карате за пълните глупости... след като си се харесвате това е най - важното... :grin: Дано те разбере... поне малко разбиране да вкара... :(

3oPuTy
04-23-2009, 18:13
^ Еххх,че ми е позната историята с растоянието ... :? Мисля,че няма нужда да обяснявам,за какво говоря :) Едва ли има човек,който да не знае с един наш съфорумник,колко добри приятели бяхме (BFF) и после в какво се превърна приятелската ни обич,а на края ... На края стана така,че си пишем по 1 път в седмицата (най-много) и стигаме до там да се питаме как е времето при другия и други подобни глупави въпроси :?
..................
Отплеснах се,сори!!!
Слънчице ако имаш нужда да споделиш на някого - аз съм на среща :) Дали ще е на ЛС,дали ще е в скайп ... ако мога да помогна - ще помагам :)

slun4ice_90
04-23-2009, 18:13
Ох,дано...Той има регистрация тук...И ще я скива на 100 % съм сигурна...Мерси,много за съветите. :-) Аз съм голям инат и това не му харесва. :-D

Hilary_
04-23-2009, 18:16
Еее Зори е права...трудно е от разстояние ама ако не се осъзнае този момък, който и да е... бой, бой... :D Иначе не се познаваме ама ако има нещо казвай...дали тук или ЛС все тая... :-) Аз също съм на среща... :wink:

slun4ice_90
04-23-2009, 18:27
Благодаря ти много,наистина.Вече ми помагате със Зори. :-)

Hilary_
04-23-2009, 18:28
Еее ако не сме ние тука да оспамим темата и да помогнем кой друг... :wink: :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
04-23-2009, 18:39
Ами той не е от тук...И сама разбираш,че не ходим още...Това е,което ни тревожи и двамата всъшност (разстоянието)... :?

...и с право! :?

smileforyou12
04-23-2009, 18:47
сети се за някоя хубава история и се усмихни ще ти олекне :)

slun4ice_90
04-23-2009, 18:48
сети се за някоя хубава история и се усмихни ще ти олекне :) В момента,нищо не може да ми помогне... :?

smileforyou12
04-23-2009, 18:49
емии значи по добре да си го изкараш всичкото и накрая ще е по добре щом нищо не може да ти помогне :(

slun4ice_90
04-23-2009, 18:53
О,да така ще направя... :(

smileforyou12
04-23-2009, 19:01
О,да така ще направя... :(
айде и по бързо да ти се оправи настроението и между вас нещата :-)

dragonfly92
04-23-2009, 19:58
за връзка от растояние довреието е най-важно :( казвам ти го от личен опит, защото моята връзка в момента е такава.в началото имахме малко притеснения по въпроса,не нещата се оправиха :) незнам как точно стоят нещата м/у вас но ти пожелавам мн успехи и не се отчаивай , нещата винаги си идват на мястото :) ако имаш нужда аз също съм насреща :) :-) :)

slun4ice_90
04-24-2009, 05:06
Благодаря ти и на теб.Събудих се в перфектно настроение,след малко отивам на даскало. :( Лек ден,на всички! :)

3oPuTy
04-24-2009, 05:12
^ Ааа така вече ми харесваш с това перфектно настроение :) :-)
Приятно даскало и да се прибереш в същото настроение,че да не се караме :o :D :-)



П.П.Малеее от сутринта раздавам по много целувки ... Това едва ли е на добре :D Лигаво ми е :D

slun4ice_90
04-24-2009, 05:17
:D Като ме скива госпожата по Бел ще ми провали деня просто...Тря да ме изпитва и т.н. Класмата също...Вчера ме направиха луда значи.По т'ва учи,по онова...А,искам почивка някъде да замина.Далеч от всички и всичко :D ... :? Ще направя едно бягство май. :-) И на мен ми е лигаво едно.

Henn
04-24-2009, 06:43
Бъди с него както можеш по skype ли, по телефона ама бифшата ще я забрави... от личен опит ти казвам ;) аз забравих моята поне..
Аз в момента съм долу горе в същото положение само че от мъжката страна.. Приятелката ми, обаче не е като тебе да седне да напише нещо а само се цупи и все аз трябва да и оправям настроението...

Тука малко отклонение ако искаш го чети, кой знае може да те разсее :)
ОФФ:
снощи аз трябваше да ходя на едно рейв парти с класа (има една бифша вътре) и просто неможех да си остана в къщи на skype да си пиша с нея щото щях да се изпокарам със сумати приятели... На нея и стана кофти и аз отидох за 30 мин и се прибрах... и се скарах с някой хора.. И така снощи по едно време ми вика "аре аз ще си лягам.." аз и казах добре събуди ме и тя "аз съм на зъболекар после за подарак щот съм на рд"... и на мене ми стана леко тъпо щото се изпокарах с доста фр заради нея и не отидох пък тя няма да намери малко време за нея.. скарани сме в момента и от снощи никой никой не е потърсил пък аз както обикновенно немога да спра да мисля за нея и се чудя да и се обадя ли... и в същото време искам да видя тя какво ще направи... Някакви съвети?

slun4ice_90
04-24-2009, 10:56
:D Аз съм същата...Правя му големи фасони и му се сърдя...Абе сложни сме си женските.Искаме повече внимание и т.н.Нормално е.Обаче ти тря да балансираш нещата,просто.Отделяй й достатъчно време и такам. :-P

Henn
04-24-2009, 11:19
:D Аз съм същата...Правя му големи фасони и му се сърдя...Абе сложни сме си женските.Искаме повече внимание и т.н.Нормално е.Обаче ти тря да балансираш нещата,просто.Отделяй й достатъчно време и такам. :-P
еее :shock: :shock: :shock: ми на мене ми праят фасони от 8 месеца и всеки път като се натваря и след 2 мин ми става някакво жално такова и немога да и прая гадно и ходя да опраям нещата :D:D:D то добре сте сложни ама не са уливаите да не останете на сухо :D 8) :razz:

slun4ice_90
04-24-2009, 12:27
:D Аз съм същата...Правя му големи фасони и му се сърдя...Абе сложни сме си женските.Искаме повече внимание и т.н.Нормално е.Обаче ти тря да балансираш нещата,просто.Отделяй й достатъчно време и такам. :-P
еее :shock: :shock: :shock: ми на мене ми праят фасони от 8 месеца и всеки път като се натваря и след 2 мин ми става някакво жално такова и немога да и прая гадно и ходя да опраям нещата :D:D:D то добре сте сложни ама не са уливаите да не останете на сухо :D 8) :razz: :D Опитвам се да не правя повече фасончета...Знам,че имам един характер и такам...

GossipGirl89
04-24-2009, 13:23
Много е гадно така с връзка от разстояние обаче не се отказвай! Щом се харесвате не се предавайте! Не спирай да му показваш, че държиш на него и може да ти вярва. Ти си умно момиче и ще успееш да го убедиш, сигурна съм ;) Успех мацко и горе главата! Всичко ще се оправи :-)

fc
04-24-2009, 13:28
Само не лягай да умираш :)

slun4ice_90
04-24-2009, 13:30
Мерси,много!Искам да му покажа страшно много,но за сега няма такава възможност.Дано и това да стане.Не смятам да се отказвам,защото е най-страхотното същество.Той върна усмивката на лицето ми.Днес като ходя и си мисля за него и сияя. :---) :smt007

slun4ice_90
04-24-2009, 13:32
Само не лягай да умираш :) Няма,спок... :D

slun4ice_90
04-24-2009, 16:48
Меги,заключи темата...Няма значение вече.

Take_That
04-24-2009, 16:54
Не можеш да го накараш да ти вярва - или го прави или не, затова никой не може да му помогне. Ако той си е наумил, че не трябва да ти има доверие, ако е обсебен от тази мисъл, дори и по 100 начини да му докажеш, че НЕ Е ТАКА, пак няма да вярва. Може би трябва да си поговорите сериозно, да му кажеш, че може да ти има доверие
П.П - може би просто го плаши разстояние, което е много по-вероятно и затова да ти казва, че ти няма доверие....... Поговорете :) Успех, мила :):)

slun4ice_90
04-24-2009, 16:59
:cry: Вече нищо няма значение...За пореден път съм разбита...Като искам да знам всичко е така... :o :(

Take_That
04-24-2009, 17:25
:cry: Вече нищо няма значение...За пореден път съм разбита...Като искам да знам всичко е така... :o :(


Милата :( (hug)(hug) Ейй, каквото и да е станало (ако искаш можеш да разкажеш, за да ти олекне) горе главата! (hug)

slun4ice_90
04-24-2009, 17:35
Ти би трябвало да знаеш...и то доста добре...Ще се оправя,спок.

Re5peC7
04-24-2009, 17:43
Ти би трябвало да знаеш...и то доста добре...Ще се оправя,спок.
Не, не знае...не сме се виждали от много време и не бяхме се чували...

slun4ice_90
04-24-2009, 17:48
Ок,няма значение... :)