PDA

View Full Version : Ако няой знае ....



ludisuvarshen
04-23-2009, 18:09
От известно време изпитвам силни чувства към едно момиче проблема е че сме на голямо разтояние и незнам по цял ден какви ги върши а аз много държа на нея и ако ме замени с друг доста ще страдам имахме няколко кафги и то доста голями, а от известно време се държи някакси различно говорих с нея отрича всичко и казва че ме обича страшно много. Виждали сме се само няколко пъти и от тогава общуваме само по skype, но ден след ден и усещам как и омръзвам.От няколко дни се чудя дали да не и предложа напълно да се освободо от мен просто за да е щастлива или незнам вече имам чувството че всеки момент ще ми каже думи последни и ще стане доста кофти просто искам да разбера ако някой знае начин по който да разбера какви са и истинските чувства и намерения към мен да каже

мн ще съм ви благодарен

Hilary_
04-23-2009, 18:14
Щом си я питал и тя ти е казала, че все още те обича...никой от този форум не може да те убеди дали това е истина или не освен самата тя...ти не ходиш с форума а с нея нали...?! :-o Не си внушавай, че е охладняла и тн... ако беше убеден в товз нямаше да търсиш тук съвети дали да се разделите или не... продължи с нея колкото и да е трудно щом толкова я обичаш вместо да я скъсаш и следващата ти тема да бъде "Не мога да я забравя..." ... и да съжаляваш още повече!!! Вкарайте малко доверие бе... 8)

Take_That
04-24-2009, 17:17
Не прибързвай с тези последни думи ..... може отново да поговорите по темата за чувствата и.
П.П ако интуицията типодсказва, че вече не е същото, може би трябва да и се довериш

ludisuvarshen
04-24-2009, 21:37
"П.П ако интуицията типодсказва, че вече не е същото, може би трябва да и се довериш"

Демек какво да направя ? Наистина само в най - краен случей бих я напуснал много ми се иска да сме си както преди

Henn
04-24-2009, 23:27
"П.П ако интуицията типодсказва, че вече не е същото, може би трябва да и се довериш"

Демек какво да направя ? Наистина само в най - краен случей бих я напуснал много ми се иска да сме си както преди
Хващай автобуса и отивай да я видиш ако толкова държиш на нея.. Това бих направил поне аз..

Seducti0n
04-25-2009, 00:11
Разстоянието преебава всичко.... :?
За мен лично подобни връзки са немислими.То може в един град да сте и пак да не се виждате често, но самата мисъл, че сте далече един от друг прецаква нещата.
Крайно непълноценно ми се струва всичко.Няма как някой да заслужи доверието ти по скайп, да те обича, целува и прегръща посредством емотикони.
Чата е едно, живия контакт съвсем друго, а когато виртуалното общуване е доминиращо нещата не са така истински и красиви.

GabisiTa
04-25-2009, 07:41
Ако имаш възможност върви до нейния град да се видите и да си изясните всичко очи в очи ... :?

Lapin
04-25-2009, 07:45
Разстоянието преебава всичко.... :?
За мен лично подобни връзки са немислими.То може в един град да сте и пак да не се виждате често, но самата мисъл, че сте далече един от друг прецаква нещата.
Крайно непълноценно ми се струва всичко.Няма как някой да заслужи доверието ти по скайп, да те обича, целува и прегръща посредством емотикони.
Чата е едно, живия контакт съвсем друго, а когато виртуалното общуване е доминиращо нещата не са така истински и красиви.

+1 Точно ;)

ludisuvarshen
04-25-2009, 08:27
Автобуса лесно ще го хвана ама има ли смисал ако тя не държи на мен и не ме обича бих искал да ми каже това без да се разкарвам и без да ме лъже :(

soul1199
04-25-2009, 08:31
Щом си я питал и тя ти е казала, че все още те обича...никой от този форум не може да те убеди дали това е истина или не освен самата тя...ти не ходиш с форума а с нея нали...?! :-o Не си внушавай, че е охладняла и тн... ако беше убеден в товз нямаше да търсиш тук съвети дали да се разделите или не... продължи с нея колкото и да е трудно щом толкова я обичаш вместо да я скъсаш и следващата ти тема да бъде "Не мога да я забравя..." ... и да съжаляваш още повече!!! Вкарайте малко доверие бе... 8) ;-) ;-) ;-)

readyornot
04-25-2009, 18:45
ми виж сега говори с нея ако е нужно няколко пъти наблюдавай как се отнася към въпросите ти и към разговора ви като цяло и не избързвай !!!

Take_That
04-25-2009, 19:02
"П.П ако интуицията типодсказва, че вече не е същото, може би трябва да и се довериш"

Демек какво да направя ? Наистина само в най - краен случей бих я напуснал много ми се иска да сме си както преди

Искам да кажа, че интуицията почти никога не ни подвежда и може би е дошло времето за раздяла..... Но разбирам, че "само в краен случай би я напуснал", тогава, както казаха по-горе хващай автобуса и отиди да я видиш :)

Take_That
04-25-2009, 19:04
Автобуса лесно ще го хвана ама има ли смисал ако тя не държи на мен и не ме обича бих искал да ми каже това без да се разкарвам и без да ме лъже :(

Ако не отидеш, няма как да прецениш това, очите не лъжат ..... :) На живо е съвесем различно, тогава можеш да разбереш дали наистина един човек ти казва истината или премълчава нещо, а по skype - фалшива работа....

ludisuvarshen
04-25-2009, 19:23
Take_That май със сигурност си права и така ще направя пък ще видим дали ще се разберем

Take_That
04-25-2009, 20:52
Take_That май със сигурност си права и така ще направя пък ще видим дали ще се разберем

Желая ти успех :) дано всичко мине добре и чувствата и към теб са същите :)

valdesbg
04-26-2009, 17:55
Излез от филма мой човек... :) скайп разваля хората :)

smileforyou12
04-26-2009, 18:55
може би е осъзнала че не е трудно да се потдържа връзка от разстояние и за да не те нарани нищо не казва за да си мислиш че всичко е наред

missionimpossible
04-27-2009, 12:15
От известно време изпитвам силни чувства към едно момиче проблема е че сме на голямо разтояние и незнам по цял ден какви ги върши а аз много държа на нея и ако ме замени с друг доста ще страдам имахме няколко кафги и то доста голями, а от известно време се държи някакси различно говорих с нея отрича всичко и казва че ме обича страшно много. Виждали сме се само няколко пъти и от тогава общуваме само по skype, но ден след ден и усещам как и омръзвам.От няколко дни се чудя дали да не и предложа напълно да се освободо от мен просто за да е щастлива или незнам вече имам чувството че всеки момент ще ми каже думи последни и ще стане доста кофти просто искам да разбера ако някой знае начин по който да разбера какви са и истинските чувства и намерения към мен да каже

мн ще съм ви благодарен
значи пич аз съм в същото положение като теб от гледна точка на държанието на мацката.Едно говори , а с държанието си показва съвсем друго.Но мисля , че не трябва да прибързваш с решението си...помисли си какво би станало ако прекъснеш всичко и какво би станало ако продължите отношенията си.Успех =)