PDA

View Full Version : Проблем, не знам какво е!



H0lyGanGs7eR
04-23-2009, 20:49
Не знам как точно се определя това място, но между сливиците и брадичката ( долу горе цялото място ), под кожата имам някаква мас или нещо от този сорт, мисля че гуша май се нарича мястото. Много ме дразни, и става още по-голямо като си наведа главата надолу. Грозно е и дори ми е трудно да си направя хубава снимка, защото си личи много. Та въпроса ми е има ли някой подобен проблем и как може да се оправи. Благодаря.

pimkie_girl
04-23-2009, 21:36
отиди на лекар, звучи сериозно, може би е свързано с линфните жлези, но не съм много сигурна.

b3b0rana
04-24-2009, 02:28
Ами на мен не ми звучи сериозно.. в смисъл.. ти пълничка ли си? При някои хора е така..не съм сигурна какво имаш предвид.Това от скоро ли е или винаги си била така? :-o Можеш ли да ни покажеш някоя своя снимка? Ако искаш изрежи лицето си.. само този участък поне ни покажи да разберем за какво става въпрос

H0lyGanGs7eR
04-24-2009, 08:25
Първо съм момче, второ не съм въобще дебел, което е по-странното, защото съм виждал хора с такова нещо, но доста дебели. Сега се сетих, че се казва двойна брадичка. Ако не можете все още да ме разберете ще кача снимка.

Dollystar
04-24-2009, 11:15
Качи снимка, може би просто си си създал такъв компелк а изоб6о да нямаш проблем :P

H0lyGanGs7eR
04-24-2009, 21:07
Дайте някакъв сайт където свободно да се качват снимки, защото съм снимал само мястото и не мисля да я качвам в някой сайт за запознанства :-D

clever
04-24-2009, 21:15
Дайте някакъв сайт където свободно да се качват снимки, защото съм снимал само мястото и не мисля да я качвам в някой сайт за запознанства :-D
prikachi.com така мисля че беше :D

H0lyGanGs7eR
04-24-2009, 21:34
http://prikachi.com/images.php?files/782841v.jpg


Ето, попринцип не е толкова голяма 2ната брадичка, но като си наведа главата надолу това се получава. :(

clever
04-24-2009, 21:49
http://prikachi.com/images.php?files/782841v.jpg


Ето, попринцип не е толкова голяма 2ната брадичка, но като си наведа главата надолу това се получава. :(съветвам те да се консултираш с лекар
може да е гуша :-o
разрови се за инфо и се консултирай с лекар
дано нищо ти няма... :(
и след това сподели тук какво ти е казал чичо доктор :wink:
Успех!

Nitroglycerin
04-25-2009, 09:23
Ходи на ендокинолог , да ти направи изследвания.Вероятно е гуша ,но трябват изследвания за по-точна диагноза.

H0lyGanGs7eR
04-25-2009, 09:53
Ходил съм на лекар, каза че проблема е козметичен и не ми каза с какво да го махна, не е гуша. Виждал съм доста хора с такъв проблем, но обикновенно са по-възрастни или са доста дебели.

MrUndaztood
04-25-2009, 11:08
Ако не е гуша.Вариянтите са 2:
-цялостно отслабване (но пък може после кожата да провисне)
-пластична операция

Но тъй като викаш,че не си голям в тегло,значи за теб е пластничната,ако не щеш,значи ще трябва да се примириш