PDA

View Full Version : Тя е по-висока :/



RoCkSpOt
04-23-2009, 20:02
Гаджето ми е по-висока от мен... :( аз съм на 15 тя е на 13... и мойте родители са ниски... аз съм и до носът смл знам,че е мн смешно...Заедно сме почти 4 месеца и мн се обичаме наистина... Но искам да питам дали след време може да ме скъса точно заради височината ми :(:(:(

Kostadin_682
04-23-2009, 20:03
Гаджето ми е по-висока от мен... :( аз съм на 15 тя е на 13... и мойте родители са ниски... аз съм и до носът смл знам,че е мн смешно...Заедно сме почти 4 месеца и мн се обичаме наистина... Но искам да питам дали след време може да ме скъса точно заради височината ми :(:(:(
Е ние брато какво да напрайм :( ... за това лек не се сещам...

myNameIsImmortal
04-23-2009, 20:05
Ако те обича истински няма да те скъса, спокойно, а и щом е вече 4 месеца с теб, това няма значение за нея ;)
Недей да се притесняваш ами се радвай на връзката ви и се обичайте! :)

Успех! :)

RoCkSpOt
04-23-2009, 20:08
Да,но тя 1 път каза на 1 нейна приятелка,ако и след време е толкова нисък незнам :( знам,че сега тва не й е толкова проблем,но след време ?

myNameIsImmortal
04-23-2009, 20:11
Да,но тя 1 път каза на 1 нейна приятелка,ако и след време е толкова нисък незнам :( знам,че сега тва не й е толкова проблем,но след време ?
абе живей за момента.. каквото стане това ще е, ако е писано ще сте още време заедно, ако не - не..
Всяка връзка рано или късно приключва поради различни причини..
Ако знаеш още колко гаджета ще имаш докато дойде време да се жениеш и да създаваш семейство - бедна ти е фантазията ;)
Затова си я обичай и не се тревожи, че си по-нисък ;)

Kostadin_682
04-23-2009, 20:13
Да,но тя 1 път каза на 1 нейна приятелка,ако и след време е толкова нисък незнам :( знам,че сега тва не й е толкова проблем,но след време ?
Ей на това му викам детинска работа... а бе какво значение има колко си висок/а.. не мога да го разбера :?

myNameIsImmortal
04-23-2009, 20:15
Ей на това му викам детинска работа... а бе какво значение има колко си висок/а.. не мога да го разбера :?
Дядо Попе - изясмнявам заради теб 8-)
значение има, защото тези момичета си хващат приятели не заради самите тях, а за да се показват с някой и когато не изглеждат добре с половинката си видят голямата ножица и режат на посоки.. защото искат да са перфектната двойка и като ги гледа някой да казва: оле тея кви са шладкИиИИи.. :?

smileforyou12
04-23-2009, 20:17
Ей на това му викам детинска работа... а бе какво значение има колко си висок/а.. не мога да го разбера :?
Дядо Попе - изясмнявам заради теб 8-)
значение има, защото тези момичета си хващат приятели не заради самите тях, а за да се показват с някой и когато не изглеждат добре с половинката си видят голямата ножица и режат на посоки.. защото искат да са перфектната двойка и като ги гледа някой да казва: оле тея кви са шладкИиИИи.. :?
така е но проблема е че няма перфектни двойки :( :?

Kostadin_682
04-23-2009, 20:18
Ей на това му викам детинска работа... а бе какво значение има колко си висок/а.. не мога да го разбера :?
Дядо Попе - изясмнявам заради теб 8-)
значение има, защото тези момичета си хващат приятели не заради самите тях, а за да се показват с някой и когато не изглеждат добре с половинката си видят голямата ножица и режат на посоки.. защото искат да са перфектната двойка и като ги гледа някой да казва: оле тея кви са шладкИиИИи.. :?
МАй схващам вече 8-) мерси за пояснението братле... 8-)
По темата:
Ако е решила да те скъса ще те скъса брат...дно и дойде акъла след някой друг месец, за да разбере, че височината няма значение...

AnzaRe
04-23-2009, 20:19
Ако се обичате няма да скъсате.Размерът няма значение!

smileforyou12
04-23-2009, 21:26
вече не намирам тази причината поради която би се разделила с теб,защото според мен ако беше така нямаше въобще да се захваща с теб :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2009, 01:54
това е малко като историята за петко ;д каква беше приказката .. майката и бабата почнали да се вайкат преди петко да се е родил.. същата история с теб. какво ще стане после не можеш да знаеш.. за сега не те е зарязала, и ако те обича наистина няма и да го направи заради 2 пръста разстояние... освен това не се вайкаи преди нещо да е кривнало защото лошите мисли добро не водят! :)

valdesbg
04-24-2009, 04:59
Баси проблема....

Ако иска и за цвета на връзките на обувките ще те скъса..повод винаги може да си намери.

А и ако баба беше мъжка..нали знаеш :)

3oPuTy
04-24-2009, 05:09
Ооо я спокойно ;) Имам приятел,който е на 20 г.,ходи с момиче на почти 18 г. и той също й е някъде до носа (че ако не и мааалко по-надолу :-D ),но не им пука и са заедно вече 2 години и нещо ;)

selens
04-24-2009, 07:03
Спокойно ще имаш много гаджета още .. а щом тя го е казала явно размера ти я притеснява малко или много :(

gobabygo
04-24-2009, 07:10
Добре де вече 4 месеца не си ли я опознал и сам би трябвало да можеш да си отговориш на въпроса...Трезво мислещите хора ще ти отговорят,че височината няма никакво значение.Ако те зареже заради това просто не си е струвало хабенето на време.

Henn
04-24-2009, 08:26
Спокойно ще имаш много гаджета още .. а щом тя го е казала явно размера ти я притеснява малко или много :(
Не притеснява нея лично, 100% се притеснява от тва какво мислят нейните приятелки :-x :-x :-x

а и да питам разлика в ръста с 10см голяма ли е според момичето ? (момче 1.90 и момиче 1.80)

3oPuTy
04-24-2009, 10:39
а и да питам разлика в ръста с 10см голяма ли е според момичето ? (момче 1.90 и момиче 1.80)
Преди 4 години бях 1.65см. (най-много) и ходех с момче 1.89см. ... Според теб тия мижави 10см. дали са много?! :-D :-o :-D

Henn
04-24-2009, 11:11
а и да питам разлика в ръста с 10см голяма ли е според момичето ? (момче 1.90 и момиче 1.80)
Преди 4 години бях 1.65см. (най-много) и ходех с момче 1.89см. ... Според теб тия мижави 10см. дали са много?! :-D :-o :-D
Не бе аз си набивам комплекса че няма да съм толкова огромен сравнение с нея :D :D :D шантава работа няам кво да прая :D :D :D

NaughtyOne
04-24-2009, 15:33
И какво като е по-висока...да си отреже главата ли?

Hilary_
04-24-2009, 15:39
Това ще е най-глупавата причина ако те скъса...няма такъв шанс...спокойно... :lol: :wink:

slun4ice_90
04-24-2009, 15:56
Баси проблема,ще те скъса да знаеш... :D :? Като пуснете такава тема и ми иде да ви гръмна...Сериозно... 8)

LittlePrincess
04-24-2009, 16:15
Не е толкова фатално, бе. Казваш, че сте заедно 4 месеца вече - щом досега не те е зарязала заради височината, едва ли се е засилила. :)

selens
04-24-2009, 18:52
Спокойно ще имаш много гаджета още .. а щом тя го е казала явно размера ти я притеснява малко или много :(
Не притеснява нея лично, 100% се притеснява от тва какво мислят нейните приятелки :-x :-x :-x

а и да питам разлика в ръста с 10см голяма ли е според момичето ? (момче 1.90 и момиче 1.80)
Лошото е ако послуша приятелките си .. :(

I_Know
04-24-2009, 18:54
Спокойно ще имаш много гаджета още .. а щом тя го е казала явно размера ти я притеснява малко или много :(

+1

moon_flower
04-24-2009, 19:01
Казваш,че много се обичате? Ми вие ако се обичахте изобщо нямаше да ви пука кой колко е висок.И мойто гадже е с 3-4 см по-ниско от мен,а аз съм момиче,но не ми дреме.Не ни е брутална разликата,а и да беше изобщо нямаше да ме грее.Така че не се коси толкова.А и да те скъса пак ще си намериш ново момиче.
А...за приятелките и-първо те трябва да са пълни тъпанарки,за да коментират височината на гаджето и.Ако и бяха истински приятелки щяха да се радват за нея,а не да ти намират кусури.А още по-голяма глупачка ще излезе тя,ако им се върже на глупостите и тъпите приказки.И все пак ако го направи трябва да знаеш,че не си е заслужавало да се занимаваш с нея. :)

teenems
04-24-2009, 21:02
И какво като е по-висока...да си отреже главата ли?

+1

пък ти 8-) купи си обувки на токчета :smt040

kroasandvi4
04-24-2009, 21:17
От какъв зор ги слушаш кво говорят хората? Щом тя ти се кефи, тва е важното.

Henn
04-24-2009, 21:20
Спокойно ще имаш много гаджета още .. а щом тя го е казала явно размера ти я притеснява малко или много :(
Не притеснява нея лично, 100% се притеснява от тва какво мислят нейните приятелки :-x :-x :-x

а и да питам разлика в ръста с 10см голяма ли е според момичето ? (момче 1.90 и момиче 1.80)
Лошото е ако послуша приятелките си .. :(
точно.. и ако ги послуша няма да си заслужава :)

Seducti0n
04-24-2009, 22:30
Подобна постъпка доказва само едно нещо-тъпота и ограниченост. :wink:
Признавам, че ситуация като твоята, определено не е от най-приятните, но в край на сметка преди да тръгнеш с някого преценяваш дали той е подходящия за теб, а не като мине време /което при вас не е никак малко/, да се присети, че и стигаш до носа.Това си с височината си е било така и преди да се съберете...:?

selens
04-25-2009, 07:14
Спокойно ще имаш много гаджета още .. а щом тя го е казала явно размера ти я притеснява малко или много :(
Не притеснява нея лично, 100% се притеснява от тва какво мислят нейните приятелки :-x :-x :-x

а и да питам разлика в ръста с 10см голяма ли е според момичето ? (момче 1.90 и момиче 1.80)
Лошото е ако послуша приятелките си .. :(
точно.. и ако ги послуша няма да си заслужава :)
Яно е лигла .. щом размера ти я притеснява .. защо е тръгнала с теб :? По-добре говори сериозно с нея за да не си губиш времето само ;-) :)

Rza
04-25-2009, 07:24
вие сте като чаветата от Англия на 13 и 15 дето дете си имат и там мацката по-голяма пък виж деца си правят,обичат се :lol: само не правете бебе :-o

BuKuTyY
04-25-2009, 17:09
ако сега наистина се обичате понататък ,както е казала тя ,ще се обичате още повече и на нея въобще няма да и дойде на акъла да те остави заради ръста :)

NaNa_SladuRana
04-26-2009, 15:02
мая приятел носи по-голям номер обувки от мен :( засега не е прблем,но по-натам сигурно разликата от 8/9 номера ще си изиграе ролята :lol: Пич осъзнай се мацката те иска такъв какъвто си :) я пусни снимка да видим за ква разлика става въпрос :) помеждудругото намирам по-нисичките мъже за по-симпатични

soul1199
04-26-2009, 16:09
щом се обичате,не мисля,че е проблем,вярно малко е смешно отстрани,но какво ти пука :grin:

crazymm
04-26-2009, 16:29
Ходила съм с по - нисък и бяхме заедно 11 месеца. Причината да го скъсам определено не беше във височината, а в държанието му. ;)
Няма значение колко си висок, важно е как се отнасяш с момичето.. :)

got2Bthe1
04-26-2009, 17:03
Ако те обича истински няма да те скъса, спокойно, а и щом е вече 4 месеца с теб, това няма значение за нея ;)
Недей да се притесняваш ами се радвай на връзката ви и се обичайте! :)

Успех! :)
+

Lip4y
04-28-2009, 18:13
И моят приятел е по нисак с глава от мен аз съм на 15 той на 17 :) :)

hisy
04-30-2009, 15:12
ако наистина се обичате няма да те зареже... аз например съм по-висока от гаджето ми.. но това не ми пречи.. ние много се обичаме и не обръщаме внимание на височината :) такаче не се притеснявай..ако наистина се обичате и се подкрепяте всичко ще е наред :wink:

Shushu11
05-01-2009, 08:32
Според мен височината не е проблем,аз също съм била с по-ниско момче и не ми пукаше,въпреки,че много хора ме скъсваха от ебавки,но просто това не ме вееше хаха.Така,че бъди си заедно с приятелката и да не ви засяга кой какво говори. :) :) :)

Re5peC7
05-01-2009, 10:40
да ти имам проблема приятелю...искаш ли дасе разменим да видим..

fc
05-01-2009, 11:58
Съжелявам, че аз ще ти го кажа ама тя е на 13, няма как да те обича. Съвсем скоро някое момче ще и вдигне акциите и тя ще те зареже. На твое място бих и свалил акциите. Бъди реалист.

PainMonopoly
05-01-2009, 12:05
И като скъса, кво? Ще излезе, че е пача, дето е с тебе само за да се хвали пред приятелките си. Това ли ти трябва?