PDA

View Full Version : Обичаам го, но боли :(



Lady_AMG
04-23-2009, 21:02
Обичам това момче от три години и повече, заедно сме и нали уж всичко би трябвало да е наред, но просто не си пасваме:( Знам че е странно да го кажа след толкова много време, но просто стана изведнъж така че само се караме и той постоянно ме наранява с действията си, пренебрегва ме, тъпче ме и когато се опитам да поговорим ми казва нещо от сорта на "Айде казвай какво искаш и ме остави на мира". Трудно ще ми е, но мисля да го оставя. Въпреки че го обичам и въпреки че и той ме обича. Просто сърцето ми не може да понесе повече болка :(

smileforyou12
04-23-2009, 21:04
да. по добре го остави недей да се хабиш емоционално заради любовта
рано или късно ще намериш човека с който ще си павате идеално и ще те уважава и обича

justbebsi
04-23-2009, 21:11
Щом те наранява и тъпче и чувстваш че не искаш да си с него , най-доброто решение е да го оставиш. И аз така бих направила , ако бях на твое място

cinderella_gugutka
04-23-2009, 21:16
ако те оби4аше достатъ4но нямаше да те наранява.остави го

slun4ice_90
04-24-2009, 13:00
За каква любов говориш,когато се държи така с теб? :? :-o

GossipGirl89
04-24-2009, 13:11
Миличка, мога да ти кажа, че преди 1 година аз бях в абсолютно същото положение. След 2 годишна връзка изпълнена с много красиви моменти и истинска любов, момчето започна да се държи по абсолютно същият начин като твоят приятел... - пренебрегваше ме, държеше се гадно, заяждаше се без причина, но паралелно с това твърдеше, че ме обича... Накрая след поредната караница, в която ми каза "Като не ти изнася си обирай крушите!" нервите ми вече не издържаха, чашата преля и го скъсах :) И на мен ми беше много болно, че нещо толкова красиво може да свърши по такъв грозен начин... Но просто понякога тръпката и чувствата изчезват, започвате да сте заедно па навик иии това писва в един момент... Още повече като се карате всеки ден, така само си тровите нервите и двамата и наистина няма никакъв смисъл да продължавате. Знам колто те боли о колко ти е трудно, но това е най-доброто решение според мен. Няма никакъв смисъл да си с човек, който не те зачита и уважава... :?

ef4etyYy
04-24-2009, 13:46
оф момчетата са баси сбърканата работа :o
и моя е така .. твърди че ме обича па неска му пиша нещо и той "еби си майката бе са играя не ми пречи" :shock: :o :smt021 :smt021 :smt022


късай го тоя .. иска ми се и аз да можех ..

Take_That
04-24-2009, 16:51
но просто не си пасваме:( само се караме и той постоянно ме наранява с действията си, пренебрегва ме, тъпче ме и когато се опитам да поговорим ми казва нещо от сорта на "Айде казвай какво искаш и ме остави на мира". Трудно ще ми е, но мисля да го оставя ...и той ме обича.

1-во Обича те, но в същото време те мачка, унижава и ти говори неща от сорта на:"Казвай, каквото имаш да казваш и ме оставяй на мира!" - Е това не може да го каже човек, който обича...
2-ро ПРАВИЛНО си решила да прекратите връзката си.. не отлагай..

Punisherrr
04-24-2009, 17:02
За каква любов говориш,когато се държи така с теб? :? :-o

Hilary_
04-24-2009, 17:05
Сорка че ще ти го кажа...но ак оте обичаше не мисля че щеше да те наранява толкова много... :( Трудно ще е, но няма друг начин... или поне аз така мсиля... :(

Lady_AMG
04-24-2009, 21:22
Оф прави сте хора :( Мерси много за вниманието, надявам се не съм ви отегчила, но просто знаете как е да обичате някого с цялото си сърце и да се откажете от него :( Ама така ще да е, дано да се усети щом ме загуби...

selens
04-24-2009, 21:40
Тъпчи го и ти бе :? когато си прекалено добра с някой човек той ти се качва на главата ..

evelinka1122
04-25-2009, 13:01
оо не... край спирай... слагай енда и готово! всеки си има достойнство!

sextazy_baby
04-25-2009, 13:03
Не се занимавай повече с него,покажи му че имаш достойнство

sadme
04-25-2009, 13:12
Обичам това момче от три години и повече, заедно сме и нали уж всичко би трябвало да е наред, но просто не си пасваме:( Знам че е странно да го кажа след толкова много време, но просто стана изведнъж така че само се караме и той постоянно ме наранява с действията си, пренебрегва ме, тъпче ме и когато се опитам да поговорим ми казва нещо от сорта на "Айде казвай какво искаш и ме остави на мира". Трудно ще ми е, но мисля да го оставя. Въпреки че го обичам и въпреки че и той ме обича. Просто сърцето ми не може да понесе повече болка :(
не му позволявай така да се държи с теб...и какво като ходите от 3 години...това няма да ти е първата, нито последната любов... режи, зарежи го..намери си друг който няма така да се отнася...

neverfallinlove
04-25-2009, 20:55
Не съм съгласна с нищо от прочетеното.Говорим за години връзка.Верно сиг. няма вече тръпка и т.н. не знам, но едва ли ще ти е толкова лесно.А и като те тъпче не означава, че не те обича.Това не е точно така, сякаш ти никога не си го наранявала и вечно сте били супер и двамата в изгодни позиции.Поговори с него, кажи му как виждаш нещата ти.Може да не си вечно с него, но ако си търсиш оправдание да скъсаш момчето - а на мен така ми изглежда.Просто помисли по реално на нещата и късмет ти желая :)

FiRe_LaDy
04-25-2009, 21:09
Оф прави сте хора :( Мерси много за вниманието, надявам се не съм ви отегчила, но просто знаете как е да обичате някого с цялото си сърце и да се откажете от него :( Ама така ще да е, дано да се усети щом ме загуби...

Дано наистина се усети!И аз обиам едно момче 3 години и нещо,но явно още не е осъзнал колко силни чувства имам. :( Наистина много ме боли от всичко,което се е случвало през това време.Начина,по който ме наранвяаше и пренебрегваше... ужасно беше всичко.НО реших,че не заслужавам това нещо.Днес го видях.Викаше ме при него - просто му се изсмях.Гадно му стана видях,но аккво да се прави?Понякога по-добре да ги зарежем и да не им обръщаме внимание.Боли,но колкото повече отглагаш - болката ще е по-голяма!Действай докато си събрала нужните сили,за да го зарежеш!

angel_spirit
04-26-2009, 11:28
Тъпчи го и ти бе :? когато си прекалено добра с някой човек той ти се качва на главата ..

+1

soul1199
04-26-2009, 11:30
по-добре го остави

nAnIi
04-26-2009, 11:59
ам ам допреди месец и аз бях в такова положение...беше от моя клас ии страшно много го харесвах..е ооказа се че и той има чувства към мене както и да е тръгнахме на около 2-рата седмица той зе да се отчуждава и реших да го зарежа но неможах все пак имах чувства към него..накрая 2 сед след тва тои скъса с мене ии ме бече яд заради това 4е го търпях,нараняваше ме без да му пука ии си останах с разбито сърце..така че ЗАРЕЖИ ГООО!!!!! :-D :-D :P :oops:

loverboy94
04-26-2009, 12:02
Незнам ама от къде ги намирате тея момчета от мандрата ли от къде. Аз НИКОГА не бих се държал така с момичето, което обичам.

nAnIi
04-26-2009, 13:17
Незнам ама от къде ги намирате тея момчета от мандрата ли от къде. Аз НИКОГА не бих се държал така с момичето, което обичам. хехехехе е че има и нормални има ги ..ама често т.е в почти 100 % от слу4еите момичетата се влюбват в идиоти за6то нз ама...такос е :o :) а ти 6том не си кат тях даи скайп да те видим къв си ако иска6 де :oops: :P

milan4eto
05-11-2009, 13:10
Наистина няма смисъл да се продължава тази връзка след като това момче се държи толкова ужасно с теб.Поговорете си относно държанието му и тогава си прецени какво ще правиш.Искрено ти пожлевам всичко да се нареди :)

ANEw
05-11-2009, 14:28
Ако те обичаше достатъчно и те уважаваше, надали щеше да постъпва така с теб.

Bufti4ka
05-11-2009, 15:40
:oops: Един приятел ми беше казал "Никой мъж незаслужава сълзите на една жена,а този който ги заслужава никога няма да я разплаче" Така че мило момиче,по добре сама отколкото в лоша компания.Живота е пред теб,явно това не е твоето момче! Успех! :-)

TooLittelTooLate
05-11-2009, 16:20
Няма смисъл, не си заслужават нито времето нито нервите, които ще пропилееш още с него. Давай напред. :)

vampirekiss
05-11-2009, 16:29
selens

МнениеПуснато на: Съб Апр 25, 2009 12:40 am Заглавие: Отговорете с цитат
Тъпчи го и ти бе Confused когато си прекалено добра с някой човек той ти се качва на главата ..


Точно.Абе какво толкова го мислиш-зарязвай го.Колко много момчета има на тоя свят.

linkinpark6666
05-11-2009, 16:34
правилно постъпваш, дори да боли, явно раздялата е решението

Sa6eks
05-11-2009, 16:35
Зарязвай го.
Ни така ни иначе ... тегли му 1 майна... пък после ще тича след теб !

Lifash
05-11-2009, 16:53
Ам..Естествено,че най-доброто решение в случая е да го остави,да го забрави и т.н.,но все пак 3 години връзка и ..любов не се отхвърлят така лесно..После само да не се получи уж случайно да го търси,уж да не й пука с коя е той,ама само уж..Така че според мен най-удачното нещо е да поговорите...като се опитваш да игнорираш идиотските му отговори и да излееш всичко,което ти е на душата (: И да видиш може ли да се разберете и да останете заедно,защото ако го обичаш още,ще ти е много трудно да го забравиш,независимо от това как се държи с теб...