PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията.



zaedin
04-23-2009, 21:38
Здравейте. Имам следния проблем. От 2 месеца се опитваме да правим нормален секс с приятелката ми, но не винаги се получава. Първият и вторият път бяха ОК, но след това но успях да го вдигна. След това явно не можах да си го избия от главата и се повтори и потрети. Няколко пъти стана нормално, но повечето пъти имаме проблем. Преди да започнем съм в ерекция, но след това пада. Много обичам момичето, както и тя мен и засега няма проблем във връзката ни заради това, но все пак много ме притеснява. Сега пиша, афектиран от проблема тази вечер, за да ви попитам, дали се дължи на притеснение, или имам някакъв медицински проблем.

ПП. Моля, не пишете глупави коментари.

DimovB
04-23-2009, 22:06
Според мен проблемния фактор е на психическа основа.
Мисълта за предишните пъти, когато не се е получавало, е причина проблемът да се повтаря отново и отново. Пробвай да си я избиеш по някакъв начин от главата и да се отпуснеш максимално без да мислиш за глупости.

zaedin
04-23-2009, 22:11
Забелязъл съм, че когато не мисля за това се получава, но много трудно задържам тази мисъл далеч...

DimovB
04-23-2009, 22:15
Пробвай известно време да изкарате без секс докато позабравиш малко за това и когато се почувстваш, че това вече не те засяга се мятай в леглото. В противен случай, ако продължаваш с несполучливите опити, ще се затормозиш още повече и наистина няма да успееш да забравиш скоро.

zaedin
04-23-2009, 22:17
А има ли вероятност да имам медицински проблем?

DimovB
04-23-2009, 22:20
Щом го вдигаш без проблем, когато не се притесняваш излишно, значи нямаш медицински проблем. По-скоро психологически и трябва да се успокоиш малко.

zaedin
04-23-2009, 22:28
Моля, ако някой е имал подобен проблем и го е решил, да помага :)

ПП. DimovB, благодаря за отговорите!

JenataNaShefa
04-23-2009, 22:47
DimovB се произнесе с тежката присъда и да ти кажа е прав, по-добре послушай съвета му и за малко се въздържай... Опитай да не гледаш на това като проблем, а като нещо инцидентно и не му отдавай много голямо значение защото ще се задълбочи !

Gary
04-24-2009, 06:56
Всичко ти е от стрес и притеснение. Успокой се! Това е случайно - просто като мислиш само за него (както предполагам се случва) и стресът ти е достатъчен, за да се получи засечка.

anonimen123
04-26-2009, 08:15
Zaedin човек все едно разказваш моята история... Веднъж започваме на правим сеск с приятелката ми и всичко океу, но изведнъж като се притесних и ми падна.. и от тогава всеки следващ път като си помисля за предишната излагация така става и взех да се притеснявам, не мога да си го изкарам от главата. Може би ако използвам нещто като афродизиак другия път, за да ми дойде самочувствието, ще мога да го забравя това.
Иначе когато не мисля за него оная работа винаги ми сочи 12 4аса :) :) :)

HichNeMiPuka
04-26-2009, 08:22
моята съквартирантка и нейният "младеж" имаха същия проблем. известно време не се опитваха да правят каквото и да било. в момента не се спират. кат зайци са
според мен, пич, всичко е в главата ти. не го мисли... наслаждавай се, отпусни се. не е голяма работа цялата история. само трябва да го преодолееш
успех!

Consequence
04-26-2009, 23:31
По принцип, подобни засечки стават заради стрес или умора, като двете неща са навързани.
Изморен си, решите да го правите и ... Малкия не расте.
Следващият път си притеснен и т.н.
Има два варианта за излизане от ситуацията.
1.Можеш да изчакваш известно време докато не усетиш сам нуждата от секс , както и другите споменаха.
2.Имайки предвид това, че с приятелката ти се обичате много и момичето ти влиза в положение, накарай я да ти помогне.В смисъл, да те възбуди.
Орална любов или просто масаж биха свършили работа.Ако си като мен, дори и няколко думи от устата й биха ти помогнали :)
Важното е да не го мислиш, на всеки се случва.Не те прави по-малко мъж.
Действай си.

THE_BIG_ONE
04-27-2009, 00:12
Братче, най-добрия начин е да смениш обстановката. Минавал съм през нещо подобно. Ако правите секс обичайно у вас, просто пробвай да отидете у тях или някъде на различно място. Ако обстаовката около теб е същата като тази, когато ти е спаднал винаги ще ти е по-подтиснато. Ако щете отидете в парка и го направете там, но сменете обстановката и всичко ще е наред! Успех!

anonimen123
04-27-2009, 06:06
Тъй като и аз имам този проблем, ще опитам да го забравя, но едва ли ще е лесно от последния път опит за секс, тази мисъл ме тормози 2 дена непрекъснато.. мисля да се натъпча с шоколад следващия път преди секс дали ще помогне ??? :( :(

lutfen
04-27-2009, 10:48
няма да ти помогне шоколада но пробваи с половин хапче ВИАГРА и пиши какво е станало в случая успех от мен :-o 8) 8)

dembi
04-27-2009, 11:04
абсолютно е в главата проблема

dembi
04-27-2009, 11:08
абсолютно е в главата проблема

Mastta
04-27-2009, 12:11
спокс.. след време ще ти отшуми ..