PDA

View Full Version : Да отида ли ???



Ne_Znaesh
04-23-2009, 22:10
Здравейте хора :-D

Тъй като историята е малко дългa давам направо link от предишната ми тема...

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=241420

За тези, които са прочели се оказа, че главният герой в историята (момчето с което нищо не стана) се оказа сгоден.След тази вечер (в club-a) той така и не ми се обади и аз бях тази, за поред път унижена, която му звънна. Говорихме и той стигна до извода, че не иска да комуникира с мен..без да ми каже защо, аз разбрах след това, че е сгоден от негови приятели, но така и не повдигнах въпроса повече.
Много ми беше криво, но го преживяx :)

Тази събота се задава голям купон на една вила извън София на кой
то много хора ще ходят включително и моите приятели. Проблема е,че част от хората ще ходим с неговата кола :o И май, май аз попадам в тази част... ако искам да отида, трябва да съм с него в една кола и с 2 мои приятелки, защото няма друг начин да стигнем до там :( А аз нямам никакво желание да го виждам, а какво остава на да му се качвам в колата след всичко, което ми причини.А толкова много ми се ходи.. :(
Една приятелка ми даде съвет да не се унижавам и да HE падам толкова ниско като му се кача в колата...ако зависеше от мен, и дума да не става... но ми се ходи на тоя купон страшно много :(

Та...да ходя ли или да пропусна?

kitty9410
04-23-2009, 23:34
Абе я си отивай :D
Ти няма да се качиш заради него а ми за да стигеш до там...
Тва не е унижение просто превоз 8-) а и ще се с приятелки ...
Даже там на купона ако има някой който да ти хареса си го хвани за вечерта просто да видиш реакцията на въпросния човек.
Моя съвет е да отидеш нишо не губиш :)

benitka
04-24-2009, 00:11
Въобще не му сепи басмата, отивай си, Качи се в колата му с гордо вдигната глава, занавлявай се кикоти се на теб да ти е гот, а той да гледа като муле и да незнае какво да направи. Не се съобразявай с никой, мисли само за себе си , така ще си най-добре :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2009, 01:46
ходи ти се-ходи! :) на него не му обръщай внимание, не го игнорирай съвсем но му покажи че си безразлична... поне аз това бих направила в тази ситуация :)

nymphadora
04-24-2009, 07:36
Не можеш ли просто да идеш с друга кола?Не може да няма друг изход :?

Bellatrix
04-24-2009, 08:00
Ами иди. идеален момент да демонстрираш, че хич не те е е*е кво прави. Отиваш, качваш се в колата с най-голямата усмивка и започвате да се смеете с приятелките ти.
Ако заради него не идеш, ще реши: "О, колко съм велик, как съм я заврял в кучи г.ъз."

soul1199
04-24-2009, 09:10
аз не бих отишла :? няма ли начин да си в друга кола??

Jozy
04-24-2009, 09:44
Аз също бих потърсила друг вариант..не че е много важно,че ще се возиж в неговата кола, ама защо трябва да му го правиш тоя кеф и да си зависима от неговия превоз.

Take_That
04-24-2009, 17:08
Отивай! Заради него няма да изпускаш една приятна вечер :? Той е виновен за всичко, който каквато попара си е надробил, такава ще сърба (за него говоря) А ти хич не се замисляй, горе главата и това е!

titinkaa
04-24-2009, 18:57
аз ако съмна твое място ще ида без значение че той ще е там или че ще се возя в колата му с него,все пак отиваш да си направиш густо на купона и да си прекараш супер яко,просто като си там не му обръщай внимание и се забавлявай с другите от компанията :)