PDA

View Full Version : Съвети...Как да му кажа...??



just9smile
04-23-2009, 22:14
Моята история е късичка..
Значи преди около месец се запознах със една група момчета.
Повечето от тях са готини(имам предвид като приятели).Аз си падам по един...Симпатяга.Аз имам оргомно желание да му кажа,и бих му казала не съм срамлива.А й винаги ми дава знаци,вчера применро каза нешо за мен но аз не го чух,и попитах седящия до мен да ми каже какво е закал.Той каза че искада излезе с мен..И аз се засмях и после това момче каза че"Е как няма да искам да изляза с нея!"Ама проблема е че имам едно такова тъпо чуство че е шега..А знаците му са четчки...
Говорим си със него,караме заедно...Смеем се,но дали ще е проблем ако му кажа,та ние се познаваме само от месец.А и той има навика да обсъжда други момичета пред мен,какви са били готини,как изглежда...блаааа.....И незнам...съвети приемам всякакви...!!! :) :)

oasis
04-23-2009, 22:25
Aй пусни още една тема и ще ти отговоря! :-x

cinderella_gugutka
04-23-2009, 22:27
покани го да излезнете

just9smile
04-23-2009, 22:34
Explolera ми е малко прецакан..но мерси за кометарите...истрих другите теми..Админите да ми простят.... :( :)

valdesbg
04-24-2009, 04:38
Е сложно ли е да го поканиш да излезете и да видиш що за човек е?

magitu1
04-24-2009, 06:13
Ами виж сега...
1). Аз не виждам причина той да не може да обсъжда други момичета пред теб при наличието че не сте гаджета.
2). Нищо не губиш, ако си признаеш чувствата пред него. И даже по скоро ако може направи тази крачка, защото както ти казваш той е симпатяга, пък и оглежда другите "МоМиЧеНцА"
Така че давай ти си на ход!!!
УсПеХ!!! :-) :-) :-)

bebka1
04-24-2009, 06:42
Зависи, колко ти пука

Mi6inka
04-24-2009, 11:39
по-скоро му намеквай по сериозмно за чувствата...някак си ... по -предпазливо е ако искаш нещо сериозно.... Иии няма лошо да му показваш че се интересуваш от него...да започваш някакви такива теми,да го опознаваш .. Успех!

NoFuckinWay
04-24-2009, 12:08
1. Няма нищо лошо да му кажеш или поне намекнеш, че си падаш по него.
2. Познавате се от един месец. Това не е чак толкова малко :)
3. Възможно е да обсъжда другите момичета пред теб, за да види реакцията ти :) Просто изкажи мнението си за тях :)
4.Предложи му да излезнете някой път само двамата ... момче е едва ли ще откаже дори и да не си е мислил за това :)
5. Не се отчайвай ако нищо не се получи :) Щом не си срамежлива, значи няма да е проблем да продължите приятелството си, дори и срещата ви да е провал :)
6. Ако и това не стане...пак не се отчайвай...не е последния на Земята :)
Успех !!! :-)

MP
04-24-2009, 15:22
На така зададен въпрос,отговорът е : с думи.Колкото и да не размишлявах,не се сетих за по-добър вариант от думите.С думи можеш да му го кажеш.Давай,вярвам в теб.

Hilary_
04-24-2009, 15:27
Покани го и ще разбереш...тука никой не може да ти каже със сигурност... :? 8)

Take_That
04-24-2009, 16:42
Е сложно ли е да го поканиш да излезете и да видиш що за човек е?

+++

fraktyra
04-24-2009, 16:52
Предложи му да излезете попитай го какво чувства към теб
:)