PDA

View Full Version : Дилема



benitka
04-24-2009, 00:04
Здравейте... Няколко пъти съм писала в тези форуми, с една надежда, някой да ми отговори или да ми каже нещо, което да ми помогне. Не съм получавала ясни отговори или пък съвети, затова бях спряла да пиша. Сега се намирам отново в един сложен момент, който ме замисля доста и не издържам , искам да споделя с някой.
Имам си приятел от 2 г. Преди няколко месеца бяхме се разделили, защото просто вече не се разбирахме. През това кратко време, в което не бяхме заедно аз се запознах с едно момче. Това момче остави голяма следа в моя живот. Не сам разхайтена не обичам много много безразборния секс, но направих нещо, което си мислех, че никога няма да го направя. С въпросното момче, се запознах на Слънчев бряг. Нямах мн срещи с него, да сме се виждали няколко пъти, от които само единия беше една дълга вечер, в която си говорихме на всякакви теми само двамата. Той ми сподели всичко, което го измъчва както и подробности от неговия живот. Нея вечер, макар за първа, не бяхме е виждали никога макар, че после разбрах, че сме от едни градове, той посегна да ме целува. Тъй като изпитвах някакво влечение към него , аз му отговорих на целувката. След тази вечер да сме се видяли още един два пъти. След като свърши летния сезон аз се прибрах в моя град. Една вечер се събрахме женска компания и отидохме на диско. Тогава бях скарана с моя приятел и бях сама. Нея вечер въпросното момче дойде на дискотеката. Не бяхме се виждали близо месец, но той дойде и ми се обади даже седна при нас. В края на вечерта той ми предлагаше да ходим в тях. Бях предразположена някак си песимистично на това, защото не съм тъпа и знам какво щеше да последва. Накрая се съгласих, отидох в тях и спах с него. Когато ем изпращаше ми взе номера и ми каза, че ще ми се обади, но три дена след това не беше го направил. Една случайна вечер бях го видяла поздравихме се но нищо повече. На следващата вечер той ми звънна, излязахме поговорихме си и пак спахме. За съжаление той учеше в друг град и трябваше да замине, и така и стана. От време на време се чувахме, но нищо повече. Тогава се оправих с моя приятел, пак се събрахме. Мина известно време и момчето беше си дошло, обади ми се излязахме целувахме се говорихме си но нищо повече. След известно време пак излязохме без моя приятел да знае и пак спахме . Пак имахме срещи, провеждахме разговори, но аз реших, че няма да правя повече глупости макар че много ми харесжа момчето. Мина известно време и сега започнах да се карам с приятеля ми. Видях момчето скоро и ми пламна нещо, пак исках да съм с него, но сега той си има приятелка. Страшно много го искам мисля ден и нощ за него , сигурна съм, че няма да откаже, защото знам, че има нещо към мен, но незнам как да процедирам. С приятеля ми сме в такъв момент, много се караме сърдим се не си звъним по няколко дена и т.н. Искам да му звънна, но си има приятелка, Какво да правя, как да процедирам ?

bogzfaggot
04-24-2009, 00:11
Божеее,чесно ше се прасна с нещо е така...
Как кво да праиш we Оо,то е ясно,че не обичаш приятеля си,а още по ясно е,че \\\\\\\"ебача\\\\\\\" ти няма сериозни чувства към теб,иначе до сега да е искал нещо повече от секс.Заеби ги и двамата и си подреди живота

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2009, 01:50
очевидно е че не обичаш приятеля си повече... затвори страницата и отвори нова ... а относно другоото момче ако наистина мислиш че той има чувства към теб обади му се, поговорете.. но въпреки това, според това което казваш мисля че просто е спал с теб и това е :-o

valdesbg
04-24-2009, 04:57
Зарежи ги и двамата. Единия те ползва за секс когато си поиска, а към другия нямаш чувства. Отделно че изневярата е толкова грозно нещо....

nymphadora
04-24-2009, 07:33
#-o

Bellatrix
04-24-2009, 08:05
Зарежи ги и двамата. Единия те ползва за секс когато си поиска, а към другия нямаш чувства. Отделно че изневярата е толкова грозно нещо....
+1. Пропускаш очевидни неща. ОЧЕБИЙНО вече не обичаш приятеля си. И още по очевидно онзи не ще от теб нищо повече от секс. Казваш, че не си тъпа, ама май си яко заблудена. Как мислиш ще реагира приятелят ти, когато разбере? А ти самата щастлива ли си да си един парцал за чукане?

Lapin
04-24-2009, 08:21
леле ... #-o вие момичетата незнаете какво искате ... ](*,) :smt067 :-)

Mi6inka
04-24-2009, 11:35
дългата връзка е изморителна ..особено когато има много проблеми... В такъв момент всеки друг е "специален" както се е превърнал за теб това момче ,което сега си има приятелка..И аз бих те посъветвала да ги оставиш настрана и двамата :) Успех

Take_That
04-24-2009, 17:00
Мисля, че трябва да да се разделиш с приятеля си, поради факта, че нещата м/у вас не вървят, ти едва ли вече го обичаш (мислиш ден и нощ за другия, по твоите думи) Опитвали сте с приятеля си 2-ри път, но нещата не са потръгнали, нали знаеш, ч идва момент, в който връзката се е ИЗЧЕРПАЛА, мисля че това е точно този момент при вас...
А за другото момче, мисля че те използва само за секса. Ако държеше на теб, щеше да ти се обади след онази 1-ва въпросна нощ, в която си спала с него. Сега си има приятелка, което също е показателно затова, че едва ли те взема на сериозно.
П.П - Продължи живота си без ДВАМАТА!